Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnim pločama i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 17,00 sati, osim sutra u ponedjeljak, 11. listopada kad nema sv. Mise ni pobožnosti u župnoj crkvi, župnik ide na godišnjicu smrti pok. don Damjanu Ragužu. Slijede misne nakane…
  • Ponedjeljak, 11. listopada
   • Nema danas sv. Mise ni pobožnosti u župi
   • Godišnjica smrti pokojnog don Damjana Raguža
  • Utorak, 12. listopada, 17,00 sati
   • Obitelj za pok. Slavka Primorca
  • Srijeda, 13. listopada, 17,00 sati
   • Janja Mandić za pok. supruga Stojana, svekra Stojana, svekrvu Matiju i ostale pokojne
  • Četvrtak, 14. listopada, 17,00 sati (klanjanje)
   • Lidija Čarapina za pok. supruga Cvitana, rodit. Danicu, Antu, Nikolu, Ivku i zaovu Ankicu
  • Petak, 15. listopada, 17,00 sati
   • Andrija Leko za pok. supr. Zoru, rodit. Marka, Šimu, sestru Janju, te Ivana, Andriju i Janju
   • U 7,00 sati sv. Misa u časnih sestara
  • Subota, 16. listopada, 17,00 sati
   • Slavko i Zdenka Skender za pok. rod. Ivana, Miru, strica Vladu i tetku Mandu
   • U 13,00 sati sv. Misa na Ravnima – Gornji Prigrađani
  • Nedjelja, 17. listopada
   • 9,00 Anđa Primorac za pok. supr. Filipa, 1. godišnjica
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 17. listopada: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu: Željko Zovko 80 KM., Obitelj pokojnih Mirka i Mare Zovko 50 KM. i Obitelj pok. Ante Soldo 100 KM.
 • Za Caritas: Obitelj pokojnih Mirka i Mare Zovko 50 KM. i Obit. pok. Ante Soldo 100 KM.
 • Za Boraču: Obitelj pok. Ante Soldo 100 KM.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Ante Bušić sin Veronike r. Pralas iz Mostara, župa sv. Petra i Pavla i Martina Perić, kći Branislavova i Ljiljane r. Šarić iz Mostara, župa sv. Ivana, a porijeklom iz naše župe. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Mostaru, župa sv. Ivana u petak, 15. listopada ove godine.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda, a u 10,00 sati vjeronauk za učenike viših razreda od 6. do 9. razreda. Vjeronauk je u crkvi, a između i poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači, predmolitelji Gospine pobožnosti…
 • CnaK: Don Josip mi je javio da ste svi pretplatili CnaK za ovu čitavu godinu, pa kad dođe CnaK pretplatnici možete u dnu crkve uzeti po jedan primjerak, a kad pošalju po koji primjerak viška, kao prošli put, onda možete uzeti koji niste pretplatnici i staviti u kasicu kod tiska 4 KM.
 • Listopadska pobožnost Gospi: svaku večer u 17,00 sati, osim sutra u ponedjeljak, bit će u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole. Potičem sve na ovu pobožnost, posebno djecu i mlade, te naše ministrante, čitače i pjevače, ali i vas starije, odazovimo se na Gospin poziv u našu bjelopoljsku crkvu. Svaku večer pobožnost i sv. Misa u 17,00 sati. Djecu sam već potaknuo na vjeronauku da dolaze na pobožnost Gospi, a molim i vas roditelje napomenite djeci da dolaze a i vi im dajte dobar primjer svojim dolaskom.
 • Ravni: Godišnja sv. Misa u groblju na Ravnima-Gornji Prigrađani bit će u subotu, 16. listopada u 13,00 sati.
 • Sutra u ponedjeljak, 11. listopada sv. Misa u katedrali u 12,00 sati, za sve studente na početku akademske 2021./2022. godine, sv. Misu predslavi naš biskup Petar, pa tko može od naših studenata neka pođe na ovu sv. Misu.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin: Ante Soldo iz Bijelog Polja, za pokoj njegove duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj mu Gospodine i svjetlost vječna neka mu svijetli. Počivao u miru! Amen!

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković