Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.
 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim utorka u 18,00 sati, slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 1. kolovoza, 7,00 sati
   • Jela Vukoja s obit. za + Antu
  • Utorak, Gospa od Anđela, 2. kolovoza, 18,00 sati
   • Ivanka Zovko za + muža Stanka i njeg. rodit. Matu i Anđu
  • Srijeda, 3. kolovoza, 7,00 sati
   • Supruga Janja s djecom za + muža Andriju
  • Četvrtak, 4. kolovoza, 7,00 sati
   • Marija Kožul s djecom za ++ Augustina, Antu i Ivu
  • Petak, 5. kolovoza, 7,00 sati
   • Mate Đopa za ++ Ivuše i Mate Đope
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 6. kolovoza, 7,00 sati
   • Danica Marić za ++ rodit. Maru i Jozu i + brata Žarka
  • Nedjelja, 7. kolovoza
   • 8,00 Mile Škobić za + Maru Škobić i ostale ++ iz obitelji
   • 11,00 Sv. Misu i krštenje u Potocima ima don Vinko Nenadić
   • 11,00 Mlada Misa na Kućanima don Ive Markića, ide i župnik
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 7. kolovoza: u 8,00 i 11,00 sati, župnik će imati ranu sv. Misu u nedjelju u 8,00 sati, pa ide na Mladu Misu našemu don Ivi Markiću na Kućane u 11,00 sati, gdje je rođen mladimisnikov otac Luka, a župnika u Bijelom Polju u nedjelju u 11,00 sati zamjenjuje don Vinko Nenadić, kapelan iz župe sv. Mateja, Mostar.
 • Obavijest mladima: Susret hrvatske katoličke mladeži bit će u Bjelovaru, 17. rujna ove godine. Ići ćemo i mi iz Bijeloga Polja autobusom, putuje se petak na subotu, 16. na 17. rujna, gore ćemo biti gosti u jednoj od njihovih župa, svečana sv. Misa u subotu 17. rujna, poslije koncert pa povratak svojim kućama. Mladi razmišljajte o ovom Susretu, pa ćemo uskoro primati uplate i upise s traženim podatcima.
 • U ovom tjednu su P.P. i P.N.: U Prvi Petak ispovijedam prije sv. Mise, koja je u 7,00 sati ujutro, a u Prvu Nedjelju ispovijedam naše Prvopričesnike u 7,30 sati, pola sata prije sv. Mise koja je u nedjelju iznimno u 8,00 sati.
 • Krštenja u našoj župi:
  • Jučer, u subotu u 18,00 sati krstila se: Marta Vukoja, Mostar, rođena u Mostaru, 17. V. 2022., prvo dijete rodit. Ante Vukoja i Ana r. Đopa, kuma: Božica Zelenika. Čestitamo!
  • Danas, u nedjelju u 12,00 sati krštava se: Leon Čuturić, Wipperfürth – Njemačka, rođen u Bergisch Gladbach – Njemačka, 10. XII. 2021., prvo dijete rodit. Andrej Čuturić i Amela r. Čevra, kum: Darko Međugorac. Čestitamo!
 • Danas u crkvi imamo dvije sv. Mise u 9,00 i 11,00 sati, zatim jedno krštenje u 12,00 sati, pa sv. Misa na Zijemljima u 14,00 sati, a onda sam u u Stocu-selo Kruševo na jednom sprovodu u 18,00 sati mlade majke iz obitelji oca Benediktinca Joze Milanovića, iza koje ostaje četvero djece, pokoj joj duši.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković