Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnim pločama i na Portalu župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim ponedjeljka i subote u 18,00 sati, slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 19. rujna, 18,00 sati
   • Sin Mate s obitelji za + Rosu Kordić, 1. godišnjica i ostale ++
  • Utorak, 20. rujna, 7,00 sati
   • Mila Zovko za+supr.Šimuna,rod.Nikolu i Stoju,sv.Stojana,sv.Dragicu,br.Vlatka i Peru i ost.++
  • Srijeda, sv. Matej ap. i ev., 21. rujna, 7,00 sati
   • Dragan i Dragica Golemac za ++ rodit. Nadu, Ivana, Anicu i Matu i + brata Ivana
   • 18,00 sati sv. Misa na Rudniku – sv. Matej
  • Četvrtak, 22. rujna, 7,00 sati
   • Ljuba Kolobara s djecom za + muža Mirka i ost. ++
  • Petak, 23. rujna, 7,00 sati
   • Djeca za ++ Ljubicu, Mandu i Stojana Boškovića
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
   • 18,00 sati Vjenčanje Anita – Miho
  • Subota, 24. rujna, 18,00 sati
   • Brano Drinovac za + supr. Jadranku, 1. godišnjica i ost. ++
   • 13,00 sati sv. Misa na Jasenjanima
  • Nedjelja, 25. rujna
   • 8,00 Obitelj Buconjić za ++ rodit. Ivana i Anicu, Matu, Maru, Tonku, Maricu i Zdravka
   • 11,00 Misa za narod naše župe
   • 12,00 Dan Trebinjske biskupije sv. Misa u Trebinju, predvodi biskup Petar
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 25. rujna: u 8,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Mate Kordić 50, N.N. 70, Antonio Sesar 100, Irena Sesar 100, Janja Đopa + Luke 100 i Anđelka Radić 100.
 • Za Caritas u KM: Damir Vidović 30 i Janja Đopa + Luke 20.
 • Za Župni listić u KM: Janja Đopa + Luke 20 i N. N. 10.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Miho Goluža sin + Luke Goluže i Zorice r. Nikolić iz Rodoča, župa sv. Petra i Pavla Mostar i Anita Kožul, kći Tomislavova i Angele r, Vladić iz Potoka, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima, u petak, 23. rujna, ove godine u 18,00 sati.
 • Dan Trebinjsko-Mrkanske biskupije: U sljedeću nedjelju, 25. rujna 2022. nedjelja pred Miholjdan, sv. Mihovil je zaštitnik Trebinjske biskupije, slavi se dan Trebinjske biskupije. Svečanu svetu koncelebriranu Misu u Trebinju u 12,00 sati predslavi naš biskup Petar i biskup poziva sve koji mogu s područja hercegovačkih biskupija na sudjelovanje u ovom slavlju, posebno poziva svećenike s područja Trebinjske biskupije. Trebinjska biskupija je časna, stara i mučenička biskupija u hrvatskom narodu, koja je uspostavljena prije više od 1000 godina, stotinu godina starija od Zagrebačke nadbiskupije. Ove godine obilježavamo 1000 godina od prvog spomena biskupije 1022. godine u buli pape Benedikta VIII. Župnik će u Bijelom Polju u nedjelju imati sv. Misu ranu u 8,00 sati i polazi za Trebinje, a župnika na sv. Misi u 11,00 sati zamjenjuje don Ante Pavlović–Ćano, profesor i predstojnik Katehetskog ureda u Mostaru.
 • O Hodočašću mladih u Bjelovar, u subotu, 17. rujna 2022., gdje je sudjelovala s mladima i naša župa, moći ćete u slici i riječi pogledati i pročitati na našem župnom portalu.
 • Dani berbe grožđa – Brotnjo 2022.: Nastup Folklora održava se danas, u nedjelju, 18. rujna u 18,00 sati na Središnjem gradskom trgu u Čitluku. Na ovu kulturnu manifestaciju odazvalo se pozivu i naše župno Folklorno društvo skupa sa župnikom. Generalna proba u župnoj dvorani danas u 15,30 sati, polazak autima od župne crkve za Čitluk u 16,30 sati, mimohod u Čitluku u 18,00, a otvaranje Smotre u 18,30 sati.
 • Sv. Matej apostol i evanđelist: U srijedu, 21. rujna slavimo sv. Mateja zaštitnika župe sv. Mateja ap. i ev. u Mostaru. Trodnevnica i bliža priprava u župi je već u tijeku, a u srijedu je svečana sv. Misa u 18,00 sati koju predvodi i propovijeda fra Robert Jolić, župni vikar župe sv. Petra i Pavla iz Mostara, pozivam sve koji mogu, pođite na ovo svečano slavlje u našu susjednu župu, poći će i župnik i sudjelovat će u sv. Misi. Opširnije o Patronu župe sv. Mateja možete pročitati na Portalu CnaKa.
 • Godišnja Skupština svećenika naših biskupija, održat će se u Emausu u srijedu, 21. rujna 2022. u 10,00 sati.
 • Jasenjani: Godišnja sv. Misa bit će na Jasenjanima u sljedeću subotu, 24. rujna u 13,00 sati, trebala je biti po običaju u subotu po Maloj Gospi, ali smo je iz opravdanih razloga premjestili na sljedeću subotu.
 • Kvatre: U sljedećem tjednu su jesenske kvatre: srijeda, petak i subota, to su dani posta, molitve, pokore i djela ljubavi. Kvatre su 4 puta u godini: proljetne, ljetne, jesenske i zimske, kad nas Crkva poziva na post, molitvu i pokoru.
 • U petak, 23. rujna je prvi dan jeseni.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković