Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim četvrtka i petka u 18,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 27. lipnja, 7,00 sati
   • Obit. za + Mladena Golemca i ++ rodit. Maru i Filipa
  • Utorak, 28. lipnja, 7,00 sati
   • Iva Pandža za + supr. Blaža i ost. ++ iz obit.
  • Srijeda, Petrovdan, 29. lipnja, 7,00 sati
   • Obit. za + Marinka Cigića i ost. ++ iz obit.
   • 10,00 sati sv. Misa i ređenje u Katedrali
  • Četvrtak, 30. lipnja, 18,00 sati
   • Stojka Perić za sve poginule 30. lipnja 1993.
  • Petak, Prvi Petak, 1. srpnja, 18,00 sati – ispovijed u 17,30 sati
   • Anđelko Sesar za + oca Marka, 1. godiš. i + majku Anicu i ost. ++
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
   • 18,30 sati Vjenčanje Berislav i Anamarija
  • Subota, 2. srpnja, 7,00 sati
   • Anica Primorac za + supr. Dragu i ost. ++ iz obit. Primorac i Kolobara
   • 18,00 sati Za + Stanka Drinovca i ost. ++ iz obit. Drinovac i Karlušić
  • Nedjelja, sv. Toma, 3. srpnja – P.N. ispovijed PP.
   • 9,00 Jure i Zora Raič za + sina Ljubu i ++ rodit. Stipana i Agatu, Matu i Maru i ost. ++
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 3. srpnja: u 9,00 i 11,00 sati
 • Za Crkvu u KM: Branka Marić 100, Obitelj + Slavka Mandića 100, Želimir Perić 100, Obit. + Ive Ivanković 100, Zdenko Perić 50, Zdravko Zovko 100, Ljubica Azinović 70 i Franjo Kožul 20.
 • Za Caritas u KM: Žarko Šarić 20, Obit.+Slavka Mandića 20,N.N.20, Stanka Aničić 50.
 • Za Župni listić u KM: Zdravko Zovko 10 i Ljubica Azinović 10.
 • Za Boraču u KM: Obitelj + Slavka Mandića 100, Obitelj + Ive Ivanković 100 i Zdravko Zovko 100.
 • Župni Folklor: Probe po dogovoru, a danas poslije sv. Mise u 11,00 sati u Župnoj dvorani.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Berislav Zlatić, sin Draganov i Ljiljane r. Ivanković iz Potoka, naša župa i Anamarija Krstanović Arkulin, kći + Ante i Janje r. Crvenković iz Konavala, župa Pridvorje. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima, u petak, 1. VII. o. g. u 18,30 sati.
 • U ovom tjednu su P.P. i P.N.: U Prvi Petak ispovijedam pola sata prije sv.Mise koja je u 18 s., a u Prvu Nedjelju ispovijedam naše Prvopričesnike u 8,30 s.,pola sata prije sv. Mise u 9 s.
 • Braćo i sestre! Neka ove današnje sv. Mise budu Mise Zahvalnice Gospodinu Bogu za uspjeh naših „Dana Srca Isusova u Bijelom Polju“. Sve je hvala Bogu proteklo lijepo i svečano. Drago mi je da ste se mnogi ispovijedili, pričestili i da ste sudjelovali na sv. Misama i u ostalim župnim slavljima. Još jedanput hvala svima koji su svojom aktivnošću i doprinosima pomogli na bilo koji način, posebno hvala mladima. Izići će DVD od Smotre Folklora i sv. Mise na Srce Isusovo, pa ćete moći nabaviti, a sva naša bjelopoljska slavlja objavljujemo na našem župnom Portalu, a obavijesti sa slikama poslali smo i na 15-ak svjetovnih i crkvenih portala i tiskovina, pa možete i tamo čitati o Danima Srca Isusova u Bijelom Polju. Mladi su se, predvođeni našim Folklorom, lijepo uključili u organizaciju Patrona župe. Imamo zaista divnu mladost koja zavrijeđuje sve pohvale, neka ih sve Gospodin trajno čuva, štiti, brani i svojim svetim blagoslovom obasiplje!
 • U srijedu, 29. lipnja je Petrovdan, nezapovjedan blagdan, sv. Misa u 7,00 s. redovito, a u katedrali je u 10 s. svećeničko ređenje petorice naših đakona, koje preporučam u vaše molitve.
 • Obavijest mladima: Susret hrvatske katoličke mladeži bit će u Bjelovaru, 17. rujna ove godine. Ići ćemo i mi iz Bijeloga Polja autobusom, putuje se petak na subotu, 16. na 17. rujna, gore ćemo biti gosti u jednoj od njihovih župa, svečana sv. Misa u subotu 17. rujna, poslije koncert pa povratak svojim kućama. Mladi razmišljajte o ovom Susretu, pa ćemo uskoro primati uplate i upise s traženim podatcima.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković