Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati, osim petka u 16,00 sati i u subotu je sv. Krizma u 11,00 s. pa nema večernje Mise ni pobožnosti. Slijede misne nakane….
  • Ponedjeljak, 8. svibnja, 18,00 sati
   Miroslav Kordić za ++ rodit. Tomu i Katu i + tetku Maru Jukić
  • Utorak, 9. svibnja, 18,00 sati
   Mirko Radić za + majku Stoju i ost. ++
  • Srijeda, Bl. Ivan Merz, 10. svibnja, 18,00 sati
   Zdravko i Katica Aničić za ++ rodit. Jozu i Delfu, + brata Ivana i ++ Maricu i Pavu
  • Četvrtak, 11. svibnja, 18,00 sati – klanjanje
   Nikša Primorac za ++ rodit. Vinka i Ivu, + brata Slavka, ++ sestre Nelu i Slavicu i ost. ++
  • Petak, 12. svibnja, 16,00 sati – 15,00 s. ispovijed krizmanika, kumova i roditelja
   Ante Zovko za ++ Stojana i Dragicu, ++ braću Šimuna i Mirka i ++ Mihu i Maru
   18,00 sati sv. Misa i Posveta crkve u Prenj-Dubravama
  • Subota, 13. svibnja, 11,00 sati – sv. Krizma u župi, biskup Petar
   Sveta Misa za pokojne
  • Nedjelja, 14. svibnja – Kraljica Mira Hrasno
   8,00 Za ++ Slavka, Tihomira i Mariju Krezić
   11,00 Misa za narod naše župe
   18,00 sati Vjenčanje Robert Burić i Andrea Soldo
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 14. svibnja: u 8,00 i 11,00 sati.
 • U sljedeću nedjelju je Hodočašće u Hrasno – Kraljici Mira, to je naše jedino Svetište u Trebinjskoj biskupiji, a hodočasti se u drugu nedjelju mjeseca svibnja, sv. Misa u Hrasnu u 11,00 sati, predvodi biskup Petar, tko može neka pođe, ide i župnik. Župnik će u nedjelju u Bijelom Polju slaviti sv. Misu ranu u 8,00 sati ujutro, a u 11,00 sati zamjenjuje župnika don Marin Marić.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu nema vjeronauka, jer imamo sv. Krizmu u župi.
 • Župni Folklor: proba za sve Folkloraše danas u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise i za vikend po dogovoru.
 • Ženidbeni oglasi 2:
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Vinko Marić, sin Ivanov i Draženke r. Golemac iz Vojna, naša župa i Martina Damjanović, kći Zdenkova i Snježane r. Vučić iz Biograca, župa Ljuti Dolac. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Ljutom Docu, u subotu, 20. svibnja 2023. u 18,00 sati.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Robert Burić, sin Draganov i Ružice r. Božić iz Mostara, župa sv. Tome apostola i Andrea Soldo, kći Mirkova i Marijane r. Mikulić, iz Potoka, naša župa. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Potocima, u nedjelju, 14. svibnja 2023. u 18,00 sati.
 • Sv. Krizma: U sljedeću subotu, 13. svibnja je sv. Krizma u našoj župi u 11,00 sati, sv. krizmu ima biskup Petar, krizmat će se 32 krizmanika: 20 mladića i 12 djevojaka. Krizmanici i kumovi neka u subotu budu kod crkve u 10,00 sati, radi slikanja, a na svojim mjestima krizmanici i kumovi u 10,45 sati, a svi ministranti u sakristiji obučeni u 10,30 sati, pa će Biskup s pratnjom i ministrantima doći u procesiji uz crkvu na oltar, ako bude lijepo vrijeme. Sv. Misa i krizma bit će u crkvi, mjesta u klupama za krizmanike i kumove bit će označena, a ostali kako tko zauzme mjesta u klupama.
 • Ispovijed: za krizmanike, roditelje i kumove bit će u petak, 12. svibnja u 15,00 sati, ispovijeda više svećenika, a poslije ispovijedi generalna proba u crkvi i zaduženje novih tunika za sv. krizmu, pa sv. Misa u 16,00 sati.
 • Svibanjska pobožnost: svaku večer u 18,00 sati u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu za duhovna zvanja i osobne potrebe. Krunicu predmole zajedno sva djeca Osnovne škole, a posebno naši ovogodišnji i lanjski Prvopričesnici, pa neka naši Prvopričesnici i ministranti svaku večer dođu pola sata prije, da se mogu pripremiti za molitvu, čitanja i ministriranje. Potičem vas sve, dolazimo rado svaku večer na Gospinu svibanjsku pobožnost.
 • CnaK: Stigla je nova CnaK, pa pretplatnici uzmite svoje primjerke, a ostali možete nabaviti u dnu crkve što preostane, po 4 KM.
 • U srijedu, 10. svibnja je bl. Ivan Merz, naš hrvatski blaženik, nezapovjedan blagdan, sv. Misa redovito navečer u 18,00 sati.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Mile Kožul, za pokoj njegove duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj mu Gospodine…

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković