Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u župnoj crkvi u ponedjeljak u 17,00 sati, petak i subota u 7,00 sati ujutro, a u ostale dane sv. Mise su po terenu, kako sam objavio prošle nedjelje, a imate ih i u današnjim oglasima, danas u Vrapčićima sv. Misa u 14,00 sati, u sljedeću nedjelju na Đubranima u 14,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…

  • Ponedjeljak, 31. listopada, 17,00 s.–Molitva kod Spomenika
   • Vladimir Pehar za + Anastaziju i ost. ++ iz obit. Pehar i Šunjić
   • 18,00 sati Obit. za ++ rod. Milu i Gojka Pinjuh
  • Utorak, Svi Sveti, 1. studenoga
   • 9,00 sati Vojno sv. Misa
   • 11,00 sati Borača sv. Misa
  • Srijeda, Dušni Dan, 2. studenoga
   • 9,00 sati Lisičine sv. Misa
   • 14,00 sati Livač sv. Misa
  • Četvrtak, 3. studenoga
   • 11,00 sati Jasenjani-Novo groblje
  • Petak, 4. studenoga, 7,00 sati
   • Obitelj za pokojne
   • 6,30 sati sv. Misa u časnih sestara
  • Subota, 5. studenoga, 7,00 sati
   • Ivo Perić za ++ rodit. Pavu i Jelu, + brata Vinka i ost. ++
  • Nedjelja, 6. studenoga
   • 9,00 Ivica Zovko s obit. za + supr. Mariju i ++ rod. Blagicu i Petra
   • 11,00 Misa za narod naše župe
   • 14,00 sati sv. Misa u groblju Đubrani
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 6. studenoga: u 9,00 i 11,00 sati, a na Đubranima u 14,00 s.
 • Za Crkvu u KM: Drago Šarić 100, Dragan Perić 200, N.N. 100, Mirjana Leko 100 i Smiljan Đopa 50.
 • Za Caritas u KM: N. N. 50, Kristina Kulaš 20 i N.N. 20.
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda i Prvopričesnici, a u 10,00 sati za učenike viših razreda od 6. do 9. razreda i Krizmanici, a poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači…
 • U ponedjeljak, 31. listopada, poslije večernje sv. Mise u 17,00 sati kod Spomenika pred našom župnom crkvom bit će Molitva i odrješenje za sve naše pokojne i poginule iz župe u našoj povijesti, a posebno u Drugom svjetskom i Domovinskom ratu. Ovo posebno naglašavam da se ovih dana na jednom mjestu u župi okupimo, a to je najprikladnije kod Spomenika u zadnjem danu listopada i da se pomolimo za sve naše pokojne, za mnoge od njih, na žalost, ne znamo ni za grob ni za kosti, pa možete ponijeti i lampione, svijeće ili cvijeće, pa položiti na Spomenik, a župnik će izmoliti Molitvu i odrješenje.
 • Folklor: Naše župno Folklorno društvo pozvano je na „22. Dubravske susrete“, koji će se održati na blagdan Svih Svetih, 1. XI. 2022. u dvorištu župne crkve na Aladinićima-Dubrave. Proba danas u 12,00 sati, a u utorak na Svisvete proba u 9,15 sati, polazak osobnim autima u 9,45 sati, dolazak u Dubrave u 10,45 sati, sv. Misa u 11,00 sati, u 12,30 sati Mimohod od Osnovne škole do Župne crkve i u 13,00 sati nastupi Folklora na vanjskoj pozornici pred crkvom, nakon službenog dijela, nastavlja se Zabavno glazbeni program. Poslije sv. Misa u našoj župi, ide i župnik u Dubrave na ovu svečanost.
 • Krštenje: Jučer u subotu, 29. listopada krstila se Tamara Zovko, Potoci, rođ. u Mostaru, 2. IX. 2022., treće dijete rodit. Toni Zovko i Antonija r. Ivanković, kuma: Marina Ivanković. Čestitamo!
 • U ovom tjednu su Prvi Petak i Prva Nedjelja u mjesecu, ispovijedam prije sv. Misa. Do sada su pobožnost 6 Prvih nedjelja obavljali samo naši Prvopričesnici na čast Gospi za sretan izbor zvanja, a sada možemo nastaviti i za sve ostale vjernike, koji se žele ispovjediti Prvom nedjeljom i tu pobožnost možete prikazati Gospi za svoje razne potrebe.
 • Listopadska pobožnost Gospi: Još nam je ostala završna večer listopadske pobožnosti, sutra u ponedjeljak, 31. listopada u 17,00 sati, Gospina krunica, litanije i sv. Misa, pa vas molim dođite u što većem broju da svečano završimo Gospin mjesec, a poslije sv. Mise uputit ćemo se u procesiji prema Spomeniku gdje ćemo izmoliti Molitvu i odrješenje za sve naše pokojne i poginule u našoj hrvatskoj povijesti. Molim posebno sutra da dođu na pobožnost ministranti, Prvopričesnici, pjevači, djeca i svi ostali koji možete.
 • Bjelopoljci u Stocu: U nedjelju smo na poziv Stočana gostovali u Stocu, bilo je lijepo, o čemu možete pročitati više na našem župnom portalu.
 • Tribina za mlade: Održat će se u Katedralnoj dvorani u Mostaru u četvrtak, 3. XI. u 20,00 sati. Tema: Heroji ne plaču, predavač hrvatski branitelj Srećko Karić. Tko god može, preporučam neka pođe na ovo predavanje.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković