• Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 17,00 sati, osim na Novu Godinu u subotu, sv. Misa u 11,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji….
  • Ponedjeljak, 27. prosinca, 17,00 sati (pod sv. Misom dva krštenja)
   • Sin Stojan s obitelji za pok. Peru, Slavku, Maru, Ivana i Stanu
  • Utorak, 28. prosinca, 17,00 sati
   • Slavko Sesar za pok. rodit. Peru, Anicu i sestru Katu
  • Srijeda, 29. prosinca, 17,00 sati
   • Vjeko Golemac za pok. rodit. Milu, Mariju, Grgu i Filu
  • Četvrtak, 30. prosinca, 17,00 sati
   • Obitelj za pok. Karla Buconjića (1. godiš.)
  • Petak, 31. prosinca, 17,00 sati – Sv. Misa Zahvalnica
   • Mile Bilušić za pok. suprugu Katu i ost. pokojne
   • 7,00 sati b. Sv. Misa u Samostanu (N. N. n. n. b.)
  • Subota, Nova Godina 1. siječnja
   • 11,00 sati Sveta Misa za pokojne
  • Nedjelja, 2. siječnja
   • 9,00 Dragica Raič za pok. Matu, Marinka, Mariju i ost. pokojne
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 2. siječnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu: Andrija Pehar 100 KM, Željko Mikulić 50 KM, Jakov Šunjić 50 KM, Filip Jurić 50 KM, Jure Raič 100 KM, Ljubica Cigić 200 KM, Ante Zovko 50 KM, Mara Paponja 200 KM; Boro Zovko 100 KM, Rajko Knežević 80 KM i Želimir Perić 50 KM.
 • Za Caritas: Mario (Stanko) Zovko 20 KM, Mara Azinović 20 KM, Željko Mikulić 20 KM, Jakov Šunjić 20 KM, Filip Jurić 10 KM, Zora Raič 100 KM, Ljubica Čarapina 30 KM, Ljubica Cigić 50 KM, Ante Zovko 20 KM, Mara Paponja 50 KM, Boro Zovko 50 KM, Obit. pok. Grge Marića 40 KM, Rajko Knežević 10 KM i Miro Kordić 20 KM.
 • Za župni listić: Željko Mikulić 10 KM, Jakov Šunjić 10 KM, Filip Jurić 10 KM, Ante Zovko 10 KM, Mara Paponja 20 KM, Obit. pok. Grge Marića 10 KM i Rajko Knežević 10 KM.
 • Za Boraču: Jure Raič 100 KM.
 • U petak, na Uočnicu Nove Godine, a posljednji dan Stare godine, slavit ćemo u našoj župnoj crkvi svečanu sv. Misu – Zahvalnica u 17,00 sati. Pjeva Veliki zbor. Pod tom Misom zahvalit ćemo Bogu za proteklu godinu pjesmom Tebe Boga hvalimo. Dođimo svi na ovu sv. Misu, posebno sva djeca i mladi, zahvaliti Bogu za prošlu godinu, a zazvati Božji blagoslov za nastupajuću godinu.
 • U subotu, 1. siječnja je Nova Godina, Mali Božić, Marija Bogorodica, Sv. Misa samo jedna za čitavu župu u 11,00 sati. Pjeva Veliki zbor. Pod tom sv. Misom pročitat ćemo statistiku u župi za prošlu godinu.
 • S blagoslovom kuća počinjem sutra na Ivanjdan, 27. prosinca po zakazanom rasporedu. Taj dan imamo još nekih događanja pa ćemo se uklopiti. Župa sv. Ivana u Mostaru, slavi svoj patron župe, sv. Misa u 11,00 sati, u kojoj će sudjelovati i bjelopoljski župnik, zato ću blagoslivljati kuće do 10,00 sati, pa u sv. Ivana i poslije nastavljam blagoslov. Poslije imam na večer u 17,00 sati sv. Misu u župi i pod sv. Misom dva krštenja, zato blagoslivljam do 16,00 sati, pa idem na sv. Misu, a poslije sv. Mise nastavljam blagoslivljati do kraja kako je taj dan ubilježeno. Evo, rekli smo, da ćemo se tijekom blagoslova prilagođavati situaciji, ali taj dan ćemo obaviti predviđen blagoslov kuća.
 • Sutrašnja krštenja, 27. XII. u 17,00 sati, dva krštenja:

  • Iva Zovko, Potoci-Bijelo Polje, rođena u Mostaru, 16. XI. 2021. 4. dijete roditelja Dalibor Zovko i Manda r. Markić, kuma: Jelena Drinovac. Čestitamo!
  • Doris Sesar, Vrapčići, rođena u Mostaru, 8. XI. 2021. prvo dijete roditelja Ivan Sesar i Matea r. Brajković, kuma: Marijana Vidović. Čestitamo!
 • Tko se želi pokloniti Isusu u Jaslicama i darovati ga, može poslije sv. Mise, a svi prilozi idu za siromašne.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin: Grgo Marić, za pokoj njegove duše, pomolimo se…. Pokoj vječni daruj mu Gospodine….

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković