Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim ponedjeljka, srijede i petka u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 13. veljače, 17,00 sati
   • Za + Vladimira Buconjića, 1. godišnjica
  • Utorak, 14. veljače, 7,00 sati
   • Boro i Željka za ++ rodit. Anku, Franju, Maru, Krešimira i Josipa
  • Srijeda, 15. veljače, 17,00 sati
   • Ivanka Raič s djecom za + Željka Raiča, 1. godišnjica
  • Četvrtak, 16. veljače, 7,00 sati
   • Marina Gadže za ++ Zdravka, Božidara, Blagu, oca Vinka i brata Zdenka
  • Petak, 17. veljače, 17,00 sati
   • Za + Mirka Vračevića, 1. godišnjica
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 18. veljače, 7,00 sati
   • Iva Soldo za + supr. Andriju, + kći Ljubicu, ++ roditelje i ostale ++
  • Nedjelja, 19. veljače – Poklade
   • 9,00 Milka Čarapina za + muža Miju
   • 11,00 Misa za narod naše župe
  • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na Poklade, 19. veljače: u 9,00 i 11,00 sati.
  • Za Crkvu u KM.: Danica Drinovac 150, Jelka Zane (sv. Josipu) 100, Antonio Sesar 100, Irena Sesar 100 i Vilko Mandić 100.
  • Za Caritas u KM.: Nikola Zane 20, Ruža Sesar 20, Vilko Mandić 20, N. N. 10, Darko Paponja 20, Ivica Paponja 20 i Ivan Zovko 20.
  • Za župni listić u KM.: Nikola Zane 10, Ruža Sesar 10, Vilko Mandić 10, Darko Paponja 10, Ivica Paponja 10 i Ivan Zovko 10.
  • Današnje krštenje u 11,00 sati: Toma Kožul, Potoci, rođ. u Mostaru, 14. XII. 2022. drugo dijete rodit. Dražen Kožul i Jelena r. Perić, kum: Darko Radić. Čestitamo!
  • Župni vjeronauk: u subotu, u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, onda u 9,30 sati ostaju samo Prvopričesnici, neka ponesu liste iz kojih uče pitanja, u 10,00 sati viši razredi, a u 10,30 sati Krizmanici. Roditelji učite s Prvopričesnicima i Krizmanicima gradivo, ispitujte ih pitanja, molitve i pouke, kako bi se mogli dobro pripremiti za Prvu svetu Pričest i Krizmu.
  • Katolička malonogometna međužupna liga (KMNL) Hercegovine igra i danas u športskim dvoranama u Čapljini i Čitluku. Naša župa igra u Čitluku poslijepodne posljednju utakmicu o ovom kolu sa župom Gradnići. Susret danas pred župnom kućom u 13,30 sati, pa nakon dogovora, molitve i blagoslova polazak za Čitluk, ide i župnik. Našim momcima želimo dobar uspjeh i Božji blagoslov!
  • Ovih dana cijeli svijet potresaju vijesti i fotografije s posljedicama katastrofalnog potresa koji je opustošio neke dijelove Republike Turske i Sirije. Naš biskup potiče nas da se odazovemo u prikupljanju pomoći i mi vjernici iz Hercegovine, pa u sljedeću nedjelju poslije obje sv. Mise naša će dva ministranta stati na vrata crkve pa koliko tko može i želi moći će staviti svoj prilog u košarice, prikupljene priloge predat ćemo našem biskupijskom Caritasu, a on će proslijediti dalje. Ponesite u nedjelju koji novčić više, jer: „Štogod učiniste jednome od ove moje najmanje braće, meni učiniste“, veli Gospodin.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
  • Ovih dana umro je naš župljanin Zvonko Aničić, za pokoj njegove duše, pomolimo se. Pokoj vječni daruj mu Gospodine…

  Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

  vaš župnik don Rajko Marković