Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim srijede i petka u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 28. ožujka, 7,00 sati
   • Ivan Pažin za + supr. Maru i sve ++ iz obit. Pažin
  • Utorak, 29. ožujka, 7,00 sati
   • Zvonimir Bilušić za ++ rodit. Maru i Jozu, sestru Jelu i ost. ++ iz obitelji
  • Srijeda, 30. ožujka, 17,00 sati
   • Obitelj za pokojnu Ivu Aničić, 1. godišnjica i + Stojana
  • Četvrtak, 31. ožujka, 7,00 sati
   • Mirko Antunović za + kći Snježanu, brata Matu i rodit. Maru i Stipu
  • Petak, 1. travnja – Križni put, 17,00 sati
   • Obitelj Škobić za ++ Nikolu, Stanu, Marka, Ljubicu i Maru
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 2. travnja, 7,00 sati
   • Boro i Željka za ++ rodit. Franju, Anku, Maru, Krešimira i Josipa
   • 14,00 sati sv. Misa u Samostanu, duhovna obnova naše djece 6. – 9. r. Osnovne škole
  • Nedjelja, 3. travnja, 5. Korizmena – Gluha
   • 9,00 Roditelji za + kći Jelenu
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na 5. Korizmenu, 3. travnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Ljilja Baković 100, Nikola Đopa 100, Davor Azinović 50 i Zdenko Zadro 50.
 • Za Caritas u KM.: Nikola Đopa 20 i Zdenko Zadro 20.
 • Za župni listić u KM.: Ljilja Baković 10 i Zdenko Zadro 10.
 • Borača u KM.: Davor Azinović 50.
 • U petak, 1. travnja bit će Križni put sa sv. Misom u crkvi u 17,00 s., a budući je i Prvi petak, ispovijedam prije sv. Mise.
 • Župni vjeronauk: u subotu u 9,00 sati samo niži razredi i Prvopričesnici.
 • Duhovna obnova u Samostanu časnih sestara: u subotu u 10,00 sati viši razredi 6. – 9. razreda umjesto vjeronauka u crkvi neka svi dođu u Samostan časnih sestara na jednu duhovnu obnovu koja će trajati 10,00 – 14,00 sati, doći će i župnik, u 10,00 sati molitva i blagoslov za sretan početak duhovne obnove i prozivka učenika po razredima. Bit će rad po skupinama, a u 12,30 sati marenda, časne će ponuditi sok i keks, a župnik će počastiti djecu sendvićima, u 14,00 sati sv. Misu za svu djecu u samostanskoj kapeli ima župnik. Roditelji dovezite djecu u 10,00 sati u subotu u Samostan, a koja su djeca blizu mogu i pješice.
 • U ovom tjednu najavljujem Uskrsnu ispovijed starih u župi: Ponedjeljak, 28. ožujka: Vojno, Bočine i Đubrani, počinjem u 9,00 sati s Đubrani Utorak, 29. ožujka: Vrapčići i Potoci, počinjem u 9,00 sati iz Vrapčića Četvrtak, 31. ožujka: Gornji Potoci, Humilišani, Livač, Salakovac, počinjem u 9,00 sati iz Gornjih Potoka. Ako bude u tijeku kakvih izmjena, javit ćemo. Neka se stari skupe na jedno mjesto gdje je to moguće i nemojte da koga preskočim, ako ima tko nanovo, javite mi. Za ispovijed u kući pripremite kao za blagoslov kuća: stol s bijelim stolnjakom, križ, svijeća i blagoslovljena voda, jer sam Isus taj dan posvećuje tvoju kuću. Ako je koja obitelj u izolaciji neka mi jave, pa ću doći drugi put.
 • Križni put na Đubrane: U sljedeću nedjelju, 5. Korizmena bit će tradicionalni Križni put iz Vojna na Đubrane, u 14,00 sati polazak od Prve postaje. Pozivam vas sve na ovaj povijesni Križni put, koji je Uspomena na izlazak Bjelopoljaca iz ratnog Bijelog Polja, najavit ću još i u nedjelju pod sv. Misama.
 • Pastoralni dan u Emausu imamo mi svećenici u srijedu od 10,00 do 13,00 sati.
 • Roditeljski sastanak za naše Prvopričesnike i njihove roditelje: bit će danas poslije sv. Mise u 9,00 sati u župnoj crkvi.
 • Caritasove kutijice: neka djeca donesu u sljedeću nedjelju na sv. Mise i stave ih pred Oltar, a ostali će moći dati svoje korizmene priloge poslije sv. Misa u nedjelju na vratima crkve kod naših ministranata, to je korizmena akcija u našim biskupijama za djecu s potrebama.
 • Osnivanje župnog Folklora: Osnovali smo ponovno župni Folklor HKUD „Napredak“ Bijelo Polje, imali smo Osnivačku skupštinu i prvu probu, lijepo je krenulo, odazvalo se pedesetak mladića i djevojaka, Bogu hvala. Sljedeća proba u subotu u 16,00 sati u Župnoj dvorani.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković