Još danas pod sv. Misama čitam kompletno župne oglase s oltara, a imate ih i na oglasnim pločama u crkvi i kod župne kuće i na župnom portalu, a od sljedeće nedjelje moći ćete u dnu crkve uzeti malo modificirani Župni listić odnosno Župne oglase u drugom obliku i izlazit će svake nedjelje…

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati, osim u srijedu na Malu Gospu i u subotu, sv. Mise bit će u 8,00 sati ujutro, a sada slijede misne nakane:
  • Ponedjeljak, 6. rujna, 18,00 sati
   • Anica Sesar za pok. supruga Zvonku i svekrvu Stanu
  • Utorak, 7. rujna, 18,00 sati
   • Tihomir Drinovac za sve svoje pokojne iz obitelji
  • Srijeda, 8. rujna, Mala Gospa, 8,00 sati
   • Tanja i Tvrtko Paponja za pok. rodit. Stanka i Katu Paponja i Vladimira i Dragicu Perić
    (Za pokojne bin. – Jablanica 11,00 sati)
  • Četvrtak, 9. rujna, 18,00 sati
   • Ruža Sesar za pok. supruga Milu i ostale pokojne
    (Za pokojne bin. – Grabovica 11,00 sati)
  • Petak, 10. rujna, 18,00 sati
   • Djeca za pokojnu Veru i Tomislava Zovko, te Karla, Ljubicu i Dragicu Azinović
  • Subota, 11. rujna, 8,00 sati
   • Roditelji za pok. Davora Perića
   • Vjenčanje u 18,30 sati: Boško Perić i Josipa Beljo
  • Nedjelja, 12. rujna
   • 9,00 Ljubo Kožul za pok. roditelje Stojana, Ivu i ostale pokojne
   • 11,00 Misa za narod naše župe
   • Vjenčanje u 18,00 sati: Davor Škobić i Ivana Skender
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 12. rujna: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Ženidbeni oglasi 2:
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Boško Perić sin Božin i Marije r. Ivanković iz Livča, naša župa i Josipa Beljo kći Mirkova i Mare r. Jelić iz Potoka, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima, u subotu, 11. rujna o. g. u 18,30 s.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Davor Škobić, sin Gordanov i Biljane r. Krešić iz Bočina, naša župa i Ivana Skender kći Davorova i Helene r. Vrankić iz Vojna, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima u nedjelju 12. rujna o. g. u 18,00 s.
 • U srijedu, 8. rujna je Mala Gospa, sv. Misa u našoj crkvi u 8,00 sati ujutro, a patron je u susjednoj župi Jablanica, sv. Misa u 11,00 sati, poći ću i ja na ovo slavlje u susjednoj župi.
 • U četvrtak, 9. rujna obilježit će se 28. godišnjica stradanja 33 hrvatskih civila koje su u selu Grabovica, između Mostara i Jablanice, u noći s 8. na 9. rujna 1993. ubili pripadnici Armije RBiH. Molitva za pokojne i križni put započinje u 11,00 s., a nakon toga slavit će se sv. Misa u groblju za ubijene Grabovčane, poći ću i ja u četvrtak u Grabovicu.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka Smiljana Cvitanović, za pokoj njezine duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj joj Gospodine. I svjetlost vječna svijetlila joj. Počivala u miru. Amen!
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Na kraju sv. Misa: Braćo i sestre, prošle nedjelje sve sam vas pozdravio i zahvalio na lijepom prijemu i srdačnom gostoprimstvu, a evo danas ću vam se kratko predstaviti i iznijeti svoj životni i svećenički put od početka do Bijeloga Polja…… Zahvaljujem don Josipu, mome predčasniku na požrtvovnom pastoralnom radu i svijetlom svećeničkom svjedočenju kroz 14 godina u ovoj časnoj bjelopoljskoj župi, lako je nastaviti kad je sve dobro zatemeljano i trajno dobro vođeno, nastavimo i mi dalje zajedničkim radom u bjelopoljskom Božjem vinogradu koji su sa svojim župljanima sadili i uzgajali časni moji prethodni župnici. Hvala!