Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 17. listopada, 17,00 sati
   • Anđa Primorac za + supruga Filipa, svekra Tomislava, svekrvu Anicu i ost. ++
  • Utorak, sv. Luka, 18. listopada, 17,00 sati, samo Gospine litanije i sv. Misa, radi Ilića
   • Andrija Leko za ++ suprugu Zoru, sestru Janju, rod. Šimu i Marka
   • 18,00 sati sv. Misa i patron župe Ilići
  • Srijeda, 19. listopada, 17,00 sati
   • Zvonko i Ljilja Aničić za ++ rodit. Jozu, Delfu, Iliju i Jaku
  • Četvrtak, 20. listopada, 17,00 sati – klanjanje
   • Mira Krezić za + supr. Stanka, Ružu, Stojana, Matiju i Matu i ost. ++
   • 16,30 sati Dalibor Šunjić za + majku Slavicu Primorac
  • Petak, 21. listopada, 17,00 sati
   • Ivan Perić za + majku Verku i ost. ++ iz obitelji
   • 18,00 sati Ruža Ilić r. Soldo iz Amerike daje Misu za + sestru Anđu, rod. Jakova i Stanu, svekra Peru, svekrvu Anicu i ost. ++ iz obitelji
  • Subota, 22. listopada, 17,00 sati
   • Anka Kraljević s djecom za + muža Antu
  • Nedjelja, 23. listopada – Misijska
   • 9,00 Mile i Jelena Zadro za ++ rodit. Vidaka i Maru, Antu i Ružu Kordić
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 23. listopada: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Anđelka Sesar 40, Stojan Azinović 50, Branimir Raspudić 100 i Justina i Marin Kolobara 50 dolara.
 • Za Caritas u KM: Pero Kordić 20, Monika Cigić 20, Ivka Mihalj 10, Stojan Azinović 50 i Justina i Marin Kolobara 50 dolara.
 • Za Župni listić u KM: Anđelka Sesar 10 i Pero Raspudić 10.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda i Prvopričesnici, a u 10,00 sati vjeronauk za učenike viših razreda od 6. do 9. razreda i Krizmanici. Dakle Prvopričesnici u 9,00 sati, Krizmanici u 10,00 sati. Vjeronauk je u crkvi, a između i poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači, predmolitelji Gospine pobožnosti…
 • Ravni: Danas je godišnja sv. Misa u groblju na Ravnima-Gornji Prigrađani u 14,00 sati.
 • Roditeljski sastanak: za naše Prvopričesnike i Krizmanike i njihove roditelje bit će danas poslije sv. Mise u 9,00 sati u crkvi.
 • Listopadska pobožnost Gospi: svaku večer u 17,00 sati, u našoj crkvi je pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole, posebno naši Prvopričesnici i ministranti i kad mogu Krizmanici. Potičem sve na ovu pobožnost, posebno djecu i mlade, te naše ministrante, čitače i pjevače, ali i vas starije, odazovimo se na Gospin poziv u našu bjelopoljsku crkvu. Svaku večer pobožnost i sv. Misa u 17,00 sati. Djecu sam već potaknuo na vjeronauku da dolaze na pobožnost Gospi, a molim i vas roditelje napomenite djeci da dolaze a i vi im dajte dobar primjer svojim dolaskom.
 • Folklor: proba za sve Folkloraše bit će i danas i u sljedeću nedjelju u župnoj dvorani u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise. U sljedeću nedjelju Stočani pozivaju naše mlade iz župe: Folklor, Katoličku malo-nogometnu ligu, Udrugu Zemlja Sunca na jedno uzvratno prijateljsko druženje u Stocu, poći ćemo u nedjelju, 23. listopada, poslije pučke sv. Mise i probe, u 13,00 sati autima od Župne kuće.
 • U sljedeću nedjelju je Misijska nedjelja: molit ćemo za naše Misije, a svi prilozi i lemuzina toga dana idu za naše misionare po čitavom svijetu, ponesimo svoj prilog u nedjelju i podajmo za naše misionare i za one kojima oni propovijedaju.
 • Tribina za mlade: održat će se u katedralnoj dvorani u Mostaru u četvrtak, 20. listopada u 20,00 sati, predavanje ima biskup Petar, mladi pođite na ovaj susret.
 • Sv. Luka evanđelist: U utorak, 18. listopada je sv. Luka evanđelist, Lučindan, patron župe Ilići – Mostar, sv. Misa u 18,00 sati, predvodi biskup Petar, pozivam sve koji mogu, pođite na ovo svečano slavlje, a poći će i župnik i sudjelovat će u sv. Misi, zato će u našoj crkvi biti samo Gospine litanije i sv. Misa u 17,00 sati, da župnik može stići na vrijeme u slavljeničku župu.
 • Najavljujem na vrijeme sv. Mise o Svisvetima i Dušnom danu: ima malo izmjena da rasteretimo ova dva dana, a uključimo nedjelje prije i poslije Svisvetih i Dušnoga Dana:
  • Subota pred Svisvete, 29. X.:
   • 14,00 sati Salakovac-Prigrađani, sv. Misa
  • Nedjelja pred Svisvete, 30. X.:
   • 14,00 sati Vrapčići, sv. Misa
  • S v i s v e t i- u t o r a k, 1. XI.:
   • 9,00 sati Vojno, sv. Misa
   • 11,00 sati Borača, sv. Misa
  • Dušni Dan, s r i j e d a, 2. XI.:
   • 9,00 sati Lisičine, sv. Misa
   • 14,00 sati Livač, sv. Misa
  • Sutri dan po Dušnom Danu, 3. XI.:
   • 11,00 sati Jasenjani-Novo groblje, sv. Misa
  • Nedjelja po Dušnom Danu, 6. XI.:
   • 14,00 sati Đubrani, sv. Misa

I tako ćemo posjetiti 8 naših grobalja koja smo i inače posjećivali u ove svete dane, samo sada malo razmaknuto, da bude komodnije, ali objavljujemo raspored na vrijeme, a imamo ga i na našem župnom portalu, tako da svi zainteresirani mogu na vrijeme pročitati.

 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković