Župne oglase i raspored božićnog blagoslova kuća možete uzeti u dnu crkve, na jednom prozoru listić, a na drugom raspored blagoslova kuća, pa uzmite i jedan i drugi list, a imate ih i na oglasnim pločama i na Portalu župe.

 • Sv. Mise-Zornice kroz tjedan govorit će se u 6,00 sati ujutro. Ponoćka u ponoća, a Pučka sv. Misa na Božić samo jedna u 11,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 20. prosinca, 6,00 sati
   • Ante i Sofija Soldo za pok. rodit. Iliju, Maru, Mirka i Maru
   • 18,00 sati b. Sv. Misa zadušnica za pokojnog Dragu Galića
  • Utorak, 21. prosinca, 6,00 sati
   • Ljubica Marić za pok. sina Dražena i supruga Vinka
  • Srijeda, 22. prosinca, 6,00 sati
   • Željko Zovko za pok. rodit. Anicu i Blagu, Anu i Grgu i ost. pok. iz obitelji
   • 18,00 sati b. Obitelj za pok. Stjepana Gotovca (1. godiš.)
  • Četvrtak, 23. prosinca, 6,00 sati
   • Luca Kordić za pok. Ivana Pandžu-Gugo
   • 18,00 sati b. Obitelj za pok. Verku Perić (1. godiš.)
  • Petak, Badnji Dan 24. prosinca, 6,00 sati
   • Obitelj za pok. sestru Veru Tomić (1. godiš.)
   • 7,00 sati b. Sv. Misa u Samostanu (M. n. za pok. b.)
  • Subota, Božić 25. prosinca,
   • 24,00 sati Ponoćka: Misa za narod naše župe
   • 11,00 sati Pučka sv. Misa: Za pokojne
  • Nedjelja, Sv. Obitelj – Sv. Stjepan 26. prosinca
   • 9,00 Obitelj Glibo za pok. Miju i ost. pokojne
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 26. prosinca: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu: Anđa Cigić 50 KM, Finka Kožulj 100 KM, Stanko Sakić 50 KM, Obit. Angele Zovko 100 KM, Dragan Mandić 100 KM, Mile Čuljak 50 KM, Obit. pok. Drage Galića 100 KM, Kata Golemac 100 KM, Dragica Matešić 50 KM, Ilija Šunjić 50 KM i Mario (Stanka) Zovko 100 KM.
 • Za Caritas: Finka Kožulj 50 KM, Stanko Sakić 5 KM, Vilko Mandić 20 KM, Obitelj Angele Zovko 30 KM, Janja Mandić 30 KM, Franjo Čuturić 20 KM, Goran Zovko 20 KM, Mile Čuljak 20 KM, Obit. pok. Drage Galića 20 KM, Kata Golemac 20 KM, Obit. pok. Ante Rozića 50 KM, Tihomir Buconjić 20 KM, Ivanka Ostojić 50 KM, Dragica Matešić 20 KM i Ilija Šunjić 20 KM.
 • Za župni listić: Finka Kožulj 20 KM, Stanko Sakić 5 KM, Vilko Mandić 10 KM, Angela Zovko 10 KM, Janja Mandić 10 KM, Mile Čuljak 10 KM, Obit. pok. Drage Galića 10 KM, Kata Golemac 10 KM, Dragica Matešić 10 KM, Ilija Šunjić 10 KM i Mario (Stanka) Zovko 10 KM.
 • Za Boraču: Finka Kožulj 100 KM, Obitelj pokojn. Drage Galića 100 KM i Dragica Matešić 50 KM.
 • Kalendare i svijeće za Božić, možete nabaviti u Župnom uredu.
 • Jučer je bila sv. ispovijed u našoj župi, čuvajmo se grijeha pogotovo teškoga da se možemo što dulje pričešćivati u ove svete adventske i božićne dane, ako se još tko nije ispovijedio, te iz opravdanih razloga nije mogao doći u subotu na sv. ispovijed, ispovijedam svako jutro i na Badnji Dan, prije sv. Misa – Zornica, a imate ovih dana sv. ispovijedi po svim našim župama, pa nađite prikladan termin da ne ostanete neispovjeđeni.
 • Na Badnji Dan, u petak: Božićni program, koji pripremaju naša djeca sa svojim voditeljima, počinje u 23,30 sati (11,30 s.), Ponoćka u ponoća, a poslije Ponoćke, opće pučko slavlje pred crkvom predvođeno našim tamburašima, uz čašicu pića i prigodni vatromet. Svi koji nastupaju na božićnoj Ponoćki, neka dođu na Badnju večer u 11,00 sati u crkvu na generalnu probu.
 • Sv. Misa na Božić samo jedna svečana u 11,00 sati, a poslije sv. Mise pred crkvom čestitanje uz čašicu pića i ugodna razgovora.
 • Provodimo božićno vrijeme kršćanski i dostojanstveno kako i dolikuje našem hrvatskom katoličkom puku.
 • Tradicionalni Božićni koncert održat će se u Hrvatskom domu Hercega Stjepana Kosače, u četvrtak, 23. prosinca u 20,00 sati, plakat imate na oglasnoj ploči.
 • U utorak, 21. prosinca je prvi dan zime.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Drago Galić i Ivan Glavina, za pokoj njihovih duša, pomolimo se…. Pokoj vječni daruj im Gospodine….

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković