Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnim pločama i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati, osim u utorak na sv. Mateja kad smo u župi sv. Mateja u Mostaru, sv. Misa u našoj crkvi bit će u 17,00 sati. Slijede misne nakane…
 • Ponedjeljak, 20. rujna, 18,00 sati
  • Slavica Kukić za pok. supruga Zvonku, 1. godišnjica
 • Utorak, sv. Matej ap. i ev., 21. rujna, 17,00 sati
  • Angela Zovko za pok. supruga Stanka, svekrvu Filu i svekra Stanka
  • (Za pokojne bin. – Sv. Matej 18,00 sati)
 • Srijeda, 22. rujna, 18,00 sati
  • Zora Vidović za pok. supruga Slavka i ostale pokojne
 • Četvrtak, 23. rujna, 18,00 sati
  • Janja Škobić za pok. supr. Marinka, rodit. Pavu, Božicu, Ivana, Anicu i ostale pokojne
 • Petak, 24. rujna, 18,00 sati
  • Zrinka i Slavko Golemac za pok. rodit. Blagu, Ružu, Juliju, Slavka, te ostale pokojne iz obitelji Golemac, Topić, Rubčić i Hrkaš
  • U 7,00 sati sv. Misa u Samostanu bin.
 • Subota, 25. rujna, 18,00 sati
  • Obitelj za pokojne Pavu i Stanka Raiča
  • U 12,00 sati krštenje Ivana Šarića, sina Igorova i Vesne rođ. Radišić
  • U 13,00 sati sv. Misa bin. na Jasenjanima
 • Nedjelja, 26. rujna
  • 9,00 Zdravko Brajković za pok. oca Tomislava i majku Anastaziju, te Žarka Drinovca i Šćepu Bilića
  • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 26. rujna: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu: Ruža Jurić 200 KM., Mate Kukić 30 KM., Mladenci Ivana i Mario Raič 100 KM.
 • Za Caritas: Ruža Jurić 50 KM., Pero Kordić 20 KM.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Slaven Golemac sin Tihomirov i Silvane r. Buhovac iz Potoka, naša župa i Gabrijela Rezić kći Draganova i Kristine r. Braćić iz Mostara, župa sv. Marko, Cim Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Cimu, u subotu, 25. rujna ove godine.
 • Zaziv Duha Svetoga i blagoslov učenika i učitelja na početku Školske i Vjeronaučne godine: Danas pod sv. Misom u 9,00 sati zazvat ćemo Duha Svetoga i blagosloviti svu našu školsku djecu od 1. do 9. razreda Osnovne škole i njihove učitelje na početku Školske i Vjeronaučne godine.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu započinjemo sa župnim vjeronaukom u našoj župi. U 9,00 sati neka dođu učenici od 1. do 5. razreda Osnovne škole koji idu u školu u Vojno, a u 10,00 sati vjeronauk za učenike od 6. do 9. razreda Osnovne škole koji idu u školu na Rudnik ili možda u neku drugu školu. Za vrijeme održavanja vjeronauka poštivat ćemo upute nadležnih institucija, a imat ćemo i ministrantske sastanke, sastanke i probe s čitačima, a poslije pjevačke probe, te poseban vjeronauk za Prvopričesnike i Krizmanike.
 • Dan Trebinjsko-Mrkanske biskupije: U sljedeću nedjelju, 26. rujna 2021. nedjelja pred blagdan sv. Mihovila, koji je zaštitnik Trebinjske biskupije, slavi se dan Trebinjske biskupije. Svečanu svetu koncelebriranu Misu u Trebinju predslavi naš biskup Petar i biskup poziva sve koji mogu s područja hercegovačkih biskupija na sudjelovanje u ovom slavlju. Trebinjska biskupija je časna, stara i mučenička biskupija u hrvatskom narodu, koja je uspostavljena prije više od 1000 godina, stotinu godina starija od Zagrebačke nadbiskupije.
 • Sv. Matej apostol i evanđelist: U utorak, 21. rujna slavimo sv. Mateja zaštitnika župe sv. Mateja ap. i ev. u Mostaru. Trodnevnica i bliža priprava je već u tijeku u župi, a u utorak je svečana sv. Misa u 18,00 sati koju predvodi i propovijeda don Krešo Puljić, župnik župe sv. Tome ap. u Mostaru, pozivam sve koji mogu, pođite na ovo svečano slavlje u našu susjednu župu, poći će i župnik i sudjelovat će u sv. Misi, zato je kod nas u župi sv. Misa u 17,00 sati. Opširnije o Patronu župe sv. Mateja možete pročitati na Portalu CnaKa.
 • Kvatre: U sljedećem tjednu su jesenske kvatre: srijeda, petak i subota, to su dani posta, molitve, pokore i djela ljubavi. Kvatre su 4 puta u godini: proljetne, ljetne, jesenske i zimske, kad nas Crkva poziva na post, molitvu i pokoru.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravljam i na sve zazivam Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković