• Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro. Slijede misne nakane i darovatelji….
  • Ponedjeljak, 10. siječnja, 7,00 sati
   • Obitelj za pokojnog Boška Šunjića (1. godišnjica)
  • Utorak, 11. siječnja, 7,00 sati
   • Ivka za pokojne Maru i Boška
  • Srijeda, 12. siječnja, 7,00 sati
   • Branko Ilić za pokojne Matu, Jelku, Nevenku i Zvonku
  • Četvrtak, 13. siječnja, 7,00 sati
   • Obitelj za svoje pokojne
  • Petak, 14. siječnja, 7,00 sati
   • Obitelj Kožul za pok. rodit. Slavka i Lidiju, br. Branka i nevj. Ljilju
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu (N. N. n. n. b.)
  • Subota, 15. siječnja, 7,00 sati
   • Ivka za pokojne Anicu i Stjepana
  • Nedjelja, 16. siječnja
   • 9,00 Obitelj Golemac za pok. Antu – Lolu i ost. pok. iz obit.
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 16. siječnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Marica Zadro 50, Davor Raič 100, Jozo Vidović 100, Ivan Kožul 100, Franjo Čuturić 100, Franjo Šunjić 50, Željko Sesar 50, Radica Sesar 50, Brane Drinovac 100, Anđa Primorac 100, Blaž Škobić 100, Slavko Skender 100, Luca Azinović pok. Ljube 50, Nada Šunjić 50, Jozo Golemac 50, Ivica Soldo 50 i Ivan Vasić 100.
 • Za Caritas u KM.: Marica Zadro 20, Davor Raič 10, Ivanko Zovko 20, Ivan Kožul 10, Željko Sesar 20, Radica Sesar 20, Srećko Andrić 20, Blaž Škobić 20, Slavko Skender 20 i Luca Azinović 20.
 • Za župni listić u KM.: Marica Zadro 10, Davor Raič 10, Ivanko Zovko 10, Jozo Vidović 20, Ivan Kožul 27, Željko Sesar 10, Radica Sesar 10, Srećko Andrić 10, Blaž Škobić 10, Slavko Skender 10, Luca Azinović 10, Jozo Golemac 10 i Mario Perić 10.
 • Danas završava Božićno vrijeme liturgijske godine, a nastavlja se vrijeme kroz godinu.
 • Evo, hvala Bogu, Božić u Bijelom Polju i ove je godine obilježen vrlo dostojanstveno i svečano, onako kako to i odgovara tisućljetnoj kršćanskoj tradiciji našega hrvatskog naroda. Još jedanput hvala svima koji su svojom aktivnošću doprinijeli bogatom sadržaju adventskih i božićnih dana i lijepom izgledu naše crkve i čitavog crkvenog dvorišta.
 • Evo, hvala Bogu i svih 10 dana blagoslova prošlo je lijepo, a i vrijeme je poslužilo prilično dobro. U župi je stanje otprilike kao i lani, nešto nas je manje, a možda se netko i vrati, neki su se preselili u svoje kuće i stanove. Bože daj da je pred nama bolja budućnost, nadamo se! Hvala Bogu nije ništa bilo što bi poremetilo blagoslov kuća, pa se sve odvijalo po zakazanom rasporedu, neke su obitelji bile u izolaciji, pa kad me pozovu, doći ću ih blagosloviti. Hvala vam na lijepom prijemu i gostoprimstvu, znam da bismo svi voljeli da se svećenik malo dulje zadrži uz blagoslov i ja bih volio, ali opet onaj sljedeći stalno iščekuje kad će, pa sam htio da se sve odvija bez velika zadržavanja, a vrata su vam župne kuće uvijek otvorena za dolazak i razgovor, a tko me god pozove kući, rado ću se odazvati na čašicu razgovora i druženja. Hvala vam na prilozima za redovinu, crkvu i ostale potrebe, a sve vas uključujem u svoje molitve i svete Mise.
 • Današnje krštenje u 11,00 sati: Monika Zadro, Vojno, rođena u Mostaru, 3. XI. 2021. 4. dijete roditelja Ivica Zadro i Ivana r. Marić, kuma: Borka Glavaš. Čestitamo!
 • Cnak: Stigla je nova Crkva na kamenu, pa pretplatnici uzmite svoje primjerke u dnu crkve.
 • Klanjanje za mlade bit će u župi sv. Ivana u četvrtak, 13. I. u 20,00 sati.
 • Župni vjeronauk: Od sljedeće subote započinjemo sa župnim vjeronaukom, u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, onda u 9,30 sati ostaju samo Prvopričesnici, neka ponesu liste iz kojih uče pitanja, a u 10,00 sati viši razredi.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka: Šima Škobić, za pokoj njezine duše, pomolimo se…. Pokoj vječni daruj joj Gospodine….

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković