Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 18,00 sati. Slijede misne nakane i darovatelji….
  • Ponedjeljak, 22. svibnja, 18,00 sati
   Luca Zovko za + supr. Blagu i ost. ++ iz obit. Zovko
  • Utorak, 23. svibnja, 18,00 sati
   Jozo Jerkić za ++ rodit. Božicu i Ivana
  • Srijeda, 24. svibnja, 18,00 sati
   Suprug Ante s djecom za + suprugu Vidu
  • Četvrtak, 25. svibnja, 18,00 sati – klanjanje
   Obitelj Soldo za ++ iz obitelji, za + sina Juricu, Jozu, Slavka, Cvitu i Ljubicu
  • Petak, 26. svibnja, 18,00 sati
   Zdravka Galić za + supr. Dragu i + kći Ružicu
   7,00 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 27. svibnja, 18,00 sati
   Stojka Krezić za ++ rodit. Anđu, Iliju, tetku Ivu i ost. ++ iz obit. Drežnjak
   17,30 sati Ivan Zovko za ++ rodit. Slavka i Maru i ost. ++
  • Nedjelja – Duhovi, 28. svibnja
   8,00 Ana Antunović za ++ rodit. Ivana i Maru i Vinka i Maru
   10,00 Misa za narod naše župe
   12,00 sati sv. Misa za poginule na Radimlji
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, na Duhove, 28. svibnja: u 8,00 i 10,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Dubravka Matić-Krezić 100,Marko Sesar 100,Obit.+Zdravka Škobića 50.
 • Za Caritas u KM: Pero Kordić 20 i Marko Sesar 20.
 • Za župni listić u KM: Pero Kordić 10 i Marko Sesar 10.
 • Ženidbeni oglas: Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Filip Galić sin Božin i Vere r. Mandurić iz Kutilivač, naša župa i Ana Protuđer, kći Igorova i Lidije r. Tokić iz Tomislavgrada, župa Tomislavgrad. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u Tomislavgradu, u subotu, 15. VII. 2023.
 • Krizmanici koji još nisu vratili tunike od krizme, mogu danas poslije sv. Misa.
 • Župni vjeronauk: u sljedeću subotu redovito u 9,00 sati niži razredi i Prvopričesnici, a u 10,00 sati viši razredi, između vjeronauka rad po sekcijama: čitanja, molitve, ministranti….
 • Župni Folklor: proba danas za sve Folkloraše u 12,00 sati, poslije pučke sv. Mise, a za vikend po dogovoru.
 • Patron župe Presveto Srce Isusovo: Braćo i sestre bliži nam se patron župe Presveto Srce Isusovo, najveći blagdan za našu bjelopoljsku župu i ove ćemo se godine dostojno pripremiti organizacijom i duhovno-kulturnim programima. Za Patron župe, organiziramo i ove godine „Smotru Folklora“ na našem Igralištu poviše župne crkve, gdje će biti domaćin naše mlado župno folklorno Društvo skupa sa župnikom, u Prvu večer Trodnevnice, na sv. Antu, 13. VI. 2023., sv. Misa u 19,00 sati, koju predvodi don Nikola Menalo, naš generalni vikar i kojom svečano otvara „Dane Srca Isusova“ u našoj župi, a u 20,00 sati „Smotra Folklora“. Pozvali smo i očekujemo brojna HKUD-a, koja će tu večer trebati počastiti, a ona će svojom nazočnošću i programima dati veliki doprinos našoj bjelopoljskoj glavnoj župnoj svečanosti. Zatim slijede daljnji dani trodnevnice predvođeni župnicima gostima. I vrhunac svega, Misno slavlje, na sam Patron, Srce Isusovo, 16. VI. u 18,00 sati predvodi mons. Tomo Vukšić, nadbiskup vrhbosanski. To god želi pomoći i biti sponzor za „Smotru Folklora“ i „Dane Srca Isusova“ može se javiti u Župni ured. Unaprijed hvala svima, a sve vas uključujem u svoje molitve i sv. Mise.
 • Mjesec svibanj je Gospin mjesec: Svaku večer u 18,00 sati u našoj crkvi pobožnost Gospi: krunica, litanije i sv. Misa, a četvrtkom klanjanje. Predmole djeca Osnovne škole skupa s našim Prvopričesnicima i ministrantima.
 • Radimlja: U nedjelju, 28. svibnja u 12,00 sati održat će se na Radimlji kod Stoca uobičajena Komemoracija i sv. Misa za sve poginule na Bleiburškom križnom putu do Stoca i oko Stoca. Stolac je naš hercegovački Bleiburg i računa se da je koncem Drugog svjetskog rata na Radimlji i oko Stoca pobjeno preko 10.000 Hrvata-katolika, o čemu su napisane mnoge knjige i izvješća, te saslušani brojni svjedoci. Potičem sve koji mogu neka pođu, ide i župnik i zato su kod nas sv. Mise u nedjelju u 8,00 i 10,00 sati.
 • Tribina za mlade održat će se u katedrali u četvrtak, 25. svibnja u 20,00 sati.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Ovih dana umro je naš župljanin Zdravko Škobić, za pokoj njegove duše, pomolimo se! Pokoj vječni daruj mu Gospodine…..

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković