Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnim pločama i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 17,00 sati. Slijede misne nakane…
  • Ponedjeljak, (sv. Luka evanđelist) 18. listopada, 17,00 sati, samo Misa, bez pobožnosti
   • Dalibor Šunjić za pok. majku Slavicu Primorac
   • U 11,00 sati u Katedrali sv. Misa i ispraćaj pok. don Luke, 14,00 sv. Misa i sprovod u Rotimlji
   • U 18,00 sati sv. Misa i patron župe Ilići
  • Utorak, 19. listopada, 17,00 sati
   • Rade i Anica Crnjac za pok. rodit. Matu, Lucu, Grgu, Maru i Delfu
  • Srijeda, 20. listopada, 17,00 sati
   • Mira Krezić za pok. supruga Stanka, rod. Ružu, Stojana, Matiju, Matu, Amaliju i Iliju
  • Četvrtak, 21. listopada, 17,00 sati (klanjanje)
   • Nevenka Sušac za pok. rodit. Anicu i Marka
  • Petak, 22. listopada, 17,00 sati
   • Djeca za pok. Juru, Ivu, baku Terku i strica Stjepana
   • U 7,00 sati sv. Misa u časnih sestara
  • Subota, 23. listopada, 17,00 sati
   • Supruga za pok. Antu Kraljevića
  • Nedjelja, 24. listopada
   • 9,00 Mirko Sesar za pok. suprugu Veroniku, rod. Peru, Anicu i sestru Katu
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 24. listopada: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda, a u 10,00 sati vjeronauk za učenike viših razreda od 6. do 9. razreda. Vjeronauk je u crkvi, a između i poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači, predmolitelji Gospine pobožnosti…
 • Listopadska pobožnost Gospi: svaku večer u 17,00 sati, osim sutra u ponedjeljak, na Lučindan, blagdan sv. Luke, bit će u našoj crkvi samo sv. Misa, bez pobožnosti jer župnik ide u Iliće na patron župe sv. Misa u 18,00 sati. U sve ostale dane u tjednu pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole. Potičem sve na ovu pobožnost, posebno djecu i mlade, te naše ministrante, čitače i pjevače, ali i vas starije, odazovimo se na Gospin poziv u našu bjelopoljsku crkvu. Svaku večer pobožnost i sv. Misa u 17,00 sati. Djecu sam već potaknuo na vjeronauku da dolaze na pobožnost Gospi, a molim i vas roditelje napomenite djeci da dolaze a i vi im dajte dobar primjer svojim dolaskom.
 • Ravni: Jučer, u subotu, 16. listopada u 13,00 sati, bila je godišnja sv. Misa u groblju na Ravnima-Gornji Prigrađani, o čemu više možete čitati na našem Župnom portalu.
 • U sljedeću nedjelju je Misijska nedjelja: molit ćemo za naše Misije, a svi prilozi i lemuzina toga dana idu za naše misionare po čitavom svijetu, ponesimo svoj prilog u nedjelju i podajmo za naše misionare i za one kojima oni propovijedaju.
 • Sv. Luka evanđelist: Sutra u ponedjeljak, 18. listopada je sv. Luka evanđelist, Lučindan, patron župe Ilići – Mostar. Trodnevnica i bliža priprava je u tijeku u župi, a sutra svečana sv. Misa u 18,00 sati, pozivam sve koji mogu, pođite na ovo svečano slavlje, a poći će i župnik i sudjelovat će u sv. Misi, zato će u našoj crkvi biti samo sv. Misa u 17,00 sati, bez pobožnosti, da župnik može stići na vrijeme u slavljeničku župu.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš hercegovački svećenik: don Luka Pavlović, koji je jedno vrijeme bio kapelan i u našoj župi Bijelo Polje, don Mati Nujiću i ostao svima u lijepoj uspomeni. Ispraćaj don Luke iz katedrale i sv. Misa bit će sutra u ponedjeljak, upravo na Lučindan, njegov imendan, u 11,00 sati, a sv. Misa i sprovod u rodnoj Rotimlji u 14,00 sati. Za pokoj njegove duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj mu Gospodine i svjetlost vječna neka mu svijetli. Počivao u miru! Amen! Duša njegova i duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru! Amen!

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković