Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim četvrtka i petka u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 21. ožujka, 7,00 sati
   • Gordan Kožul za ++ rodit. Ilu i Veru i ostale ++
   • 7,30 sati Zadušnica za + Marijana Azinovića
  • Utorak, 22. ožujka, 7,00 sati
   • Obitelj za + Peru Šunjića
  • Srijeda, 23. ožujka, 7,00 sati
   • Analora Đopa za + brata Tomislava
  • Četvrtak, 24. ožujka, 17,00 sati
   • Ivan Zovko Slavkov za ++ rodit. Slavka i Maru i ostale ++
  • Petak, 25. ožujka – Križni put, Blagovijest, 17,00 sati
   • Djeca za ++ rodit. Marka i Štefu Šindik
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 26. ožujka, 7,00 sati
   • Blaž i Stoja Škobić za ++ roditelje i rodbinu
   • 19,00 sati jednosatno Euharistijsko korizmeno klanjanje u crkvi
  • Nedjelja, 27. ožujka, 4. Korizmena – Sredoposna
   • 9,00 Za + Davora Džidića, 1. godišnjica
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na 4. Korizmenu, 27. ožujka: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Tomislav Kožul 50, Ivan Kolobarić 100, Žarko Šarić 100, Mila Zovko 80.
 • Za Caritas u KM.: Mirko Azinović 20 i Branka Antunović 10.
 • Za župni listić u KM.: Marina Kljajo 10, N. N. 10, Mirko Antunović 10 i Stanka Perić 10.
 • U petak, 25. ožujka i svakog petka u Korizmi bit će Križni put sa sv. Misom u crkvi u 17,00 s. Pozivam vas sve svakog petka u Korizmi na Križni put, ministranti neka dođu pola sata prije u sakristiju.
 • Župni vjeronauk: u subotu u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, u 9,30 sati samo Prvopričesnici, a u 10,00 sati viši razredi.
 • Ministrantski sastanak u subotu za sve ministrante i ako se još tko želi prijaviti nanovo bit će između dvaju vjeronauka u 10,00 sati.
 • Roditeljski sastanak za sve Prvopričesnike: bit će u slijedeću nedjelju poslije sv. Mise u 9,00 sati u župnoj crkvi.
 • Korizmeno klanjanje: Lijepo je bilo Adventsko klanjanje, pa ćemo tako organizirati i Korizmeno klanjanje. U sljedeću subotu, 26. ožujka u 19,00 sati organiziramo u našoj župnoj crkvi jednosatno Euharistijsko korizmeno klanjanje pred Presvetim za sve vjernike naše župe. Program večeri: Izlaganje Presvetoga Sakramenta na oltaru uz prigodnu pjesmu, zatim će se ispreplitati duhovni program kroz osobnu molitvu u tišini, zajedničke pjesme, prigodna čitanja mladih i na kraju litanije Presvetom Srcu Isusovu, te blagoslov s Presvetim. Svi ste pozvani na ovu blagoslovljenu Euharistijsku večer u subotu u 19,00 sati u našu župnu crkvu. Isus vas čeka! Generalna proba za sve sudjelovatelje u programu: Pjevači, Čitači i Ministranti bit će u subotu u 18,30 sati u crkvi, pola sata prije početka Klanjanja, sv. Misa bit će redovito u subotu ujutro u 7,00 sati, a na večer samo Klanjanje. Odazovimo se svi Isusu na Njegov poziv!
 • U petak, 25. ožujka je Blagovijest, nezapovijedan blagdan, sv. Misa u našoj crkvi i Križni put u 17,00 sati.
 • Nedjelja solidarnosti: Danas je Treća korizmena nedjelja, proglašena od naših biskupa Nedjeljom solidarnosti, pa će sva lemuzina danas ići za najpotrebnije župe u BiH.
 • U ponedjeljak, 21. ožujka je prvi dan proljeća.
 • Osnivanje župnog Folklora: U prošli petak, 18. ožujka u 20,30 sati imali smo u našoj župnoj dvorani Osnivačku skupštinu i prvo okupljanje našega župnog domaćeg Folklora sastavljenog isključivo od mladih, na koju se odazvalo 52 mladića i djevojaka, baš su me ugodno iznenadili. Dogovorili smo se za sljedeći sastanak i prvu probu u subotu, 26. ožujka u 16,00 sati. Ako još tko od mladih ima da bi se želio uključiti u Folklor, a nije u petak mogao doći neka dođe u sljedeću subotu u 16,00 sati u župnu dvoranu ili neka nazove župnika i poslije toga, za sada, stajemo s daljnjim primanjima u Folklor, da možemo krenuti s probama. Tada ćemo osnovati i grupu da možemo lakše komunicirati i slati poruke jedni drugima. Folklor je župni i vodi ga župnik. Dok malo krenu probe, šiti ćemo i narodne nošnje, koje će biti vlasništvo župe i stvarati folklorni repertoar, kao bi naši mladi Folkloraši ove godine za patron župe, Presveto Srce Isusovo, bili domaćini „Večeri Folklora“ u našoj župi. Ovo će biti jedno lijepo i korisno druženje naših mladića i djevojaka u našoj župi, a u susretima i s drugim župama, a to nam je i cilj. Bogu hvala!
 • U sljedeću subotu premičemo satove 1 sat naprijed, pa se za nedjelju ravnajte po satu.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Marijan Azinović, pokopan u Njemačkoj, za pokoj njegove duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj mu Gospodine…

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković