Bjelopoljski momci, članovi župne Malonogometne ekipe Potoci-Bijelo Polje, odigrali su sa župom Gradnići u nedjelju, 12. veljače 2023. u poslijepodnevnim satima u Čitluku posljednju utakmicu prve faze natjecanja Katoličke malonogometne međužupne lige hercegovačkih biskupija.

Momci su bili u svojoj župi na sv. Misama, a u 13,30 sati je dogovoren zajednički sastanak sa župnikom don Rajkom pred župnom kućom. Župnik je, nakon zajedničkog dogovora, sve momke pozdravio, predmolio molitvu i blagoslovio ih, zaželivši svima dobar uspjeh i Božji blagoslov, te je i on s njima krenuo prema Čitluku.

Bjelopoljci su u čitlučkoj športskoj dvorani odigrali posljednju utakmicu prve faze natjecanja s rezultatom: Bijelo Polje – Gradnići 3:1, te tako osigurali prolaz u sljedeću fazu.
Sve je proteklo u najboljem redu i raspoloženju, te prijateljskom ozračju.

Poslije odigranih utakmica naši su se momci skupa sa Stočanima i župnikom zajednički družili i počastili u obližnjem ugostiteljskom objektu razmjenjujući lijepe komentare o današnjem poslijepodnevnom športskom događanju.