• Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim petka u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 9. siječnja, 7,00 sati
   • N. N. na nakanu
  • Utorak, 10. siječnja, 7,00 sati
   • N. N. na nakanu
  • Srijeda, 11. siječnja, 7,00 sati
   • Marinko Krezić za ++ rod. Vinka i Maru i ost. ++
  • Četvrtak, 12. siječnja, 7,00 sati
   • Vesna Pušić za ++ rod. Peru i Maru i + brata Veselka Sesar
  • Petak, 13. siječnja, 17,00 sati
   • Za + Blagu Šarića, 1. godišnjica i za sve ost. ++ iz obitelji
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 14. siječnja, 7,00 sati
   • Obitelj za ++ rod. Janju i Andriju i ost. ++ iz obitelji Zovko
  • Nedjelja, 15. siječnja
   • 9,00 Dragica Raič za ++ muža Matu, sina Marinka, zaovu Mariju i ost. ++
   • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 15. siječnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Slavko Rakić 100, Marko Perić 50, Božo Perić 50, Ivo Perić 50, Davor Raič 100, Goran Medić 100, Venka Bazina 100, Željko Sesar 50, Boro Sesar 50, Zdenko Perić 50, Srećko Andrić 10, Anđa Primorac 100, Tomislav Kožul 50, Vesna Soldo 50, Blaž Škobić 100, Vjekoslav Golemac 100, Damjana Zovko 50 i Jozo Vidović 100.
 • Za Caritas u KM.: Slavko Rakić 20, Božo Perić 20, Ivo Perić 20, Davor Raič 10, Andrija Džidić 10, Venka Bazina 20, Željko Sesar 20, Boro Sesar 20 i Blaž Škobić 20.
 • Za župni listić u KM.: Slavko Rakić 10, Davor Raič 10, Andrija Džidić 10, Venka Bazina 10, Željko Sesar 10, Boro Sesar 10, Petar Mikulić 10, Srećko Andrić 10, Tonka Perić 10, Slavica Zovko 10, Blaž Škobić 10, Vjekoslav Golemac 10 i Jozo Vidović 20.
 • Danas završava Božićno vrijeme liturgijske godine, a nastavlja se vrijeme kroz godinu.
 • Evo, hvala Bogu, Božić u Bijelom Polju i ove je godine obilježen vrlo dostojanstveno i svečano, onako kako to i odgovara tisućljetnoj kršćanskoj tradiciji našega hrvatskog naroda. Još jedanput hvala svima koji su svojom aktivnošću doprinijeli bogatom sadržaju božićnih dana i lijepom izgledu naše crkve i čitavog crkvenog dvorišta.
 • Evo, hvala Bogu i svih 10 dana blagoslova prošlo je lijepo, a i vrijeme je poslužilo prilično dobro. U župi je stanje otprilike kao i lani, nešto nas je manje, a možda se netko i vrati, neki su se preselili u svoje kuće i stanove. Bože daj da je pred nama bolja budućnost, nadamo se! Hvala Bogu nije ništa bilo što bi poremetilo blagoslov kuća, pa se sve odvijalo po zakazanom rasporedu, neke su obitelji bile bolesne, pa kad me pozovu, doći ću ih blagosloviti. Hvala vam na lijepom prijemu i gostoprimstvu, znam da bismo svi voljeli da se svećenik malo dulje zadrži uz blagoslov i ja bih volio, ali opet onaj sljedeći stalno iščekuje kad će, pa sam htio da se sve odvija bez velika zadržavanja, a vrata su vam župne kuće uvijek otvorena za dolazak i razgovor, a tko me god pozove kući, rado ću se odazvati na čašicu razgovora i druženja. Hvala vam na prilozima za redovinu, crkvu i ostale potrebe, a sve vas uključujem u svoje molitve i svete Mise.
 • Župni vjeronauk: Od sljedeće subote započinjemo sa župnim vjeronaukom, u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, onda u 9,30 sati ostaju samo Prvopričesnici, neka Prvopričesnici ponesu liste iz kojih uče pitanja, a u 10,00 sati viši razredi i u 10,30 Krizmanici s listama i priručnicima. Molim roditelje Prvopričesnika i Krizmanika da dobro paze da djeca i mladi dolaze svaki put na vjeronauk i da subotom prije podne sklone sve ostale aktivnosti i posjete jer će vrijeme brzo proletiti, a gradivo moramo svladati.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Ante Sesar, sprovod će biti danas u župi Kočerin u Podvraniću u 15,00 sati, za pokoj njegove duše, pomolimo se…. Pokoj vječni daruj mu Gospodine….

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković