Prvi nastup novog župnika don Rajka Markovića u župi Potoci-Bijelo Polje, pod sv. Misama u 9,00 i 11,00 sati, na početku kojih se župnik predstavio i sve srdačno pozdravio.

 • Danas pod sv. Misama čitam kompletno župne oglase s oltara, a imate ih i na oglasnoj ploči kod župne kuće i na župnom portalu župe, koji se vidim dobro prati i čita, tako neka bude za sada, dok se svi malo snađemo, važno je da ste dobro informirani.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se svakim danom u 18,00 sati, slijede misne nakane:

  • Ponedjeljak, 30. kolovoza, 18,00 sati
   • Stanka Perić za pok. supruga Ljubu, roditelje Tadiju, Maru, Peru i Maru
  • Utorak, 31. kolovoza 21, 18,00 sati
   • Željko Primorac za pokojne Ilku, Filipa, Nadu, Milu i Stjepana
  • Srijeda, 1. rujna, 18,00 sati
   • Obitelj Azinović za pokojne roditelje Ivana i Janju, brata Roberta, stričeve Iliju i Karla, djevera Anđelka i baku Jelku
  • Četvrtak, 2. rujna, 18,00 sati
   • Matija Kolobara za pok. supruga Matu, svekra Peru, svekrvu Jaku, roditelje Stojana i Ivu, brata Peru, sestre Anđu i Danicu
  • Petak, 3. rujna, 18,00 sati
   • Obitelj Mikulić za pokojne Šimuna, Ivu i Antu
  • Subota, 4. rujna, 18,00 sati
   • Sofija Raič za pok. supruga Filipa
  • Nedjelja, 5. kolovoza
   • 9,00 Stanka Aničić za pok. sina Miljana, supruga Vladimira i ostale pokojne iz obitelji Aničić i Filipović
   • 11,00 Missa pro populo – Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 5. rujna: u 9,00 i 11,00 sati.
 • U petak je Prvi Petak, koji obavljate pobožnost Prvih petaka na čast Srcu Isusovu, ispovijedam pola sata prije sv. Mise, koja je u 18,00 sati.
 • Braćo i sestre, poslije sv. Mise pozivam vas sve, ali baš sve, na jedno zajedničko, prijateljsko druženje u našu Župnu dvoranu, naše domaćice su donijele kolače, župnik je pripremio osvježavajuća pića, a tu je i dobra hladna župna loza iz murvove bačve, pa ćemo se svi malo počastiti, pozdraviti, upitati, popričati, predstaviti, upoznati i tako će nam svima biti lijepo i ugodno.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka to ostavi za sljedeću nedjelju ili ovih dana, a danas neka bude dan prijateljevanja i ugodna razgovora, moj osobni broj mobitela je: don Rajko Marković, župnik: +387 63 357 – 111.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Ante Perić, za pokoj njegove duše, pomolimo se. Pokoj vječni daruj mu Gospodine. I svjetlost vječna svijetlila njemu. Počivao u miru. Amen!
 • Na kraju sv. Misa: Zahvaljujem vam svima, braćo i sestre, na lijepom prijemu i gostoprimstvu, preporučujem se u vaše molitve, a i ja sve vas uključujem u svoje molitve i sv. Mise, te vas potičem, radimo zajednički i složno na bjelopoljskoj njivi Gospodnjoj na slavu Božju i na dobrobit naše župe. Hvala!