Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 17,00 sati. Slijede misne nakane…
  • Ponedjeljak, 10. listopada, 17,00 sati
   • Zdravka Primorac za + Slavka Primorca
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Utorak, 11. listopada, 17,00 sati
   • Obitelj Tomić za ++ rodit. Vinka i Janju, ++ sestre Vericu i Katicu i + Stranka
   • 11,00 sati sv. Misa u Prenj-Dubravama za + don Damjana Raguža
  • Srijeda, 12. listopada, 17,00 sati
   • Miro i Ivo sinovi za ++ rodit. Ivana i Jelu
  • Četvrtak, 13. listopada, 17,00 sati
   • Janja Škobić za ++ Blaža i Mariju i ost. ++
  • Petak, 14. listopada, 17,00 sati
   • Lidija Čarapina za + muža Cvitana i ost. ++ iz obit. Čarapina i Zadro
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 15. listopada, 17,00 sati
   • Slavko i Zdenka Skender za ++ rod. Ivana, Miru i Gojka i sve ost. ++ iz obit. Skender i Soldo
   • 9,00 sati sv. Misa u Rotimlji za + don Luku Pavlovića
  • Nedjelja, 16. listopada
   • 9,00 Željko Škobić za ++ Ilku, Zvonku, Antu i Ivicu
   • 11,00 Misa za narod naše župe
    • 14,00 sati sv. Misa na Ravnima–Gornji Prigrađani
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 16. listopada: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda i Prvopričesnici, a u 10,00 sati vjeronauk za učenike viših razreda od 6. do 9. razreda i Krizmanici: 9. r. Osnovne i 1. r. Srednje škole. Dakle Prvopričesnici u 9,00 sati, Krizmanici u 10,00 sati. Molim sve Prvopričesnike i Krizmanike koji se žele dogodine pričestiti i krizmati da obvezno dođu u subotu na vjeronauk na upis i dogovor, poslije više neće biti dopisivanja, tko se u subotu upiše taj će se dogodine pričestiti i krizmati, ako nauči gradivo. I svi ostali vjeroučenici neka obvezno dođu na vjeronauk u subotu, jer je župni vjeronauk obvezan, pa molim roditelje da na ovo pripaze i djeci napomenu i dovezu ih ako treba, svaki put bit će i prozivka vjeroučenika. Vjeronauk je u crkvi, a između i poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači, predmolitelji Gospine pobožnosti…
 • Roditeljski sastanak: za naše Prvopričesnike i Krizmanike i njihove roditelje bit će u sljedeću nedjelju poslije rane sv. Mise u 9,00 sati u našoj župnoj crkvi.
 • CnaK: Stigla je nova CnaK, pretplatnici uzmite svoje primjerke.
 • Listopadska pobožnost Gospi: svaku večer u 17,00 sati, u našoj crkvi je pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole. Posebno naglašavam neka svaku večer dolaze Prvopričesnici, Krizmanici i Ministranti. Potičem sve na ovu pobožnost, posebno djecu i mlade, te naše ministrante, čitače i pjevače, ali i vas starije, odazovimo se na Gospin poziv u našu bjelopoljsku crkvu. Svaku večer pobožnost i sv. Misa u 17,00 sati. Djecu sam već potaknuo na vjeronauku da dolaze na pobožnost Gospi, a molim i vas roditelje napomenite djeci da dolaze a i vi im dajte dobar primjer svojim dolaskom.
 • Ravni: Godišnja sv. Misa u groblju na Ravnima-Gornji Prigrađani bit će u nedjelju, 16. listopada u 14,00 sati.
 • Folklor: proba za sve Folkloraše bit će i danas i u sljedeću nedjelju u župnoj dvorani u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise.
 • Bobovac: I ove godine organizira se hodočašće na kraljevski grad Bobovac povodom spomendana kraljice Katarine koja je u Rimu preminula, 25. listopada 1478., hodočašće se organizira u najbližu subotu ovom datumu, ove godine 22. listopada. HKZ Troplet iz Mostara ove godine posebno organizira hodočašće za djecu osnovne škole od 7. do 9. razreda, pa ako ima zainteresiranih neka se jave u župni ured, gdje će dobiti sve potrebite informacije…
 • Sutra u ponedjeljak, 10. listopada sv. Misa u katedrali u 12,00 sati, za sve studente na početku akademske 2022./2023. godine, sv. Misu predslavi naš biskup Petar, pa tko može od naših studenata neka pođe na ovu sv. Misu.
 • Današnje krštenje u 11,00 sati: Jakov Raspudić, Potoci, rođ. u Mostaru, 12. VII. 2022., treće dijete rodit. Branimir Raspudić i Ivana r. Kvesić, kum: Nikola Puljić. Čestitamo!
 • Taburei: nabavili smo još 200 taburea-stolica, za vanjske sv. Mise i priredbe.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković