Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim u subotu, sv. Misa u 8,00 sati ujutro, slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 22. kolovoza, 7,00 sati
   • Dragica Matešić za + supruga Antu i ostale ++ iz obitelji
  • Utorak, 23. kolovoza, 7,00 sati
   • Andrija Kožul za + sina Branka i + unuku Mateu
  • Srijeda, 24. kolovoza, 7,00 sati
   • Željko Mikulić za ++ roditelje Magdu i Vinka
  • Četvrtak, 25. kolovoza, 7,00 sati
   • Vjekoslav i Milenka Golemac za ++ Milu, Mariju, Grgu i Vilku
  • Petak, 26. kolovoza, 7,00 sati
   • Filip Jurić s obitelji za + suprugu Danicu i ++ roditelje Janju i Marijana
  • Subota, 27. kolovoza, 8,00 sati
   • Obitelj za + Antu Perića, 1. godišnjica
  • Nedjelja, 28. kolovoza
   • 9,00 Obitelj Milišić za ++ roditelje Vinka i Anu i ostale ++ iz obitelji
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 28. kolovoza: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Marijan – Braco Pranjić 50 i Obitelj + Mire Stanić 100.
 • Za Caritas u KM: Janja Mandić 30, N. N. 50, Marijan – Braco Pranjić 20 i Obit. + Mire Stanić 20.
 • Za Župni listić u KM: Janja Mandić 10.
 • Folklor: Proba danas za sve Folkloraše poslije sv. Mise u 11,00 sati, u župnoj dvorani.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Ante Kljajo, sin Brankov i Zdravke r. Gakić iz Potoka, naša župa i Ana Zovko, kći Milenkova i Marije r. Draguljić iz Mostara, župa sv. Petra i Pavla. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Mostaru, u župi sv. Petra i Pavla, u subotu, 27. VIII. 2022.
 • Obavijest mladima: Susret hrvatske katoličke mladeži bit će u Bjelovaru, 17. rujna ove godine. Idemo i mi iz Bijeloga Polja autobusom, javilo se 34-ero mladih, idu i mnoge hercegovačke župe, a ide i nekoliko mostarskih župa, putuje se petak u ponoća na subotu, 16. na 17. rujna, gore ćemo biti gosti u jednoj od njihovih župa. Nećemo prenoćevati u Bjelovaru, jer je predviđeno prenoćište po dvoranama u vrećama za spavanje, a ne po obiteljima kao do sada, pa onda radije putujemo po noći bez prenoćišta. Svečana zajednička sv. Misa bit će u subotu 17. rujna na nogometnom Igralištu u 17,00 sati, poslije sv. Mise koncert, pa povratak svojim kućama i dolazimo u nedjelju, 18. rujna ujutro. Uplate ćemo primati kasnije, a za sve ostale informacije i pojedinosti, javljat ćemo na vrijeme.
 • Jedna obavijest: Sv. Misa za + Ivana Stanića – Ćiću, bit će 22. kolovoza u 11,00 sati u Obrima, groblje Strigonice, pa tko može neka pođe na ovu sv. Misu.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković