Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim sutra u ponedjeljak, na Veliku Gospu, sv. Misa u 8,00 sati ujutro, slijede misne nakane…
  • Ponedjeljak, Velika Gospa, 15. kolovoza, 8,00 sati
   • Misa za narod naše župe
   • 11,00 sati sv. Misa u Prenj-Dubravama
  • Utorak, sv. Rok, 16. kolovoza, 7,00 sati
   • Ruža Jurić za + supruga Andriju, i ++ rodit. Grgu, Stanu, Peru i Zdenka
  • Srijeda, 17. kolovoza, 7,00 sati
   • Kata Majić za + muža Miju, ++ roditelje Jozu, Ljubicu, Miju i Katu i ostale ++
  • Četvrtak, 18. kolovoza, 7,00 sati
   • Obitelj Ivanković za ++ rodit. Ivu i Stipana Ivanković i ostale ++
  • Petak, 19. kolovoza, 7,00 sati
   • Ante Zovko za ++ rodit. Stojana i Dragicu, ++ braću Šimuna i Mirka i ++ Mihu i Maru
  • Subota, 20. kolovoza, 7,00 sati
   • Obitelj Sesar za + sina Davora, ++ rodit. Tadiju i Agatu i sve ++
  • Nedjelja, 21. kolovoza
   • 9,00 Zora Mandić za + sina Dinku, muža Vladimira, rodit. Jozu i Maru, Maru i Petra
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 21. kolovoza: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Josip Zovko sin + Ive i Slavice r. Vladić iz Potoka, naša župa i Irena Lovrić, kći Zlatanova i Gordane r. Vasev iz Breze, župa Breza, Nadbiskupija Vrhbosanska. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima u subotu, 20. kolovoza o. g. u 15,00 sati.
 • Večeras na Uočnicu Velike Gospe: kako smo i najavili prošle nedjelje, bit će ovakav program, župnik će u 20,00 sati biti na raspolaganju kod vanjskog Gospina kipa za sv. ispovijed, tako će se svi oni koji budu željeli moći za ovaj Veliki Gospin blagdan ispovijediti, u 21,00 sat imat ćemo pobožnost Gospi kod njezina kipa koji se nalazi između župne kuće i crkve. Mladi će okolo kipa, po travnjaku i platou postaviti stolice, auta ćemo parkirati na Igralištu i pred Emausom, majke će predmoliti Gospinu krunicu, župnik s ministrantima uvod u krunicu i Gospine litanije, naš Zbor sa sestrom Bibijanom predvodit će pjevanje, ponesite od kuće svijeće pa ćemo kod naše crkve napraviti pravi Lurdski ugođaj. Poslije pobožnosti poći ćemo u procesiji za križem i svijećama u župnu crkvu gdje će biti svečana sv. Misa pod kojom će naše majke čitati misna čitanja i predmoliti molitvu vjernika, a na kraju sv. Mise bit će svečani blagoslov majki s malom djecom jer je Gospa prvenstveno zaštitnica majki. Poslije pobožnosti, sv. Mise i svečanog blagoslova poći ćemo svojim kućama obogaćeni Gospinom večeri i osnaženi Božjim blagoslovom.
 • Sutra u ponedjeljak, 15. kolovoza je Velika Gospa, zapovjedna Svetkovina, crveno slovo u kalendaru, sv. Misa u našoj crkvi bit će u 8,00 sati ujutro. Velika Gospa je patron i supatron mnogih naših župa, sv. Mise su tamo u 11,00 sati. Župnik je na Gospojinu u rodnoj župi Prenj-Dubrave, koja slavi svoj supatron, sv. Misa u 11,00 sati.
 • Javlja župnik nevesinjski: Sv. Misa na Veliku Gospu u Nevesinju, patron župe, u 11,00 sati, predvodi don Domagoj Markić.
 • Obavijest mladima: Susret hrvatske katoličke mladeži bit će u Bjelovaru, 17. rujna ove godine. Idemo i mi iz Bijeloga Polja autobusom, javilo se 34-ero mladih, idu i mnoge hercegovačke župe, a ide i nekoliko mostarskih župa, putuje se petak u ponoća na subotu, 16. na 17. rujna, gore ćemo biti gosti u jednoj od njihovih župa. Nećemo prenoćevati u Bjelovaru, jer je predviđeno prenoćište po dvoranama u vrećama za spavanje, a ne po obiteljima kao do sada, pa onda radije putujemo po noći bez prenoćišta. Svečana zajednička sv. Misa bit će u subotu 17. rujna na nogometnom Igralištu u 17,00 sati, poslije sv. Mise koncert, pa povratak svojim kućama i dolazimo u nedjelju, 18. rujna ujutro. Uplate ćemo primati kasnije, a za sve ostale informacije i pojedinosti, javljat ćemo na vrijeme.
 • Danas u crkvi imamo dvije sv. Mise u 9,00 i 21,00 sat, uz Gospinu pobožnost, sv. Misu u 11,00 sati ispuštamo radi večernje sv. Mise.
 • Jedna obavijest: Sv. Misa za + Ivana Stanića – Ćiću, bit će 22. kolovoza u 11,00 sati u Obrima, groblje Strigonice, pa tko može neka pođe na ovu sv. Misu.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka Mira Stanić, za pokoj njezine duše pomolimo se. Pokoj vječni daruj joj Gospodine. I svjetlost vječna neka joj svijetli. Počivala u miru. Amen. Duša njezina i duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru. Amen.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković