Krštena djeca, nakon četverogodišnje vjeronaučne pripreme (djeca 4 razreda osnovne škole) pristupaju sakramentu Svete pričesti.

Sveta pričest je sakrament u kojem pod prilikama kruha i vina primamo pravo tijelo i krv Gospodina našega Isusa Krista.

Petnaestero naših prvopričesnika pristupilo je ovom svetom sakramentu u nedjelju 2. svibnja 2021. godine, pod svetom Misom u 11 sati. Sveto Misno slavlje upotpunila su razdragana dječja lica, lijepo okićena crkva ispunjena roditeljima, rodbinom i župljanima. Posebnost ovogodišnjeg prvopričesničkog slavlja bilo je to da su ove godine sami prvopričesnici uz potporu dječjeg zbora anđeoski pjevali pod svetom Misom.

Naši ovogodišnji prvopričesnici su: Petar Marić, Josip Škobić, Matea Trogrlić, Lana Milišić, Barbara Milišić, Monika Šunjić, Petra Pranjić, Lea Mikulić, Magdalena Raspudić, Nika Raspudić, Marija Marić, Klara Raič, Ivano Zovko, Srećko Zovko, Fran Krišto.