Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim četvrtka u 18,00 sati, slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 11. srpnja, 7,00 sati
   • Dragica Marić s djecom za + muža Antu i ost. ++ iz obitelji
  • Utorak, 12. srpnja, 7,00 sati
   • Lidija Šendro za pokojnu Branku i ++ Andriju i Dragicu
  • Srijeda, 13. srpnja, 7,00 sati
   • Danica Sušac za + muža Iliju i ost. ++
   • 19,00 s. sv.Misa na Gradini-Lokve za pogin. od Muslimana, 29. obljet.,poginula 24 branit.
  • Četvrtak, 14. srpnja, 18,00 sati
   • Mara Kožul za + s. Danku, Karla, Ljubu i Katu
   • 9,00 s. Izlet ministranata na Kravicu i u Svetište-Studenci
  • Petak, 15. srpnja, 7,00 sati
   • Marija Beljo za + supruga Franju i ost. ++ iz obit. Beljo i Ivoš
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 16. srpnja, 7,00 sati
   • Obitelj Kljajo za + Branka i ost. ++ iz obitelji
  • Nedjelja, 17. srpnja
   • 9,00 Obitelj Rakić za ++ Dragicu, Mirka i ost. ++
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 17. srpnja: u 9,00 i 11,00 sati
 • Župni Folklor: Probe po dogovoru, objavljujemo na grupi.
 • Obavijest mladima: Susret hrvatske katoličke mladeži bit će u Bjelovaru, 17. rujna ove godine. Ići ćemo i mi iz Bijeloga Polja autobusom, putuje se petak na subotu, 16. na 17. rujna, gore ćemo biti gosti u jednoj od njihovih župa, svečana sv. Misa u subotu 17. rujna, poslije koncert pa povratak svojim kućama. Mladi razmišljajte o ovom Susretu, pa ćemo uskoro primati uplate i upise s traženim podatcima.
 • Ministrantski izlet svih naših župnih ministranata bit će u četvrtak, 14. srpnja u 9,00 sati kod naše župne crkve, najprije skup, zajednička molitva i fotografiranje, zatim ulazak u Bus i putujemo za vodopad Kravicu kod Ljubuškoga, ide i župnik, poslije idemo u Svetište Srca Isusova u Studence, posjet Svetištu i molitva u crkvi, tu ćemo poslije imati ručak, odmor, nogomet, zabavu. Naše ministrante ovim izletom, jelom i pićem časti župnik za njihov plemeniti rad u crkvi tijekom čitave godine. Svi su ministranti pozvani na ovaj susret.
 • Današnje krštenje u 19,00 sati: Petar Aničić, Vojno, rođ. u Mostaru, 15. IV. 2022. prvo dijete rodit. Josip Aničić i Marija r. Mikulić, kum: Ivan Puljić, krstitelj don Ivan Aničić. Čestitamo!
 • Gradina-Lokve: U srijedu, 13. srpnja sv. Misa služit će se za poginule hrvatske branitelje od Muslimana na Gradini kod Križa na Lokvama u 19,00 sati, ovo je 29. obljetnica, a poginula su 24 hrvatska branitelja, ide i župnik na ovu sv. Misu.
 • Stolac „Dvadeseta Večer Folklora 2022.“: U sljedeću nedjelju, 17. VII. na Prvu večer Trodnevnice sv. Iliji Proroku, zaštitniku župe i grada Stoca, bit će sv. Misa u 19,00 s., a Večer Folklora u 20,00 sati, pozvano je i naše HKUD „Bijelo Polje“ na ovu Smotru, ide i župnik, a može poći tko god želi. Nastupa 10 Društava, a poslije pjeva Marin Previšić i grupa „Kamen“. U nedjelju u 17,00 sati skup Folklora pred crkvom, fotografiranje kod naše župne crkve, zatim generalna proba i u nošnji polazak osobnim autima za Stolac.
 • CnaK: Stigao je novi broj CnaKa pa pretplatnici uzmite svoje primjerke u dnu crkve.
 • Kip Srca Isusova iz crkve: odnijeli smo na obnovu, nadamo se da će uskoro biti obnovljen.
 • Caritasov oglas za posao: Caritas traži 4 djelatnice – njegovateljice za rad u Domu za stare „Emaus“ u Potocima i 1 kuharicu između 30 i 50 godina života. Zainteresirani se mogu javiti na telefon: 036 328 916 ili dolaskom u Caritas svakim radnim danom od 8,00 do 15,00 sati.
 • Mlada Misa u Gracu kod Neuma: Danas je u Gracu kod Neuma Mlada Misa don Nikše Pavlovića, poslije sv. Misa u našoj župi ide i župnik u Gradac.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković