Osnovna škola Ivana Gundulića – PRO Vojno, župa Potoci – Bijelo Polje organizirala je u srijedu, 22. prosinca 2021. „Božić u Vojnu“. Taj dan upriličena je u školi svečana priredba u kojoj su sudjelovali svi učenici Osnovne škole u Vojnu predvođeni svojim učiteljicama. Bilo je tu pjesme, recitacija, glume, šaljivih božićnih igrokaza, dekoracije, slika, crteža i puno toga što je ovu priredbu učinilo zanimljivom i svečanom.

Program su, na lijepom zimskom danu, u prikladno-uređenoj učionici zainteresirano pratili svi djelatnici Osnovne škole, učenici, roditelji, te bjelopoljski župnik. Poslije programa, druženje se nastavilo još neko vrijeme u školskim prostorijama, a onda su se svi zadovoljni i duhovno-kulturno obogaćeni uputili svojim kućama.

Kako je lijepo i svake hvale vrijedno kad nas naši najmlađi sa svojim odgojiteljima svako malo ugodno iznenade prigodnim programima. Hvala im i čestitamo!