Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 9. svibnja, 18,00 sati
   • Radica Sesar za + supr. Jozu i ost. ++ iz obitelji
   • 17,00 sati: Iva Kordić za + supr. Šimuna i ++ rodit. Jozu i Maru i + sestru Jelu i ost. ++
  • Utorak, 10. svibnja, Blaženi Ivan Merz, 18,00 sati
   • Obitelj Mandić za ++ Tihomira i Miru i ost. ++
   • 17,00 sati: Ivan Raič za ++ Pašku, Šimu, Franju i Mirka
  • Srijeda, 11. svibnja, 18,00 sati
   • Nikša Primorac za ++ rodit. Ivu i Vinka i ++ Slavka, Slavicu, Nelu i ost. ++
  • Četvrtak, 12. svibnja, sv. Leopold Bogdan Mandić, 18,00 sati
   • Janja Tomić za ++ muža Nikolu, sina Gorana i ost. ++
  • Petak, 13. svibnja, 18,00 sati
   • Za + Antu Zadro, 1. godiš. i + Danicu i ost. ++ iz obitelji
  • Subota, 14. svibnja, 18,00 sati
   • Iva Jurišić za + supr. Mirka i sve ost. ++ iz obitelji Jurišić
   • 11,00 sati sv. Misa i krizma u župi sv. Ivana
  • Nedjelja, 15. svibnja
   • 9,00 Mara Šunjić za ++ supr. Vinka i sina Borisa
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 15. svibnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Borislav Arapović iz Švedske sin + Mare Arapović rođ. Golemac iz Potoka 1.073, Zlatko Jurišić 100, N. N. 100, i Slavica Zovko 50.
 • Za Caritas u KM: Zlatko Jurišić 30, Jure Stjepanović 20, N.N. 50 i N.N. 10.
 • Za župni listić u KM: Zlatko Jurišić 10, Jure Stjepanović 10, N.N. 10, N.N. 10 i Slavica Zovko 10.
 • Za groblje Borača u KM: Zlatko Jurišić 100.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu redovito u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, a u 10,00 sati viši razredi, između vjeronauka rad po sekcijama.
 • Župni Folklor: proba za sve Folkloraše u subotu u 16,00 sati u župnoj dvorani, a za one koji pjevaju prvi glas i momci i cure proba u 15,30 sati.
 • Svibanjska pobožnost: svaku večer u 18,00 sati u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole, a posebno naši ovogodišnji Prvopričesnici, pa neka naši Prvopričesnici svaku večer dođu pola sata prije, da se mogu pripremiti za molitvu, čitanja i ministriranje. Potičem vas sve, dolazimo rado svaku večer na Gospinu svibanjsku pobožnost.
 • Prvopričesnici: sutra u ponedjeljak, 9. svibnja, budite svi na Gospinoj pobožnosti i sv. Misi u 18,00 sati, a poslije sv. Mise bit će jedno zajedničko druženje u župnoj dvorani vas Prvopričesnika sa župnikom i našim časnim sestrama koje su vas skupa sa župnikom pripremale za Prvu sv. Pričest, mogu se pridružiti i vaši roditelji, koji budu na pobožnosti.
 • U subotu, 7. svibnja u 11,00 sati 2022. u našoj župnoj crkvi krstila se: Anica Crnjac, Potoci, rođ. u Mostaru, 8. II. 2022., prvo dijete roditelja Danijel Crnjac i Anita r. Skoko, kuma: Marijana Skoko. Čestitamo!
 • Jedna obavijest: Iva Šunjić, djevojčica od 13 godina, po majci Blaženki porijeklom iz naše župe, unuka pokojnog Marinka Šunjića, treba uraditi medicinski zahvat koji košta 70.000 eura, majka ne može sama, neki već pomažu, pa ćemo se i mi uključiti u ovu dobrotvornu akciju pomoći našoj Ivi, da joj Gospodin preko medicine povrati željeno zdravlje. U sljedeću nedjelju, 15. svibnja poslije svetih Misa u 9 i 11 sati naša dva ministranta stat će na vrata crkve pa tko bude želio dati svoj doprinos moći će staviti u košarice. Novac ćemo poslije akcije predati mami Blaženki. Uime male Ive, mame Blaženke i u svoje osobno ime zahvaljujem unaprijed svima koji će se uključiti u ovo plemenito djelo, a sve darovatelje neka Gospodin nagradi svojim svetim blagoslovom!
 • CnaK: Stigla je nova CnaK, pretplatnici uzmite svoje primjerke u dnu crkve.
 • Danas sam na hodočašću u Gospinu Svetištu u Hrasnu, polazim poslije rane sv. Mise, a mene u ovoj župi pod sv. Misom u 11,00 sati zamjenjuje don Ivan Aničić, župni vikar u župi Cim-Ilići.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naš župljani: Stanko Bošković, pokopan u Dubravama, a stanovao u našoj župi kod zeta Tome i kćeri Anele i Ilija Kordić sin pokojnog Pere iz Kuti, naša župa, a umro i pokopan u Americi, za pokoj njihovih duša, pomolimo se! Pokoj vječni daruj im Gospodine. I svjetlost vječna neka im svijetli. Počivali u miru. Amen! Duše njihove i duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru. Amen!

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković