• Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim na Bogojavljenje u 11,00 sati i u subotu u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…

  • Ponedjeljak, 2. siječnja, 7,00 sati
   • Obitelj Glibo za ++ Nikolu Rudana i ost. ++ iz obitelji
  • Utorak, 3. siječnja, 7,00 sati
   • Djeca za ++ rodit. Jozu i Danu Goluža
  • Srijeda, 4. siječnja, 7,00 sati
   • Boro Zadro za + supr. Anku i ost. ++
  • Četvrtak, 5. siječnja, 7,00 sati
   • N. N. na nakanu
  • Petak, 6. siječnja – Bogojavljenje, 11,00 s., blagoslov soli i vode, lemuzina za gladnu djecu
   • Sv. Misa za obitelj; Prvi petak ispovijed prije Mise
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu, a poslije blagoslov Samostana
  • Subota, 7. siječnja, 17,00 sati
   • Ljubo s djecom za pok. suprugu Sonju
  • Nedjelja, 8. siječnja – Krštenje Gospodinovo
   • 9,00 Slavko Pervan za + supr. Lucu, + kći Mariju, ++ rod. Peru i Maru i ost. ++
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 8. siječnja, na Krštenje Gospodinovo: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Obitelj Luke Markića 100, Dragica Raič 100, Tomislav Aničić 100, Davor Skender 70, Ivica Braco Škobić 50, Obitelj Lences 100, N. N. 50, Vitomir Zlatić 100, Ivica Soldo 50, Jozo Marić 100, Luca Zovko 100, Ljilja Baković 100, Mara Zovko 50, Darko (Zdravko) Sesar 50 i Andrija Leko 50.
 • Za Caritas u KM.: Dragica Raič 20, Tomislav Aničić 20, Davor Skender 20, Ivica Braco Škobić 20, Obitelj Lences 40, N. N. 20, Ivica Soldo 20, Luca Zovko 20, Ana Antunović 20 i Andrija Leko 20.
 • Za župni listić u KM.: Tomislav Aničić 10, Davor Skender 10, Ivica Braco Škobić 10, Obitelj Lences 20, N. N. 10, Stanka Perić 10, Votomir Zlatić 10, Ivica Soldo 10, Jozo Marić 10, Stanko Golemac Ban 20, Luca Zovko 10, Ana Antunović 10 i Andrija Leko 20.
 • Pretplatu za Crkvu na Kamenu možete ovih dana uplaćivati u Župnom uredu, pretplata je za čitavu godinu 40 KM.
 • U petak, 6. siječnja je Bogojavljenje-Vodokršte-Sveta, Tri Kralja, sv. Misa i blagoslov soli i vode bit će u 11,00 sati. Na Bogojavljenje je samo jedna sv. Misa za čitavu župu u 11,00 sati. Misu pjeva Veliki zbor, a molim sve ministrante da na Bogojavljenje budu u sakristiji u 10,30 sati da se mogu lijepo pripremiti za ministriranje. Sva lemuzina na Bogojavljenje ide za Misije i gladnu djecu po svijetu, pa ponesite na Bogojavljenje svoj prilog za gladnu djecu, plakate imate na oglasnim pločama.
 • U petak je Prvi Petak, ispovijedam prije sv. Mise.
 • S blagoslovom kuća nastavljam dalje po zakazanom rasporedu.
 • Tko se želi pokloniti Isusu u Jaslicama i darovati ga, može poslije sv. Mise, a svi prilozi idu za siromašne.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Braćo i sestre, u subotu, 31. prosinca 2022. na Staru godinu u Vatikanu, u 9,34 sati preminuo je Papa u miru Benedikt XVI. Nakon anđeoskog pozdrava u podne po odredbi naših biskupa zazvonila su sva naša zvona sa svih župnih crkava u znak poštovanja prema velikom Papi, koji je volio naš hrvatski narod, a posebno je cijenio našeg blaženoga Alojzija Stepinca. Sprovod će biti u četvrtak, 5. siječnja kad će opet nakon anđeoskog pozdravljenja u podne zazvoniti 5 minuta sva župna zvona čitavog katoličkog svijeta i pozvati vjerni puk na molitvu te tako iskazati poštovanje ovom velikom Papi. Sv. Misa služit će se na dan sprovoda u našoj katedrali u Mostaru u 18,00 sati. Pokoj vječni daruj mu Gospodine…

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković