Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim ponedjeljka i petka u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 7. ožujka, 17,00 sati
   • Zdravko Orlović za ++ rodit. Ivana i Mandu, braću Iliju, Pavu, Stjepana, Vinka, Žarka, Mladena, Ivana i Vladu
  • Utorak, 8. ožujka, 7,00 sati
   • Nada Šunjić za + supr. Dragu, Marka i Anku i ostale ++
  • Srijeda, 9. ožujka, 7,00 sati
   • Marina Golemac s obit. za + o. Jakova i ostale ++
  • Četvrtak, 10. ožujka, 7,00 sati
   • Goran Pranjić – M – Lukić za sve ++ iz župe Potoci
  • Petak, 11. ožujka – Križni put, 17,00 sati
   • Marinka Azinović za + supr. Dragu, Antu, Miju i za sve ++ iz obit. Azinović i Zovko
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 12. ožujka, 7,00 sati
   • Djeca za ++ rodit. Mariju i Zdravka i babu Ivu Zovko i ost. ++
   • 10,30 sati sv. Misa u SA-katedrala, liturgijsko predstav. nadb. Tome Vukšića
  • Nedjelja, 13. ožujka, 2. Korizmena, Pačista
   • 9,00 Jelena za ++ Ivu, Filipa, Jelu, Zdravka i ost. ++ iz obit.
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na 2. Korizmenu, 13. ožujka: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Miro Kordić 50, Berislav Kolobara 100, Dario Raič 50, Obitelj Zovko 50 i N. N. 50.
 • Za Caritas u KM.: Berislav Kolobara 20, N. N. 20 i N. N. 20.
 • Za župni listić u KM.: Miro Kordić 10, Berislav Kolobara 10, Dario Raič 10 i N. N. 10.
 • U petak, 11. ožujka i svakog petka u Korizmi bit će Križni put sa sv. Misom u crkvi u 17,00 s. Prošloga je petka bilo vrlo lijepo, dosta svijeta. Pozivam vas sve svakog petka u Korizmi na Križni put, ministranti neka dođu pola sata prije u sakristiju.
 • CnaK: Stigla je nova CnaK, pretplatnici, uzmite svoje primjerke.
 • Župni vjeronauk: u subotu neće biti župnog vjeronauka, jer sam na liturgijskom predstavljanju novoga vrhbosanskog nadbiskupa mons. Tome Vukšića u katedrali Srca Isusova u Sarajevu, na sv. Misi u 10,30 sati.
 • Danas naši momci iz župe, u sastavu Katoličke malonogometne lige (KMNL), igraju u Čitluku dvije utakmice, sa župama Studenci i Gabela Polje. Polazak malim autima danas ispred Župne crkve u 12,30 sati. Župnik neće danas moći poći s njima iz opravdanih razloga ali će ih blagosloviti prije polaska pred crkvom. Našim momcima želimo uspjeh i Božji blagoslov.
 • Kvatre: U sljedećem tjednu su proljetne kvatre, srijeda, petak i subota, to su dani posta, molitve, pokore i djela ljubavi. Kvatre su 4 puta u godini: proljetne, ljetne, jesenske i zimske, kad nas Crkva poziva na post i pokoru.
 • U 9,00 sati. Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • U 11,00 sati. I na kraju: o. Biskupe, hvala Vam, što ste došli među nas, predslavili ovu sv. Misu i uputili nam prikladnu propovijed. Sada poslije sv. Mise, dok se Biskup raspremi u sakristiji, slijedi Biskupovo predavanje, ovdje u crkvi, za naše bračne parove, pa molim bračne parove, poslije blagoslova, zauzmite dvoje po dvoje svoja mjesta u klupama, u klupu mogu sjesti 3 para. Mogu ostati na predavanju i ostali koji žele. Poslije predavanja nastavit ćemo druženje s našim Biskupom u župnoj dvorani uz prigodno čašćenje i ugodan razgovor. Hvala domaćicama na donesenom pecivu, puni su stolovi, a župnik se pobrinuo za osvježavajuća pića. Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, ostavite to za sljedeće dane ili u nedjelju, a ako je što hitno javite mi se poslije predavanja. A sada Preuzvišeni, blagoslovite nas.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković