Na početku sv. Mise u 11,00 sati: Ovu sv. Misu, iz naše župe Presvetoga Srca Isusova Potoci – Bijelo Polje, izravno prenosi Radio-Televizija Herceg-Bosne. Hvala lijepa uz srdačan pozdrav i Božji blagoslov svim gledateljima i slušateljima RTV., osobito bolesnima.

Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 3. listopada, 17,00 sati
   • Anđelka Sesar za + muža Veselka i ++ rodit. Vinka i Maru, Peru i Maru
  • Utorak, sv. Franjo Asiški, 4. listopada, 17,00 sati
   • Štefica Zovko s obitelji za + Slavka Zovku
  • Srijeda, 5. listopada, 17,00 sati
   • Obitelj za + Antu Soldo, 1. godišnjica
   • 18,00 sati Obitelj za + Radicu Sesar i + Jozu i sve ++ iz obitelji
  • Četvrtak, 6. listopada, 17,00 sati – Klanjanje
   • Ivan Aničić za ++ rodit. Miju i Ivu i + nevjestu Slavicu i ost. ++
  • Petak, 7. listopada, 17,00 sati – Prvi Petak sv. ispovijed prije sv. Mise
   • Jozo Vidović za + supr. Maru, ++ rodit. Marka i Stanu, + brata Vencela i ost. ++
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 8. listopada, 17,00 sati
   • Obitelj Glibo za ++ Janju Glibo i ostale ++ iz obitelji
  • Nedjelja, 9. listopada
   • 9,00 Luca Marić za + supr. Jozu, + sina Tomislava i ost. ++ iz obit. Marić i Perić
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 9. listopada: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Mirko Golemac 100, Ivanka Ostojić 50 i Ljubica Džidić 100.
 • Za Caritas u KM: Ljubica Džidić 20 i N. N. 60.
 • Za Župni listić u KM: Mirko Golemac 20.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda, poslije njih Prvopričesnici, a u 10,00 sati vjeronauk za učenike viših razreda od 6. do 9. razreda, poslije njih Krizmanici. Vjeronauk je u crkvi, a poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači, predmolitelji Gospine pobožnosti…
 • Sveta ispovijed za sve učenike Osnovne i Srednjih škola bila je jučer u subotu poslije vjeronauka, djeca i mladi dobro su se odazvali, naravno, uvijek može bolje. Tekst i slike objavili smo na Župnom portalu.
 • U utorak, 4. listopada je sv. Franjo Asiški, osnivač i utemeljitelj Franjevačkog reda i velike Franjevačke obitelji. Naše časne sestre Franjevke u Bijelom Polju svečano slave svoga utemeljitelja, pa našim sestrama unaprijed čestitamo i u svoje ih molitve uključujemo, a sv. Franjo je zaštitnik i župe Čapljina, svečana sv. Misa u Betaniji u Čapljini u 11,00 sati.
 • U ovom je tjednu je Prvi petak, ispovijedam prije sv. Mise.
 • Folklor: proba za sve Folkloraše bit će i danas i u sljedeću nedjelju u župnoj dvorani u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise.
 • Današnja krštenja u 11,00 sati 2:
  • Eva Kožul, Livač, rođ. u Mostaru, 31. VII. 2022. 4. dijete rodit. Davor Kožul i Ana r. Ćorić, kuma: Maja Kožul. Čestitamo!
  • Mia Zadro, Vojno, rođ. u Mostaru, 15. VIII. 2022. 1. dijete rodit. Antonijo Zadro i Nikolina r. Rajič, kuma: Ana-Marija Žilić. Čestitamo!
 • Listopadska pobožnost Gospi: svaku večer u 17,00 sati, bit će u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole, a posebno Prvopričenici i Krizmanici. Potičem sve na ovu pobožnost, posebno djecu i mlade, te naše ministrante, čitače i pjevače, ali i vas starije, odazovimo se na Gospin poziv u našu bjelopoljsku crkvu. Djecu sam već potaknu na vjeronauku da dolaze na pobožnost Gospi, a molim i vas roditelje napomenite djeci da dolaze, a i vi im dajte dobar primjer svojim dolaskom.
 • Izbori u BiH: Braćo i sestre, danas u nedjelju, 2. listopada 2022. održavaju se Opći izbori u BiH. U povodu ovoga važnog događaja i naši nam biskupi upućuju molbu i preporuku: „Iziđimo svi na izbore“! Obavimo svoje građansko pravo i dužnost te po savjesti dajmo svoj glas onima za koje smatramo da će poštovati načela i vrjednote koje zastupa Katolička Crkva, a sve one koji vrše odgovorne službe u društvu preporučamo u molitve kako bi ih odgovornije vršili za opće dobro svih nas.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Na kraju sv. Mise u 11,00 sati: Zahvaljujem gledateljima i slušateljima RTV HB, koji su s nama bili u izravnom prijenosu pod ovom sv. Misom. Hvala ravnateljstvu, uredništvu i tehničkom osoblju RTV HB, koji su omogućili prijenos sv. Mise. Osobito mi je drago što je prijenos sv. Mise mogla pratiti i naša dijaspora putem YouTube kanala. Na sve zazivam Božji blagoslov.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković