Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnim pločama i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 17,00 sati, osim u petak, 8. listopada kad nema sv. Mise ni pobožnosti u župnoj crkvi, samo u Samostanu časnih sestara sv. Misa u 7,00 sati ujutro. Slijede misne nakane… 
  • Ponedjeljak, (sv. Franjo Asiški) 4. listopada, 17,00 sati
   • Jozo Čarapina za pok. sina Tomislava
   • U 11,00 sati sv. Misa u Čapljini bin.
  • Utorak, 5. listopada, 17,00 sati
   • Obitelj Glibo za pok. Janju, 1. godišnjica
   • Zadušnica za pok. Maru Zovko ud. pok. Mirka, 18,00 sati
  • Srijeda, 6. listopada, 17,00 sati
   • Janja Škobić za pok. supruga Blaža, kći Mariju, rod. Ivana, Anicu, Ružu i Matu
  • Četvrtak, 7. listopada, 17,00 sati (klanjanje)
   • Jozo Vidović za pok. suprugu Maru, rod. Marka i Stanu, br. Vencela i ost. pokojne
  • Petak, 8. listopada
   • Nema taj dan sv. Mise ni pobožnosti u župi
   • Samo u 7,00 sati ujutro sv. Misa u Samostanu časnih sestara
  • Subota, 9. listopada, 17,00 sati
   • Obitelj za pokojne Ivana i Jelu Škobić
  • Nedjelja, 10. listopada
   • 9,00 Marica Perić za pok. supr. Boška, zeta Icana i ostale pokojne
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 10. listopada: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda, a u 10,00 sati vjeronauk za učenike viših razreda od 6. do 9. razreda. Vjeronauk je u crkvi, a između i poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači, predmolitelji Gospine pobožnosti….
 • Sveta ispovijed za sve učenike Osnovne i Srednjih škola bila je jučer u subotu poslije vjeronauka, djeca i mladi dobro su se odazvali, naravno, uvijek može bolje. Poslije ispovijedi župnik je imao kratki sastanak s našim mladima. Tekst i slike objavili smo na Župnom portalu.
 • U ponedjeljak, 4. listopada je sv. Franjo Asiški, zaštitnik Čapljine, svečana sv. Misa u Betaniji u Čapljini u 11,00 sati, poći će i župnik na ovu čapljinsku svečanost.
 • CnaK: Stigla je nova CnaK, pa nabavite u dnu crkve kod vjerskog tiska po cijeni od 4 KM.
 • Listopadska pobožnost Gospi: svaku večer u 17,00 sati, osim sljedećeg petka, bit će u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole. Potičem sve na ovu pobožnost, posebno djecu i mlade, te naše ministrante, čitače i pjevače, ali i vas starije, odazovimo se na Gospin poziv u našu bjelopoljsku crkvu. Svaku večer pobožnost i sv. Misa u 17,00 sati. Djecu sam već potaknu na vjeronauku da dolaze na pobožnost Gospi, a molim i vas roditelje napomenite djeci da dolaze a i vi im dajte dobar primjer svojim dolaskom.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Zoran Mitevski iz Potoka i Mara Zovko udova pok. Mirka iz Bijelog Polja, za pokoj njihovih duša, pomolimo se! Pokoj vječni daruj im Gospodine i svjetlost vječna neka im svijetli. Počivali u miru! Amen! 

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković