Braćo i sestre, od danas i tako ubuduće svake nedjelje Župni list modificiran u Župne oglase u kojima će biti sve ono što je bitno za našu župu, moći ćete svakog tjedna uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnim pločama i na Župnom portalu. Oglase printamo u našem Župnom uredu…

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati, osim: u utorak na Uzvišenje Sv. Križa kad smo u katedrali, sv. Misa u našoj crkvi u 17,00 sati, zatim u petak kad imamo vjenčanje, pa će sv. Misa biti u 17,00 sati i u subotu kad ja imam prvu večer trodnevnice u sv. Mateju u Mostaru, sv. Misa bit će u 17,00 sati., dakle: ponedjeljak, srijeda i četvrtak sv. Mise u našoj crkvi u 18,00 sati, a utorak, petak i subota u 17,00 sati, a sada slijede misne nakane:
 • Ponedjeljak, 13. rujna, 18,00 sati
  • Ivanko Zovko za pok. roditelje Matu, Cvitu, Maricu, djeda Ivanka i baku Anicu
 • Utorak, Uzvišenje Sv. Križa, 14. rujna, 17,00 sati
  • Djeca za pok. Kazimira i Stanu Orlović (M. nakana za pokojne bin. – Katedrala 18,00 sati)
 • Srijeda, 15. rujna, 18,00 sati
  • Ruža Perić za pok. supruga Slavka i ostale pokojne
 • Četvrtak, 16. rujna, 18,00 sati
  • Dragica Ivanković s djecom za pok. supruga Slavka, rodit. Spasoja, Stojana, Delfu i Ružu
 • Petak, 17. rujna, 17,00 sati
  • Mate Kukić za pok. suprugu Ankicu Vjenčanje u 18,00 sati Mario Rajič i Ivana Perić
 • Subota, 18. rujna, 17,00 sati
  • Mila Zovko za pok. supr.Šimuna,rod.Nikolu,Stoju,Stojana,Dragicu,dj.Mirka,br.Vlatka,s.Anicu
  • (Za pokojne bin. don Rajko – prva večer trodnevnice u sv. Mateju u 18,00 sati)
 • Nedjelja, 19. rujna
  • 9,00 Željka i Tomo Aničić za pok. rodit. Ivana, Ivu, Nadu i Peru
  • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 19. rujna: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu: Obitelj pok. Ante Perića 100 KM., Obitelj pok. Smiljane Cvitanović 100 KM., Stojan Azinović 50 KM. i Obit. pok. Cvijete Soldo 100 KM.
 • Za Caritas: Obitelj pok.Ante Perića 50 KM., Obitelj pok. Smiljane Cvitanović 60 KM., N.N. 20 KM., Stojan Azinović 50 KM., Luca Azinović 20 KM. i Obitelj pok. Cvijete Soldo 50 KM.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Mario Rajič sin Brankov i Draženke r. Arapović iz Cima, župa sv. Marka evanđ. Cim i Ivana Perić kći Daliborova i Anite r. Andačić iz Kuti-Livač, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima, u petak, 17. rujna o. g. u 18,00 sati.
 • Jedna obavijest: Molim svu djecu Osnovne škole od 1. do 9. razreda da u sljedeću nedjelju, 19. rujna dođu svi na sv. Misu u 9,00 sati ispred i oko Oltara, imat ćemo Zaziv Duha Svetoga i blagoslov djece, učitelja i nastavnika na početku Školske i Vjeronaučne godine.
 • Javlja Ravnateljstvo našega Caritasa: Dom za umirovljenike Emaus otvorit će svoja vrata prvim stanarima/korisnicima, ako Bog da, 1. listopada 2021. godine. Ovaj Dom namjenjen je za pokretne starije osobe, one koji mogu još uvijek u najosnovnijim potrebama brinuti se sami za sebe. Ukoliko se njihovo zdravstveno stanje pogorša i više ne budu u stanju da se u najosnovnijem o sebi pobrinu, jasno ukoliko to žele, bit će smješteni u druge naše domove, ovisno o vrsti bolesti, Sveta Obitelj u Mostaru ili Betanija u Čapljini.
 • Uzvišenje Sv. Križa: U utorak, 14. rujna je Uzvišenje Sv. Križa, slavi se više svečanosti u našoj mostarskoj katedrali, obljetnica posvete katedrale, obljetnica primopredaje službe dvojice biskupa Ratka i Petra, te nekoliko biskupskih i svećeničkih jubileja, sv. Misa u 18,00 sati. Sve vas pozivam koji možete pođite na ovu sv. Misu, a poći će i župnik.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka Cvijeta Soldo, za pokoj njezine duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj joj Gospodine. I svjetlost vječna neka joj svijetli. Počivala u miru. Amen!