Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim u utorak kad nema sv. Mise u župi. Slijede misne nakane i darovatelji….
 • Ponedjeljak, 24. travnja, 7,00 sati
  Mirko Antunović za + kći Snježanu, brata Matu i rodit. Maru i Stipu
 • Utorak, sv. Marko, 25. travnja, nema sv. Mise u župi
  11,00 s. Ravnice-Markovdan, sv. Misa u 11,00 s., blagoslov kapele i zvona
  18,00 sati sv. Misa u Cimu, patron župe
 • Srijeda, 26. travnja, 7,00 sati
  Djeca za ++ Nikolu i Jozu Zovko
 • Četvrtak, 27. travnja, 7,00 sati
  Mile i Jelena Zadro za ++ rodit. Vidaka i Maru i Antu i Ružu Kordić
 • Petak, 28. travnja, 7,00 sati
  Boro Sesar za ++ rodit. Jozu i Radicu i ost. ++
  6,30 sati sv. Misa u Samostanu
 • Subota, 29. travnja, 7,00 sati
  Slavko Sesar s obit. za + majku Stanu i za sve ost. ++ iz obit. Sesar
  18,00 sati sv. Misa u Cimu i Susret zborova Mladih
 • Nedjelja, 30. travnja
  9,00 Obitelj za ++ Ivu i Stojana Aničić
  11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 30. travnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Goran Zovko Livač 100, Ivan Bilić 100 i Marinko Marić 100.
 • Za Caritas u KM: Goran Zovko 20 i Nikola Đopa 30.
 • Za župni listić u KM: Goran Zovko 10 i Nikola Đopa 20.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu redovito u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, u 10,00 sati viši razredi, a u 10.30 sati Krizmanici.
 • Župni Folklor: proba za sve Folkloraše danas u nedjelju u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise, u petak u 20,00 sati, u subotu u 16,30 sati i polazak za Cim na Susret zborova Mladih i u nedjelju u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise.
 • Prvopričesnici, u nedjelju na Mali Uskrs, kad smo imali Prvu sv. Pričest, bilo je lijepo, svi smo zadovoljni, sada ćete pod sv. Misama čitati misna čitanja i predmoliti Molitvu vjernika, a na večernjim sv. Misama u Gospinu mjesecu predmoliti svibanjsku Gospinu pobožnost, danas poslije sv. Mise u 9,00 sati vratite prvopričesničku robu, opranu-očišćenu i sređenu, hvala!
 • Krizmanici: jučer u subotu naši krizmanici imali su kontrolni ispit iz vjeronauka za krizmu i svi su položili i dobro su znali, a sada ide bliža priprava za sv. krizmu. U sljedeću subotu je vjeronauk i proba redovito u 10,30 sati, a u sljedeću nedjelju svi krizmanici i roditelji na sv. Misu u 9,00 sati, a poslije sv. Mise roditeljski sastanak u crkvi i za sve roditelje i krizmanike.
 • Tribina za mlade, u četvrtak, 27. IV. u 20,00 sati u Katedralnoj dvorani održat će se tribina za mlade, tema: „Zar je ljubav spala na to“.
 • U sljedeću subotu, 29. travnja u župnoj crkvi u Cimu održat će se sv. Misa, koju predvodi biskup Petar u 18,00 sati i glazbeni koncert zborova mladih u 19,00 sati, a poslije zajedničko druženje uz prigodnu zakusku. Nastupa i naš Zbor Mladih, predvođen župnikom, s dvije duhovne glazbene točke. Pozivaju se i svi vjernici koji su u mogućnosti da sudjeluju u ovom euharistijskom slavlju i prigodnom koncertu. U subotu je naš Folklor pozvan na „Večer Folklora“ na Domanoviće, ali budući smo se prije prijavili u Cim, prijateljima s Domanovića smo se ispričali, pa ćemo kod njih dogodine.
 • Humanitarni koncert duhovne glazbe „Vjerujem“: održat će se u Mostaru 10. lipnja o. g. pod Bijelim Brijegom u 20,00 sati. Sav prihod ide za djecu s potrebama, ulaznice koštaju 15 KM., a možete ih nabaviti još danas kod naših djevojaka Mie, Veronike i Nikoline Perić u našoj župnoj dvorani.
 • U utorak na Markovdan, 25. travnja, pozvan sam u stolačko selo Ravnice na mjesno blagdansko slavlje povodom zaštitnika sela i blagoslova kapele i zvona pod sv. Misom u 11,00 sati, a na večer sam u Cimu povodom patrona župe, sv. Marka, sv. Misa u 18,00 sati, kod nas taj dan nema sv. Mise.
 • Prva obljetnica našega Folklora: Svoju Prvu obljetnicu naši Folkloraši sa svojim župnikom obilježit će danas u krugu naše župne crkve u 18,00 sati, gdje su pozvani i neki naši gosti i prijatelji, pa ako čujete pjesmu i svirku, da znate o čemu se radi. Naši Folkloraši od sada nose i još jedan naziv „Župni zbor Mladih“, pod kojim će imenom nastupiti u subotu u Cimu na biskupijskom Susretu mladih zborova, a pomalo će preuzimati, kad su u mogućnosti i pjevanje pod ranom sv. Misom u 9,00 sati. Neka je našim mladima sretno i s Božjim blagoslovom!
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov, vaš župnik

don Rajko Marković