Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati, osim subote u 16,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, sv. Josip Radnik, 1. svibnja, 18,00 sati
   Gordana Božić za + supr Branka, svekra Ivana i ++ rodit. Ilu i Veru
   11,00 sati sv. Misa na Domanovićima, patron župe
  • Utorak, 2. svibnja, 18,00 sati
   Obitelj Glibo za + Ljubomira Glibu i ost. ++ iz obit. Glibo
   17,30 sati Djeca za ++ Barbaru, Stanka, Gorana, Cviju, Andriju, Cvitu, Iliju, Stanka i Janju Aničić i ostale ++
  • Srijeda, 3. svibnja, 18,00 sati
   Stoja Grgić za + muža Franju i ost. ++
   17,30 sati Zdravka Perić s djecom za + muža Zlatka
  • Četvrtak, 4. svibnja, 18,00 sati
   Djeca za + Gojka i Maru Azinović i sve ++ iz obit. Azinović i Šimčić
   19,00 sati Brat Drago sa Slavkovom obitelji za + Slavka Sesara
  • Petak, 5. svibnja, 18,00 sati
   Anela Markić za + oca Stanka, 1. godišnjica i + mamu Rabiju i ost. ++
   7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 6. svibnja, 16,00 sati
   Obit. Šunjić za ++ rodit. Marka i Anicu, + brata Dragu i sve ost. ++ iz obitelji
   17,00 sati Vjenčanje Marin Pehar i Jelena Lončar
   18,00 sati Vjenčanje Mate Marić i Helena Mikulić
  • Nedjelja, 7. svibnja
   9,00 Mara Šunjić za + supr. Vinka i + sina Borisa
   11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 7. svibnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Žarko Šarić 100, Marko Stojčić 100, Kata Marić 100, Dražan Zadro 50, Damjana Zovko 50, Obit.+ Slavka Sesara 150, Dragan Sesar 100 i Obit. Dragice Matešić 100.
 • Za Caritas u KM: Obitelj Dragice Matešić 20.
 • Za župni listić u KM: Kata Marić 10, Dražan Zadro 10, Danijela Škobić 10 i Obit. Dragice Matešić 10.
 • U ovom tjednu su Prvi petak i Prva nedjelja, ispovijedam pola sata prije sv. Misa.
 • Prvopričesnici: vi ćete obaviti pobožnost 6 Prvih nedjelja na čast Gospi, a u sljedeću nedjelju je Prva nedjelja u mjesecu svibnju, pa ćete doći u 8,30 sati ujutro na sv. ispovijed i onda ćete se pod sv. Misom pričestiti i tako ćete obaviti pobožnost Prve nedjelje, čuvajte se teška grijeha da se svaku večer u svibnju možete pod sv. Misom pričestiti, a u mjesec dana trebate se ispovijediti. Sutra dođite na pobožnost Gospi pola sata prije krunice u pola 6 navečer, da se pripremite, a poslije pobožnosti primit ćete svi u Župnoj kući DVD-e i albume od Prve sv. Pričesti, stigli su sinoć. Za vrijeme Gospinih pobožnosti dolazite pola sata prije da se pripremite za čitanja, Molitvu vjernika i predmoljenje krunice.
 • Ženidbeni oglasi 3:
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti. Marin Pehar, sin Žarkov i Silvane r. Planinić iz Gornjeg Velikog Ograđenika, župa Čerin i Jelena Lončar, kći Jakovljeva i Ljubice r. Bradić iz Potoka, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima, u subotu, 6. V. o. g. u 17,00 sati.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Josip Sesar sin Zdenkov i Tomislave r. Grabovac iz Livča, naša župa i Martina Grle, kći Antina i Milene r. Vasilj iz Međugorja, župa Međugorje. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Međugorju u nedjelju, 18. VI. o. g.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Mate Marić, sin Milin i Nede r. Bunardžija iz Vukšića, župa Lišane, biskupija Šibenska i Helena Mikulić, kći Mirkova i Blaženke r. Buconjić iz Vrapčića, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima, u subotu, 6. V. o. g. u 18,00 sati.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu redovito u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, u 10,00 sati viši razredi, a u 10,30 sati Krizmanici, generalna proba za Krizmu.
 • Župni Folklor: proba danas u nedjelju u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise, a u ostale dane za vikend probe po dogovoru.
 • Svibanjska pobožnost: od sutra u ponedjeljak, 1. svibnja počinje Gospin mjesec svibanj i svibanjske pobožnosti u našoj župi, svaku večer u 18,00 sati bit će u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole, a posebno naši ovogodišnji i lanjski Prvopričesnici, pa neka naši Prvopričesnici i ovogodišnji i lanjski svaku večer dođu pola sata prije, da se mogu pripremiti za molitvu, čitanja i ministriranje. Potičem vas sve na ovu Gospinu pobožnost, djecu sam već potaknuo na vjeronauku, da dolaze na pobožnost, a molim i vas starije i roditelje napomenite djeci da dolaze a i vi im dajte dobar primjer svojim dolaskom.
 • Pred nama je Gospin mjesec svibanj, pa molim žene iz župe koje u svojim dvorištima imaju lijepoga cvijeće da se povežu s našom časnom sestrom, koja kiti crkvu, kako bi naša župna crkva bila lijepo ukrašena svakog radnog dana i svake nedjelje. Hvala unaprijed!
 • U ponedjeljak, 1. svibnja je sv. Josip Radnik, nezapovjedan blagdan, patron župe Domanovići, sv. Misa na Domanovićima u 11,00 sati, ide i župnik, a kod nas u crkvi u 18,00 sati pobožnost i sv. Misa.
 • Zamoljeni oglašavamo: Hrvatska kulturna zajednica Troplet iz Mostara organizira hodočašće u Vukovar i vukovarski kraj. Sve potrebite informacije možete dobiti na web stranici www.troplet.ba, Preporučam ovo hodočašće jer je korisno i bogato sadržajem.
 • Danas, odmah poslije sv. Mise u 9,00 sati održat ćemo u crkvi roditeljski sastanak za naše ovogodišnje Krizmanike, pa krizmanici i roditelji ostanite poslije sv. Mise u klupama.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umrla je naša župljanka Dragica Matešić, za pokoj njezine duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj joj Gospodine….

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković