Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim ponedjeljka, srijede i četvrtka u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji….
  • Ponedjeljak, 14. studenoga, 17,00 sati
   • Za + Jelku Crnjac, 1. godišnjica
  • Utorak, 15. studenoga, 7,00 sati
   • Vesela Ćorluka za ++ Petra i Nadu, Miru i Antu, Jozu i Maru
   • 7,30 sati Djeca za ++ Vladimira i Dragicu Perić i ost. ++ iz obitelji Perić i Kožul   
  • Srijeda, 16. studenoga, 17,00 sati
   • Tonka Perić s djecom za + supr. Jozu, sv. Jakova, sv. Ljubu i ost. ++ iz obit.
   • 17,30 sati Djeca za ++ rodit. Stanka i Katu Paponja
  • Četvrtak, 17. studenoga, 17,00 sati
   • Za + Slavka Sesara, 1. godišnjica
  • Petak, 18. studenoga, 7,00 sati
   • Luka Golemac za ++ Pavu i Martu i s. Anicu
   • 6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 19. studenoga, 7,00 sati
   • Mirko Beljo s djecom za + suprugu Maru
   • 18,00 sati Vjenčanje Đuro i Danijela
  • Nedjelja, 20. studenoga
   • 9,00 Obitelj Čuljak za + Ljilju i ost. ++
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 20. studenoga: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Toni Zovko 50, Gordana Rajič 50, Pero Sesar 100, Obit. + Ivice Šumana 50, Ilija Soldo 200 i od cvijeća i vijenaca sa sprovoda + Mare Paponja 800.
 • Za Caritas u KM: Toni Zovko 50, N. N. 10 i Emilio, Nino i Dado Butigan 50.
 • Za Župni listić u KM: Ljilja Baković 10 i Marinka Mikulić 10.
 • Pokojna Mara Paponja pred svoju smrt rekla je svojoj obitelji da umjesto cvijeća i vijenaca na njezin grob rodbina dade prilog za našu župnu crkvu u Bijelom Polju, što je obitelj i učinila. Ova je gesta pokojne Mare hvale vrijedna, pa je preporučam i ostalim župljanima, Crkva se moli i slavi sv. Mise za naše pokojne, a cvijeće je od danas do sutra i propada. Hvala pokojnoj Mari na ovoj plemenitoj odluci.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Đuro Oberan sin Markov i Franice r. Krile iz Čibače, župa Mandaljena, biskupija Dubrovačka i Danijela Tipurić, kći + Ljube i Albine r. Kukić iz Vojna, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima u subotu, 19. studenoga 2022. u 18,00 sati.
 • Današnje krštenje u 11,00 sati: Sofija Pole, Vojno, rođ. u Mostaru, 30. IX. 2022. 4. dijete rodit. Antonio Pole i Iva r. Miličević, kuma: Kristina Čuljak. Čestitamo!
 • Župni vjeronauk za učenike Osnovne škole: U sljedeću subotu u 9,00 sati vjeronauk za učenike nižih razreda od 1. do 5. razreda i Prvopričesnike, u 10,00 sati za učenike viših razreda od 6. do 8. razreda, a u 10,30 sati Krizmanici, učenici 9. razreda Osnovne škole i 1. razreda Srednje škole, poslije vjeronauka rad po sekcijama, ministranti, čitači…
 • Jedna obavijest: Iz Obiteljskog centra Mostar javljaju da će se u petak, 18. studenoga 2022. u Emausu od 16,30 do 19,30 sati održati susret za bračne parove s područja Hercegovačkih biskupija. Mogu se javiti 2-3 bračna para po župi, pa ako ima kod nas zainteresiranih neka mi se jave do srijede, pa tko se prije javi da ih mogu prijaviti Obiteljskom centru u Mostar i predstaviti im program duhovne obnove.
 • Još jedna obavijest od HKZ Troplet Mostar: Pozivaju se mladi da se okupe u petak, 18. studenoga podno Jubilejskoga križa oko 19,15 sati, gdje će biti kratka molitva, sjetiti se žrtve Vukovara, spomenuti Hrvatsku Zajednicu Herceg-Bosnu, a zatim upaliti baklje.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrli su naši župljani: Ivica Šuman i Mara Paponja, za pokoj njihovih duša, pomolimo se: Pokoj vječni daruj im Gospodine…

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković