Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim četvrtka i petka kad nema sv. Misa u crkvi nego u Samostanu časnih sestara u 7,00 sati ujutro. Slijede misne nakane i darovatelji….
  • Ponedjeljak, 14. veljače, 7,00 sati
   • Marina Gadže za ++ Zdravka i Božidara, oca Vinka i brata Zdenka
  • Utorak, 15. veljače, 7,00 sati
   • Mara Paponja za + supruga Josipa i ostale ++
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Srijeda, 16. veljače, 7,00 sati
   • Dragica Lozo za+sestrič.Slađanu,rod.Stojana,Ilku,ss.Maru,Janju,Danu,Miru, tet. Anicu i Stanu
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Četvrtak, 17. veljače, 7,00 sati
   • Sv. Misa u Samostanu časnih sestara za ++
  • Petak, 18. veljače, 7,00 sati
   • Sv. Misa u Samostanu časnih sestara za ++
  • Subota, 19. veljače, 7,00 sati
   • Iva Soldo za + supr. Andriju, kći Ljubicu, roditelje i ostale ++
  • Nedjelja, 20. veljače
   • 9,00 Milka Čarapina za + supr. Miju
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 20. veljače: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Zdravka Azinović 50, Ivan Pole 50, Božo Perić 50, Obitelj + Barbare Kožulj 100.
 • Za Caritas u KM.: Obitelj + Barbare Kožulj 50 i N. N. 20.
 • Za župni listić u KM.: Ivan Pole 10 i Obitelj + Barbare Kožulj 50.
 • Za Boraču u KM.: Vjekoslav Golemac 100.
 • Župni vjeronauk: u subotu, u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, onda u 9,30 sati ostaju samo Prvopričesnici, neka ponesu liste iz kojih uče pitanja, a u 10,00 sati viši razredi. Roditelji učite s Prvopričesnicima gradivo, ispitujte ih pitanja, molitve i pouke, kako bi se mogli dobro pripremiti za Prvu svetu Pričest.
 • Ovih dana krenula je Katolička malonogometna međužupna liga (KMNL) Hercegovine u kojoj sudjeluje i naša župa. Prijavilo se 13 župa iz naših Hercegovačkih biskupija i podijeljene su u dvije skupine. Izvlačenje je bilo, a danas se igraju prve utakmice. Skupina A igra prvo kolo u Športskoj dvorani u Čapljini, a naša župa je u skupina B i igra u jednu od sljedećih nedjelja o čemu ćemo na vrijeme biti obaviješteni. Molim naše momke iz župe, njih 15, koji su se prijavili u župnu nogometnu ekipu da dođu u župnu dvoranu u petak u 20,00 sati na jedan susret i dogovor, a za naše momke smo nabavili i fine i prikladne dresove s istaknutim nazivom naše župe.
 • Danas sam pozvan u Stolac u 11,00 sati predvoditi sv. Misu, a mene u ovoj župi u 11,00 sati zamjenjuje don Ivan Aničić, župni vikar u župi Cim-Ilići.
 • U sljedeću nedjelju, 20. veljače, pozvan sam u Neum predvoditi sv. Misu u 10,00 sati, a mene ovdje pod obje sv. Mise u 9,00 i 11,00 sati zamjenjuje don Tomislav Rajič, vojni kapelan i župni vikar u župi Blagaj-Buna.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Barbara Kožulj, Zdenka Glavina i Mate Kordić, za pokoj njihovih duša, pomolimo se. Pokoj vječni daruj i Gospodine i svjetlost vječna svijetlila njima, počivali u miru. Amen. Duše njihove i duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru. Amen!

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković