Sadašnji veliki župni zbor u našoj župi djeluje već osmu godinu. To je višeglasni mješoviti zbor. Pjevaju svake nedjelje na misi u 11 sati. Zbor vodi sestra Bibijana Ćurlin, koja je do povratka u Potoke, vodila župne zborove u Posušju, Širokom Brijegu i Čitluku. Zbor broji tridesetak članova, uvježbavanje zbora je svakog ponedjeljka i četvrtka. Probe su i lijepa prigoda za bratsko druženje u župnoj dvorani. Župa je tokom svoje stogodišnje povijesti povezana s mjesnim samostanom sestara franjevaka koje su zapravo dugo godina bile i glavne crkvene pjevačice i sviračice. Sestre bi obično pjevale na koru a ponetko bi se od vjernika s vremenom na vrijeme pridružio svojim pjevanjem. Tako su sviračice bile sestra Trpimira Obućina, Robertina Barbarić. Probe se nisu održavale sve do dolaska sestre Terezije Markić osamdesetih godina prošlog stoljeća. Njezinim dolaskom i dolaskom ostalih sestra nakon nje započima se s prvim probama. Obično su to bili dječiji zborovi s pokojim starijim pjevačem. Crkveno pjevanje više je godina vodila i sestra Katarina Petković. Ponosni smo na naš veliki župni zbor jer je u svim prigodama kroz cijelu crkvenu godinu osposobljen pratiti sva liturgijska slavlja svojim pjevanjem.