Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim u utorak i srijedu, sv. Mise u 18,00 sati, slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 29. kolovoza, 7,00 sati
   • Supruga Marinka za + supruga Filipa i + zeta Marijana
  • Utorak, 30. kolovoza, 18,00 sati
   • Obitelj za + Smiljanu Cvitanović, 1. godišnjica
  • Srijeda, 31. kolovoza, 18,00 sati
   • Marica Paponja s djecom za + supruga Vladu, Filipa, Anu, Stanka i Jelu Perić
   • 18,30 sati: Stanka Perić za + supr. Ljubu, br. Marka, rod. Tadiju i Maru, Peru i Maru i ost. ++
  • Četvrtak, 1. rujna, 7,00 sati
   • Djeca za ++ rodit. Ivana i Janju Azinović, + brata Roberta i ost. ++
  • Petak, 2. rujna, 7,00 sati – Prvi Petak, ispovijed prije Mise
   • Dragan Andrić za ++ rodit. Antu i Šteficu i ost. ++
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 3. rujna, 7,00 sati
   • Matija Kolobara za ++supr.Matu,sv.Peru,sv.Jaku,rod.Stojana i Ivu,br.Peru,sest.Anđu i Danicu
  • Nedjelja, 4. rujna
   • 9,00 Željka i Tomo Aničić za svoje ++ rodit. Ivu i Ivana, Nadu i Peru i ost. ++ iz obit.
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 4. rujna: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Mara Gotovac 50, Matko Sesar 100, Mira Krolo 100, Boro Sesar 100 i Obitelj + Joze Šumana 100.
 • Za Caritas u KM: Luca Azinović 20, Mara Gotovac 20, Boro Sesar 20 i Obitelj + Joze Šumana 30.
 • Za Župni listić u KM: Luca Azinović 10, Luka Glibo 10, Boro Sesar 20 i Obitelj + Joze Šumana 20.
 • Folklor: Proba danas za sve Folkloraše u 12,00 sati, u župnoj dvorani.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Marko Sesar sin Zdenkov i Tomislave r. Grabovac iz Kutilivač, naša župa i Vita Bikić, kći Vitomirova i Senke r. Tica iz Rodoča, Župa sv. Petra i Pavla Mostar. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Župi sv. Petra i Pavla u Mostaru u četvrtak, 1. rujna 2022.
 • Obavijest mladima: Svi mladi koji su se prijavili za hodočašće na Skup hrvatske katoličke mladeži u Bjelovar neka dođu na sastanak u sljedeću nedjelju, 4. rujna u župnu dvoranu poslije sv. Mise u 11,00 sati, to će biti u 12,00 sati i tada ćemo se dogovoriti za sve pojedinosti oko putovanja, plaćanja i boravka u Bjelovaru. Tada ćemo poslije sastanka imati i kratku probu našega Folklora.
 • U ovom tjednu su Prvi Petak i Prva Nedjelja: U Prvi Petak ispovijedam prije sv. Mise koja će biti u 7,00 sati ujutro, a u Prvu Nedjelju ispovijedam naše Prvopričesnike u 8,30 sati ujutro, pola sata prije rane sv. Mise koja je u 9,00 sati.
 • Godišnjica: Danas je godina dana otkako sam Božjom providnošću i biskupovim dekretom, preuzeo župu Bijelo Polje i prvi put službeno nastupio u nedjelju, 29. kolovoza, zadnja nedjelja u kolovozu 2021., pod sv. Misama u 9,00 i 11,00 sati. Zahvaljujem Bogu, skupa sa svima vama, mojim župljanima, na svim milostima kojima nas je obasipao kroz ovu godinu dana. Preporučamo se jedni drugima u molitve, da i sve ono što budemo ubuduće zajednički radili u ovoj bjelopoljskoj župi, neka bude Bogu na čast, a nama na spasenje.
 • Duhovne vježbe: Od sutra u ponedjeljak, pa sve do četvrtka, održavat će se u našem Emausu Svećeničke duhovne vježbe, pod vodstvom mons. Zdenka Križića, biskupa gospićko-senjskog.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Radica Sesar, Jozo Šuman i Slavko Krolo, za pokoj njihovih duša, pomolimo se. Pokoj vječni daruj im Gospodine i svjetlost vječna neka im svijetli, počivali u miru. Amen. Duše njihove i duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru. Amen!

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković