Na početku sv. Mise u 11,00 sati: Ovu sv. Misu iz naše župe Presvetoga Srca Isusova Potoci – Bijelo Polje, izravno prenosi Radio-Televizija Herceg-Bosne. Hvala lijepa, uz srdačan pozdrav i blagoslov svim gledateljima i slušateljima RTV., osobito bolesnima.

Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim petka u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
 • Ponedjeljak, 6. ožujka, 7,00 sati
  • Ivanka Kožul za ++ rodit. Nikolu i Ilku, sestru Ankicu i br. Cvitana
 • Utorak, 7. ožujka, 7,00 sati
  • Obitelj za + Jakova Golemca i sve ost. ++
 • Srijeda, 8. ožujka, 7,00 sati
  • Obitelj za + Marijana Azinovića, 1. godišnjica
 • Četvrtak, 9. ožujka, 7,00 sati
  • Nada Šunjić s obit. za + supr. Dragu, sv. Marka i sv. Anku
 • Petak, 10. ožujka – Križni put, 17,00 sati
  • Sin Dražan za ++ rodit. Danicu i Antu i sve ost. ++ iz obit.
  • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
 • Subota, 11. ožujka, 7,00 sati
  • Vjekoslav i Milenka Golemac za ++ rodit. Milu, Mariju, Grgu i Vilku i ost. ++ iz obit.
 • Nedjelja, 12. ožujka, 3. Korizmena – Bezimena
  • 9,00 Mara Jurić za + supr. Antu, rodit. Miju, Maru, Peru, Ivu, Ružu, Dragicu i Ivu
  • 11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na 3. Korizmenu, 12. ožujka: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Ivan Raič 100 i Mara Kožul 50.
 • Za Caritas u KM.: N. N. 10 i Mara Kožul 20.
 • Za župni listić u KM.: Ivan Raič 10 i Mara Kožul 10.
 • U petak, 10. ožujka i svakog petka u Korizmi bit će Križni put sa sv. Misom u crkvi u 17,00 s. Pozivam vas sve svakog petka u Korizmi na Križni put, ministranti neka dođu pola sata prije u sakristiju.
 • Župni vjeronauk: U subotu u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, u 9,30 sati ostaju samo Prvopričesnici, neka ponesu liste iz kojih uče pitanja, u 10,00 sati viši razredi, a u 10,30 sati Krizmanici. Roditelji učite s Prvopričesnicima i Krizmanicima gradivo, ispitujte ih pitanja, molitve i pouke, kako bi se mogli dobro pripremiti za Prvu sv. Pričest i Krizmu.
 • Folklor: U sljedeću nedjelju, 12. III. zajednički sastanak za sve Folkloraše u župnoj dvorani u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise u 11,00 sati.
 • Nedjelja solidarnosti: sljedeća nedjelja, Treća korizmena nedjelja, proglašena je od naših biskupa Nedjeljom solidarnosti, pa će sva lemuzina u nedjelju ići za najpotrebnije župe u BiH, a ima župa koje su poslije Domovinskog rata ostale puste sa svega nekoliko vjernika, treba im naša pomoć, ponesimo u nedjelju svoj prilog za najpotrebnije među nama.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Na kraju sv. Mise u 11,00 sati: Zahvaljujem gledateljima i slušateljima RTV HB, koji su s nama bili u izravnom prijenosu pod ovom sv. Misom. Hvala ravnateljstvu, uredništvu i tehničkom osoblju RTV HB, koji su omogućili prijenos sv. Mise. Osobito mi je drago što je prijenos sv. Mise mogla pratiti i naša dijaspora putem YouTube kanala. Na sve zazivam Božji blagoslov.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković