Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u ponedjeljak i utorak u 18,00 sati, a u ostale dane u 7,00 sati ujutro. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 30. svibnja, 18,00 sati
   • Slavica Zovko za + supr. Ivu i ost. ++ iz obit. Zovko i Vladić
  • Utorak, 31. svibnja, 18,00 sati
   • Slavko i Cmilja Crnjac za + sina Željka i ++ rodit. Matu i Ivu, Iliju i Jaku
  • Srijeda, 1. lipnja, 7,00 sati
   • Žarko i Nada Leko za ++ rodit. Ivana i Ivu, Boška i Ivu, brata Stanka, Tomislava i Matiju
   • 10,00 sati sv. Misa u Livnu na 5. Susretu svećenika BiH
  • Četvrtak, 2. lipnja, 7,00 sati
   • Jozo i Katica Golemac za ++ rodit. i ost. ++ iz obit. Golemac i Marić
  • Petak, 3. lipnja, 7,00 sati – Prvi petak ispovijed prije sv. Mise
   • Mirko Radić za + majku Stoju i ost. ++
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 4. lipnja, 7,00 sati
   • Anđa Cigić za + muža Andriju i ost. ++
  • Nedjelja, Duhovi, 5. lipnja – Prva nedjelja ispovijed Prvopričesnika u 8,30 sati
   • 9,00 Obitelj Bošnjak za + Ivanku, Elizabetu i Stanka
   • 11,00 Misa za narod naše župe
   • 18,00 Sv. Misa u Katedrali, ima župnik, pjeva naš Veliki zbor
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na Duhove, 5. lipnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Luka Golemac 100, Marijan Šunjić 100 i Božo Galić s obit. 50.
 • Za Caritas u KM: Božo Galić s obit. 20.
 • Za župni listić u KM: Božo Galić s obit. 10.
 • Za Boraču u KM: Božo Galić s obit. 50.
 • Katedrala: u nedjelju na Duhove na Uočnicu Marije Majke Crkve, patron katedralne župe, pozvao je župnik don Josip bjelopoljskog župnika da predvodi sv. Misu u 18,00 sati i naš Veliki župni zbor koji će pjevati pod ovom sv. Misom, poslije sv. Mise prigodno druženje u župnoj dvorani.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Lionel Sebastien Parisot sin Philippe Paul Parisot i Gordane r. Gredičak Šojat iz Zagreba, župa sv. Marka Križevčanina i Ana Maria Paponja, kći Tvrtkova i Tanje r. Perić iz Potoka, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima, u subotu, 18. lipnja 2022. u 18,00 sati.
 • U ovom tjednu su Prvi petak i Prva nedjelja: u Prvi petak ispovjedam prije sv. Mise, a u Prvu nedjelju u 8,30 sati ispovijed naših Prvopričesnika, koji poslije Prve sv. Pričesti obavljaju pobožnost 6 Prvih nedjelja za Sretan izbor zvanja.
 • Župni Folklor: proba za djevojke iz Folklora u srijedu u 20,00 sati, prvi glasovi u 19,30 sati, za mladiće proba u subotu u 15,00 sati, a za sve Folkloraše proba u subotu u 16,00 sati i u nedjelju za sve proba u 13,00 sati.
 • U srijedu, 1. lipnja 2022. organizira se 5. Susret svećenika BiH s našim biskupima i provincijalima, ide i župnik, molimo za naše svećenike i svećenički podmladak!
 • Svećeničko ređenje: U sljedeći petak, 3. lipnja 2022. u 10,00 sati u dubrovačkoj katedrali don Ivo Markić bit će zaređen za svećenika Dubrovačke biskupije, njegovi su roditelji nekada bili naši župljani, našeg novog ređenika preporučam u vaše molitve.
 • Mjesec svibanj je Gospin mjesec: Još imamo dva dana u ponedjeljak i utorak u 18,00 sati u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa. Predmole djeca Osnovne škole skupa s našim Prvopričesnicima i u utorak svečano završavamo Gospin mjesec svibanj.
 • Jedna upozorenje: Braćo i sestre, pred nama je ljeto, molim vas za pristojno odijevanje u crkvi.
 • Radimlja: Danas je Komemoracija i sv. Misa na Radimlji kod Stoca u 12,00 sati za sve poginule i nestale Hrvate-katolike u Drugom svjetskom ratu, na Križnom putu 1945., ide i župnik, a mene danas pod sv. Misom u 11,00 sati zamjenjuje don Ivan Aničić.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković