Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe. Imate i plakate za Srce Isusovo u dnu crkve s jedne strane listić, a s druge strane plakati.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim srijede i četvrtka na Tijelovo u 18,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, sv. Ante, 13. lipnja, 7,00 sati
   • Obitelj za + Milana i Bernarda Sesar i ost. ++
   • 7,30 sati sv. Misa Zadušnica za + Slavka Mandića
  • Utorak, 14. lipnja, 7,00 sati
   • Obitelj za ++ Marka i Stanu Sesar
  • Srijeda, sv. Vid, 15. lipnja, 18,00 sati
   • Nikola Jurić za + sina Jozu
  • Četvrtak, Tijelovo, 16. lipnja, 18,00 sati
   • Misa za narod naše župe a poslije sv. Mise svečana Procesija
  • Petak, 17. lipnja, 7,00 sati
   • Nikola i Jelica Mihalj za ++ sinove Marija i Ivicu i ost. ++
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
   • 18,00 sati Vjenčanje Boris-Ivan i Marijana
  • Subota, 18. lipnja, 7,00 sati
   • Obitelj za + Ivu Ivanković
   • 18,00 sati Vjenčanje Lionel Sebastien i Ana Maria
  • Nedjelja, 19. lipnja
   • 9,00 Obitelj za + Anicu Golemac 1. godišnjica
   • 11,00 Misa za narod naše župe – Vrapčići 11,00 s.
   • 19,00 Misa za sve poginule i nestale hrvatske branitelje – daje Anđelko Sesar
    • 19,30 sati Polaganje vjenaca na Spomeniku i Molitva i odriješenje za ++
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 20. lipnja: u 9,00 s. u crkvi, u 11,00 s. u Vrapčićima i u 19,00 s. u crkvi sv. Misa za sve poginule i nestale hrvatske branitelje, a poslije sv. Mise u 19,30 s. kod Spomenika polaganje vjenaca i Molitva i odriješenje.
 • Za Crkvu u KM: Branimir Ramljak 30.
 • Za Caritas u KM: Branimir Ramljak 20.
 • Za župni listić u KM: N. N. 10.
 • Župni Folklor: probe po dogovoru, termini proba na grupi Folklora, a danas u 20,00 sati podjela narodne nošnje našim Folklorašima u župnoj dvorani, a u 21,00 sat zajednička proba u dvorani.
 • Javlja Biskupski Ordinarijat iz Mostara: od danas se ukidaju sve epidemiološke mjere i zabrane koje su do sada bile na snazi, vraćamo se u normalno stanje na misnim slavljima, možemo uzeti blagoslovljenu vodu u kamenicama na ulazu u crkvu, pružanje mira pod sv. Misom i primanje sv. pričesti kako smo i naučili.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Boris-Ivan Božić sin Stipin i + Mirjana r. Martinović iz Mostara, župa sv. Petra i Pavla i Marijana Kožulj, kći Velimirova i Ane r. Jozinović iz Potoka, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima, u petak, 17. VI. 2022. u 18,00 s.
 • Braćo i sestre, pred nama je naš najveći župni blagdan Patron župe Presveto Srce Isusovo, kompletan program trodnevnice i samog blagdana imate na umnoženim plakatima u dnu crkve pa možete uzeti, a plakate imate i na našim oglasnim pločama i na portalu naše župe, pa možete pročitati, a ovih ćemo dana obavijesti o našem Patronu župe poslati i u društvene i crkvene medije.
 • U četvrtak, 16. lipnja je Tijelovo-Brašančevo-Korosande, zapovijedna Svetkovina i crkvena i državna. Sv. Misa u 18,00 sati u crkvi. Poslije sv. Mise svečana procesija kroz crkveno dvorište i na nogostup uz crkvenu živicu. Pozivam čitavu našu župu i svu djecu, a djeca od I. do V. razreda, posebno Prvopričesnici neka ponesu košarice s cvijećem, koje će posipati putom ispred Presvetoga, molim učitelje-ce da budu uza svoje razrede. Molim sve ovogodišnje Prvopričesnike i mladiće-Apostole od Velikog Četvrtka da u četvrtak dođu u župnu dvoranu, u 17,00 sati da se lijepo obuku kao za Prvu Pričest i Veliki Četvrtak i tako će obučeni biti na sv. Misi na Tijelovo, a u procesiji će Prvopričesnici ići ispred Presvetoga obučeni dvoje po dvoje i posipati cvijeće, a Apostoli će nositi Nebo-Baldakin nad Presvetim i križ i svijeće u procesiji. Po našem dvorištu bit će 4 oltara odakle će se obaviti blagoslov s Presvetim i blagoslov polja na sve 4 strane svijeta, a završni blagoslov u crkvi. Molim vas da taj dan ne parkirate auta u crkvenom dvorištu radi procesije. Svi ministranti neka budu u sakristiji obučeni u 17,30 sati.
 • Danas na Presveto Trojstvo župnik iz Buhova don Damir Pažin pozvao je bjelopoljskog župnika da predvodi misno slavlje povodom patrona župe u Buhovu u 11,00 sati, župnika u Bijelom Polju pod sv. Misom u 11,00 sati zamjenjuje don Mijo Klarić, svećenik u miru.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Gordana Perić, Slavko Mandić i Iva Ivanković, kojoj je danas sprovod u 15,00 sati, za pokoj njihovih duša, pomolimo se! Pokoj vječni daruj im Gospodine. I svjetlost vječna neka im svijetli. Počivali u miru. Amen. Duše njihove i duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru. Amen!
 • Na Misi u 9,00 sati: A sada ćemo na kraju sv. Mise zapjevati Tebe Boga hvalimo, jer smo na kraju nastavne i vjeronaučne godine i na taj ćemo način zahvaliti Bogu za sva dobročinstva i milosti koje našoj školskoj djeci i mladeži udijelio u prošloj školskoj i vjeronaučnoj godini. Pjevači!

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković