Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim ponedjeljka i petka u 18,00 i subote u 8,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji….
  • Ponedjeljak, 17. travnja, 18,00 sati
   Ljiljana Aničić za ++ rodit. Jozu, Delfu, Iliju, Jaku, Ružu i sve ost. ++
   18,30 sati Ivan Bilić za + m. Maru i sve ost. ++ iz obit.
  • Utorak, 18. travnja, 7,00 sati
   Obitelj Marka Škobića za ++ Nikolu, Ljubicu, Maru, Stanu i Marka
  • Srijeda, 19. travnja, 7,00 sati
   Djeca za ++ rodit. Marka i Štefu Šindik
  • Četvrtak, 20. travnja, 7,00 sati
   Nikola Marić za ++ Maru, Antu, Nikolu i Martu
  • Petak, 21. travnja, 18,00 sati
   Sin Vjekoslav za ++ Radu, Ljubicu i Božidara
   7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 22. travnja, 8,00 sati
   Zora Andačić za + muža Ivana
  • Nedjelja, sv. Jure, 23. travnja
   9,00 Za + Anku Zadro
   11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 23. travnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Ruža Jurić 100 i Mario i Ivona Galić 100
 • Za Caritas u KM: Ruža Jurić 20.
 • Župni vjeronauk: nastavljamo redovito iza Malog Uskrsa sa župnim vjeronaukom, kako smo i najavili, pa će vjeronauk biti redovito u sljedeću subotu za sve učenike Osnovne škole: u 9,00 sati niži razredi skupa s Prvopričesnicima, u 10,00 sati viši razredi, a u 10,30 Krizmanici.
 • Krizmanici: u subotu u 10,30 sati vjeronauk, ponavljanje i ispitivanje čitavog gradiva sa župnikom, a u 15,30 sati završni ispit svih krizmanika. Svi krizmanici dobro naučiti gradivo i doći na oba zakazana termina.
 • Župni Folklor: proba za sve Folkloraše u subotu u 18,00 sati i u nedjelju u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise u župnoj dvorani.
 • Prva obljetnica našega Folklora: Naš župni Folklor osnovan je 18. ožujka 2022. u 20,30 sati u Župnoj dvorani na prvoj probi i Osnivačkoj skupštini, kada je na probu došlo 50 mladića i djevojaka iz naše župe i taj se broj uglavnom zadržao do danas. Kako je 18. ožujka bila Korizma dogovoreno je da se prva obljetnica održi poslije Malog Uskrsa što i činimo pa ćemo se malo okupiti i proslaviti u sljedeću nedjelju u 18,00 sati, pozvali smo i neke naše prijatelje koji će nam doći u goste i pridružiti se našem slavlju. Našem Folkloru čestitamo i želimo mu dobar uspjeh u budućnosti i Božji blagoslov u promicanju kulturno-duhovnih vrijednosti naše bjelopoljske župe u Domovini i po svijetu.
 • Humanitarni koncert duhovne glazbe „Vjerujem“: održat će se u Mostaru 10. lipnja o. g. pod Bijelim Brijegom u 20,00 sati. Sav prihod ide za djecu s potrebama, ulaznice koštaju 15 KM., a možete ih nabaviti po gradu ili kod naših djevojaka Mie, Veronike i Nikoline Perić danas i u sljedeću nedjelju poslije pučkih svetih Misa u 11,00 sati.
 • Krštenja: U prošlom tjednu krstilo se dvoje djece u našoj župi:
  • Rita Galić, Kassel Njemačka, rođena u Kasselu, 26. I. 2023., prvo dijete rodit. Mario Galić i Ivona r. Vidović, kuma: Karnela (Karmela) Petrović. Čestitamo!
  • Erik Mihalj, Vojno, rođ. u Mostaru, 18. II. 2023., treće dijete rodit. Marko Mihalj i Dominika r. Perić, kum: Emil Leko. Čestitamo!
 • Danas je u našoj župi veliki događaj Prve Svete Pričesti u 11,00 sati. Prvu Pričest prima 12 naših PP. 7 dječaka i 5 djevojčica. Čestitam našim Prvopričesnicima njihovim roditeljima, obiteljima iz kojih su nikli, čestitamo čitavoj našoj župi, jer ovo je veliki dan za sve nas.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • I na kraju svi zajedno zapjevajmo našu najljepšu uskrsnu pjesmu „Kraljice neba“!

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković