Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 2. svibnja, 18,00 sati
   • Sestre Tomislava i Vesna za + brata Dragana Krezića, 1. godiš. i ost. ++ iz obitelji
  • Utorak, 3. svibnja, 18,00 sati
   • Jozo Jerkić za sve ++
  • Srijeda, 4. svibnja, 18,00 sati
   • Gordana Božić za + supr. Branka i ost. ++ iz obit. Božić i Kožulj
  • Četvrtak, 5. svibnja, 18,00 sati
   • Za + Mirka Zovku, 1. godiš. i + Maru Zovko
  • Petak, 6. svibnja, 18,00 sati
   • Slavko i Zrinka Golemac za svoje ++
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 7. svibnja, 18,00 sati
   • Zdravka Azinović za + muža Karla, rodit. Antu i Janju i ++ braću Berislava i Brunu Rozić
   • 11,00 sati sv. Misa i krizma u župi sv. Tome, Bijeli Brijeg
  • Nedjelja, 8. svibnja
   • 8,00 Stanislav Krezić za ++ rod. Ivana i Miru, + s. Reginu i ost. ++
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 8. svibnja: u 8,00 i 11,00 sati.
 • U sljedeću nedjelju je Hodočašće u Hrasno – Kraljici Mira, to je naše jedino Svetište u Trebinjskoj biskupiji, a hodočasti se u drugu nedjelju svibnja mjeseca, sv. Misa u Hrasnu u 11,00 sati, tko može neka pođe, ide i župnik. Župnik će u nedjelju u Bijelom Polju slaviti sv. Misu ranu u 8,00 sati ujutro, a u 11,00 sati zamjenjuje župnika don Ivan Aničić.
 • Za Crkvu u KM: Pero Raič 100 i Pero Zovko 100.
 • Za Caritas u KM: Pero Raič 20.
 • Za župni listić u KM: Pero Raič 10.
 • U petak je Prvi petak, ispovijedam pola sata prije sv. Mise.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu redovito u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, a u 10,00 sati viši razredi, između vjeronauka rad po sekcijama.
 • Župni Folklor: proba za cure iz Folklora u ponedjeljak u 16,00 sati, za momke iz Folklora proba u utorak u 16,00 sati, a za sve Folkloraše zajednička proba u subotu u 16,00 sati probe su u župnoj dvorani.
 • Svibanjska pobožnost: od danas, 1. svibnja počinje Gospin mjesec svibanj, a od sutra u ponedjeljak počinju svibanjske pobožnosti u našoj župi, svaku večer u 18,00 sati bit će u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole, a posebno naši ovogodišnji Prvopričesnici, pa neka naši Prvopričesnici svaku večer dođu pola sata prije, da se mogu pripremiti za molitvu, čitanja i ministriranje. Potičem vas sve na ovu Gospinu pobožnost, djecu sam već potaknuo na vjeronauku, da dolaze na pobožnost, a molim i vas starije i roditelje napomenite djeci da dolaze a i vi im dajte dobar primjer svojim dolaskom.
 • Pred nama je Gospin mjesec svibanj, pa molim žene iz župe koje u svojim dvorištima imaju lijepoga cvijeće da se povežu s našim časnim sestrama, koje kite crkvu, kako bi naša župna crkva bila lijepo ukrašena svakog radnog dana i svake nedjelje. Hvala unaprijed!
 • Prvopričesnici, u nedjelju na Mali Uskrs, kad smo imali Prvu sv. Pričest, bilo je lijepo, svi smo zadovoljni, sada ćete pod sv. Misama čitati misna čitanja i predmoliti Molitvu vjernika, a na večernjim sv. Misama predmoliti svibanjsku Gospinu pobožnost, danas poslije sv. Mise u 9,00 sati vratite prvopričesničku robu, opranu-očišćenu i sređenu, hvala!
 • U petak, 29. travnja u 12,00 sati 2022. u našoj župnoj crkvi krstio se: Mateo–James Zovko, Ludwigshafen, rođen u Ludwigshafenu-Njemačka, 10. prosinca 2021., prvo dijete rodit. Pero Zovko i Makayla r. Luke, kum je bio Ivica Perić. Čestitamo!
 • Zamoljeni oglašavamo: U petak, 6. svibnja 2022. u 20,00 sati u Hrvatskom domu Hercega Stjepana Kosače u Mostaru održat će se Promocija domoljubno-duhovnog albuma „Pjesme o ljubavi“ Lucije Zovko. Svi koji mogu poći, dobro su došli. Više o ovome imate na plakatu koji se nalazi na oglasnoj ploči.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković