Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim petka u 17,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 13. ožujka, 7,00 sati
   • Petar i Ana Mikulić za ++ rodit. Stanka, Vinku, Matu, Anicu, br. Ivana i ost. ++
  • Utorak, 14. ožujka, 7,00 sati
   • Djeca za ++ rodit. Vinka i Danicu Šuman
  • Srijeda, 15. ožujka, 7,00 sati
   • Gordan Kožulj za svoje ++ rodit. Veru i Ilu i sve ost. ++ iz obit.
  • Četvrtak, 16. ožujka, 7,00 sati
   • Vitomir Zlatić za ++ rodit. Grgu i Ivku
  • Petak, 17. ožujka – Križni put, 17,00 sati
   • Djeca za ++ rodit. Jozu i Anku (Beba) Vukoja
   • 7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 18. ožujka, 7,00 sati
   • Djeca za ++ rodit. Zdravka i Mariju Zovko i ost. ++
   • 19,00 sati jednosatno Euharistijsko korizmeno klanjanje u crkvi
  • Nedjelja, 19. ožujka, 4. Korizmena – Sredoposna
   • 9,00 Marinka Azinović za+supr.Dragana,sv.Miju,sv.Anđu i ost.++ iz obit.Azinović i Zovko
   • 11,00 Misa za narod naše župe
   • 18,00 Misa u katedrali: Susret župnih zborova
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na 4. Korizmenu, 19. ožujka: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM.: Marica Zadro 50, Obitelj Slavka Crnjca 50, Zlatko Jurišić 100, N. N. 100, Dražen Kožul 100, Ante Raič 50, Obit. + Vencislava Sesara 100 i Nasta Vidović 30.
 • Za Caritas u KM.: Marica Zadro 20, Obit. Slavka Crnjca 20, Zlatko Jurišić 40, Ljuba Kolobara 20 i Ljubica Marić (KSA) 10.
 • Za župni listić u KM.: Marica Zadro 10, Obit. Slavka Crnjca 10, Zlatko Jurišić 20, Ivanka Ostojić 10 i Ljuba Kolobara 10.
 • U petak, 17. ožujka i svakog petka u Korizmi bit će Križni put sa sv. Misom u crkvi u 17,00 s. Pozivam vas sve svakog petka u Korizmi na Križni put, ministranti neka dođu pola sata prije u sakristiju.
 • Župni vjeronauk: u subotu u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, u 9,30 sati samo Prvopričesnici, u 10,00 sati viši razredi, a u 10,30 sati Krizmanici.
 • Roditeljski sastanak za sve Prvopričesnike: bit će u slijedeću nedjelju poslije sv. Mise u 9,00 sati u župnoj crkvi.
 • Korizmeno klanjanje: Lijepo je bilo Adventsko klanjanje, pa ćemo tako organizirati i Korizmeno klanjanje. U sljedeću subotu, 18. ožujka u 19,00 sati organiziramo u našoj župnoj crkvi jednosatno Euharistijsko korizmeno klanjanje pred Presvetim za sve vjernike naše župe. Program večeri: Izlaganje Presvetoga Sakramenta na oltaru uz prigodnu pjesmu, zatim će se ispreplitati duhovni program kroz osobnu molitvu u tišini, zajedničke pjesme, prigodna čitanja mladih i na kraju litanije Presvetom Srcu Isusovu, te blagoslov s Presvetim. Svi ste pozvani na ovu blagoslovljenu Euharistijsku večer u subotu u 19,00 sati u našu župnu crkvu. Isus vas čeka! Generalna proba za sve sudjelovatelje u programu: Pjevači, Čitači i Ministranti bit će u subotu u 18,30 sati u crkvi, pola sata prije početka Klanjanja, sv. Misa bit će redovito u subotu ujutro u 7,00 sati, a na večer samo Klanjanje. Odazovimo se svi Isusu na Njegov poziv!
 • U nedjelju, 19. ožujka je sv. Josip, zaručnik BDM, ali se ove godine radi nedjelje liturgijski prebacuje i slavi u ponedjeljak, 20. ožujka, o čemu ćemo više u sljedeću nedjelju, a u nedjelju 19. ožujka u mostarskoj katedrali bit će svečana sv. Misa u 18,00 sati, a poslije sv. Mise koncert u katedrali naših župnih zborova koji su se prijavili, a prijavilo ih se devet, prijavio se i nastupa i naš Veliki mješoviti župni zbor s dvije skladbe, a sudjeluje pjevanjem i u sv. Misi. Pozivam sve koji mogu da u nedjelju budu u katedrali na ovom Susretu zborova u 18,00 sati, ide i župnik.
 • Nedjelja solidarnosti: Danas je Treća korizmena nedjelja, proglašena od naših biskupa Nedjeljom solidarnosti, pa će sva lemuzina danas ići za najpotrebnije župe u BiH.
 • Župni Folklor: U subotu, 18. ožujka naš Folklor obilježava svoju prvu obljetnicu postojanja i djelovanja, osnovani smo u petak, 18. ožujka 2022. u 20,30 sati kad smo imali u našoj župnoj dvorani Osnivačku skupštinu i prvo okupljanje našega župnog domaćeg Folklora pod nazivom HKUD „Bijelo Polje“ Mostar, sastavljeno isključivo od mladih, na koju se odazvalo 50 mladića i djevojaka i taj se broj uglavnom zadržao do danas. Imamo iza sebe lijepi broj nastupa na kojima smo osvjetlali obraz svoje župe, a sada su pred nama probe i novi nastupi koje želimo odgovorno odrađivati, Bogu na slavu, župi na ponos, a nama na radost. Našemu Folkloru čestitamo i želimo mu dobar uspjeh i Božji blagoslov.
 • CnaK: Stigla je nova CnaK pa pretplatnici uzmite svoje brojeve, a što ostane možete i ostali uzeti po cijeni od 4 KM.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Vencislav-Venco Sesar, za pokoj njegove duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj mu Gospodine….

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković