Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim utorka i srijede u 18,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, Duhovski ponedjeljak, Marija Majka Crkve, 6. lipnja, 7,00 sati
   • Obitelj za + Vinka i Danicu Šuman
   • 18,00 sati sv. Misa u Katedrali
  • Utorak, 7. lipnja, 18,00 sati
   • Mara Sesar za ++ rodit. Jakova i Stanu Soldo i ost. ++ iz obit.
  • Srijeda, 8. lipnja, 18,00 sati
   • Ilija Kožulj za + supr. Anu, kći Smiljanu, rod. Ljubu i Šimu, Blaženku, Smilju, Antu i Petroniju, Mirka, Dragicu, Vlatka i ost. ++
  • Četvrtak, 9. lipnja, 7,00 sati
   • Obitelj za + Juricu Soldo
  • Petak, 10. lipnja, 7,00 sati
   • Braća i sestre za + Desu Antunović i ost. ++ 1. godišnjica
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 11. lipnja, 7,00 sati
   • Matija Kolobarić za + supr. Andriju i ost. ++
  • Nedjelja, Presveto Trojstvo, 12. lipnja, u 9,00 s. Zahvalnica
   • 9,00 Djeca za + m.Milenu Vladić 1. godiš. i + o.Vladimira
   • 11,00 Misa za narod naše župe
    • 18,00 sati – Vjenčanje Vlado – Monia
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na Presveto Trojstvo, 12. lipnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Na Presveto Trojstvo, pozvao me je župnik iz Buhova don Damir Pažin da predvodim sv. Misu u 11,00 sati povodom patrona župe, pa ću ja ovdje imati sv. Misu u 9,00 sati, a u 11,00 sati zamijenit će me drugi svećenik.
 • Za Crkvu u KM: Ivan Cvitković 100.
 • Za Caritas u KM: Ivan Cvitković 20 i Mila Zovko 20.
 • Za župni listić u KM: Ivan Cvitković 20 i Mila Zovko 10.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu nećemo imati vjeronauka, radi raznih aktivnosti i župnika i učenika.
 • Cnak: Stigao je novi broj Cnaka, preplatnici, možete uzeti svoje primjerke u dnu crkve.
 • Katedrala: Sutra je Duhovski ponedjeljak i Marija Majka Crkve, nezapovjedan blagdan, sv. Misa u našoj crkvi u 7,00 sati ujutro, a u Mostaru patron katedralne župe, sv. Misa u katedrali u 18,00 sati i Završetak Sinodalnog hoda u našim biskupijama. Pozivam sve koji možete, pođite na ovu sv. Misu u katedralu.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Vlado Jurić sin Draganov i Branke r. Vlašić iz Vojna, naša župa i Monia Jakešević kći Oliverova i Daniele r. Džeba iz Potoka, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima u nedjelju, 12. lipnja 2022. u 18,00 sati.
 • Jučerašnja krštenja u 11,00 sati 2:
  • Marija Zovko, Bočine, rođ. u Mostaru, 28. III. 2022., prvo dijete rodit. Petar Zovko i Jelena r. Drmać, kuma: Dajana Jarak. Čestitamo!
  • Kiara Đopa, Bočine, rođ. u Mostaru, 5. IV. 2022., treće dijete rodit. Antonio Đopa i Ana r. Šagolj, kuma: Amanda Rajič. Čestitamo!
 • Župni Folklor: probe po dogovoru, termini proba na grupi Folklora.
 • Kvatre: U sljedećem tjednu su ljetne kvatre, po biskupijskom kalendaru, koji se opet razlikuje od zidnih kalendara, srijeda, petak i subota, to su dani posta, molitve, pokore i djela ljubavi. Kvatre su 4 puta u godini: proljetne, ljetne, jesenske i zimske, kad nas Crkva poziva na post i pokoru.
 • Misa-Zahvalnica: Budući smo pri kraju nastavne i vjeronaučne godine u sljedeću nedjelju pod sv. Misom u 9,00 sati imat ćemo sv. Misu – Zahvalnicu za sretan svršetak škole i Tebe Boga hvalimo, pa molim svu našu djecu Osnovne škole i mlade iz Srednjih škola da sa svojim učiteljima i nastavnicima budu na ovoj sv. Misi – Zahvalnici u nedjelju u 9,00, s.
 • Skup Previšića i Stolačko Kulturno Proljeće: U subotu, 11. lipnja u 11,00 sati pozvan sam na sv. Misu i Skup Previšića na Previši, župa Hutovo, gdje se očekuje preko 700 potomaka ovog starog hercegovačkog plemena, a navečer sam pozvan u Stolac u 20,00 sati u Biskupijski Centar na predstavljanje Jubilarnog dvadesetogodišnjeg Zbornika, Stolačko Kulturno Proljeće.
 • Apostoli i Prvopričesnici: Molim naše mladiće koji su bili Apostoli na Veliki Četvrtak, ove godine, da planiraju na Tijelovo, u drugi četvrtak, 16. lipnja doći u 17,00 sati, sat vremena prije sv. Mise, koja će biti u 18,00 sati, kako bi se obukli i svečanu robu i bili u službi Procesije s Presvetim noseći Nebo-Baldakin nad Pokaznicom, kad ćemo na našim oltarima na sve četiri strane svijeta u Procesiji blagosloviti čitavu našu župu, isto taklo neka budu spremni i naši ovogodišnji Prvopričesnici doći s u 17,00 sati obući Prvopričesničku robu i pred Presvetim u Procesiji posipati latice cvijeća, kao i ostala djeca iz naše župe, a doći će i svi naši ministranti. O ovome više u sljedeću nedjelju.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka Ana Buconjić, za pokoj njezine duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj joj Gospodine. I svjetlost vječna neka joj svijetli. Počivala u miru. Amen. Duša njezina i duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru. Amen!

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković