Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 16. svibnja, 18,00 sati
   • Obitelj Glibo za + Ljubomira Glibo i ostale ++ iz obitelji
  • Utorak, 17. svibnja, 18,00 sati
   • Djeca za ++ roditelje Matu i Anicu, Ružu i Damjana Drinovac
  • Srijeda, 18. svibnja, 18,00 sati
   • Obitelj za ++ Gojka i Maru i ost. ++ iz obitelji Azinović i Šimičić
  • Četvrtak, 19. svibnja, 18,00 sati, klanjanje
   • Mirko Sesar za + suprugu Veroniku i sve ++ iz obitelji
  • Petak, 20. svibnja, 18,00 sati
   • Luca Zovko s djecom za + supr. Blagu i ostale ++
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 21. svibnja, 18,00 sati
   • Barbara Kožulj za ++ Stanka, Andriju, Cviju, Cvitu. Iliju, Stanka i Janju
  • Nedjelja, 22. svibnja
   • 9,00 Obitelj Soldo za + tetku Ljubicu i ++ Juru i Agatu
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 22. svibnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Obitelj + Stanka Boškovića 80, Goran Pranjić 100, Albina Tipurić 100, Petar Šagolj 100 i Mara Šunjić 50.
 • Za Caritas u KM: Davorin Skender 20, Petar Šagolj 20 i Mara Šunjić 20.
 • Za župni listić u KM: Davorin Skender 10, Petar Šagolj 10 i Mara Šunjić 10.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu redovito u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, a u 10,00 sati viši razredi, između vjeronauka rad po sekcijama.
 • Župni Folklor: proba za djevojke iz Folklora u četvrtak u 20,00 sati, za mladiće proba u subotu u 15,00 sati, a za sve Folkloraše proba u subotu u 16,00 sati i u nedjelju u 13,00 sati.
 • Svibanjska pobožnost: svaku večer u 18,00 sati u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole, a posebno naši ovogodišnji Prvopričesnici, pa neka naši Prvopričesnici svaku večer dođu pola sata prije, da se mogu pripremiti za molitvu, čitanja i ministriranje. Potičem vas sve, dolazimo rado svaku večer na Gospinu svibanjsku pobožnost.
 • Današnje krštenje u 11,00 sati: Ivan Škobić, Mostar, rođ. u Mostaru, 15. III. 2022., peto dijete rodit. Marin Škobić i Danijela r. Šutalo, kum: Ante Andričić. Čestitamo!
 • Susret hrvatske katoličke mladeži SHKM: organizira se ove godine u Bjelovaru, petak i subota, 16. i 17. IX., prenoćit ćemo s petka na subotu u Bjelovaru, poći ćemo i mi iz župe na ovo hodočašće, ide i župnik, za sada razmišljajte i razgovarajte o ovom susretu, a kad dobijemo više podataka objavit ćemo s oltara i početi s upisom i prijavama.
 • Jedna obavijest: Prošle smo nedjelje najavili pomoć za našu Iva Šunjić, to je djevojčica od 13 godina, po majci Blaženki porijeklom iz naše župe, unuka pokojnog Marinka Šunjića, treba uraditi medicinski zahvat koji košta 70.000 eura, majka ne može sama, neki već pomažu, pa ćemo se i mi uključiti u ovu dobrotvornu akciju pomoći našoj Ivi, da joj Gospodin preko medicine povrati željeno zdravlje. Sada će, poslije sv. Mise, na vrata crkve stati s košaricama 2 naša ministranta, pa tko želi može svoj prilog staviti u košarice. Novac ćemo poslije akcije predati mami Blaženki. Uime male Ive, mame Blaženke i u svoje osobno ime zahvaljujem unaprijed svima koji se uključuju u ovo plemenito djelo, a sve darovatelje neka Gospodin nagradi svojim svetim blagoslovom!
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković