Bjelopoljski momci, članovi župne Malonogometne ekipe Potoci-Bijelo Polje, odigrali su u nedjelju, 13. ožujka 2022. u poslijepodnevnim satima u Klepcima dvije utakmice trećeg kola sa župama Prenj i Neum u organizaciji Katoličke malonogometne međužupne lige hercegovačkih biskupija. Momci su bili u svojoj župi na sv. Misama, a u 15,45 sati je dogovoren zajednički sastanak sa župnikom don Rajkom, u župnoj kući, gdje su se sve lijepo dogovorili, fotografirali, pomolili i zajednički sa župnikom krenuli prema Klepcima, te u balonu obukli župne dresove, prijavili se na protokol, fotografirali i odigrali svoje dvije utakmice i obje pobijedili rezultatom:

Bijelo Polje-Prenj 2:1
Bijelo Polje-Neum 3:2

i tako prošli u drugi krug natjecanja. Sve je proteklo u najboljem redu i raspoloženju, te prijateljskom ozračju. Momci su svojom fer-igrom i ponašanjem osvjetlali obraz svoje župe i župnika i sada možemo ići dalje. Poslije odigranih utakmica naši su se momci skupa s don Rajkom navratili u župnu kuću u Bijelom Polju, gdje su se prijateljski počastili, družili, popričali, športsko poslijepodne prokomentirali i svi se zadovoljni uputili svojim kućama, čekajući novi raspored sljedećih utakmica.