Na početku sv. Mise u 11,00 sati: Ovu sv. Misu iz naše župe Presvetoga Srca Isusova Potoci – Bijelo Polje, izravno prenosi Radio-Televizija Herceg-Bosne. Hvala lijepa, uz srdačan pozdrav i blagoslov svim gledateljima i slušateljima RTV., osobito bolesnima.

Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, osim sutra u ponedjeljak, u 19,00 sati, završnica Lipanjskih zora. Slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 19. lipnja, 19,00 sati
   Sv. Misa za sve poginule i nestale hrvatske branitelje, poslije Mise molitva i odriješenje, pa polaganje vjenaca kod Spomenika, Mimohod, Svečani program
  • Utorak, 20. lipnja, 7,00 sati
   Djeca za ++ rodit. Franu i Jaku Kordić
  • Srijeda, 21. lipnja, 7,00 sati
   Nikola Zane za ++ rodit. Ivu i Dragicu i sve ++ iz obit.
  • Četvrtak, 22. lipnja, 7,00 sati
   Davor Skender za ++ rodit. Niku i Jelu i sve ++ iz obit. Skender, Vrankić i Škutor
  • Petak, 23. lipnja, 7,00 sati
   Obit. za + Mladena Golemca, Maru i Filipa
   6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, sv. Ivan Krstitelj, 24. lipnja, 7,00 sati
   Matija Kolobarić za + supr. Andriju i ost. ++
  • Nedjelja, 25. lipnja
   9,00 Obit. Galić za ++ Vinka, Milu i ost. ++ iz obit. Galić
   11,00 Misa za narod naše župe
   14,00 Misa na Đubranima – za ++, povodom zaštitnika sv.Ivana Krstitelja
   Poslije sv. Mise, Molitva i odrješenje na mjestu stradanja biskupa i krizmanika
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 25. lipnja: u 9,00 i 11,00 s. u crkvi, u 14,00 na Đubranima
 • Za Crkvu u KM: Mate Antunović 50, Obitelj + Janje Kolobara 80, Darko Stjepanović 100, Ljubo Lovrić 50, Vedran Topić 100, Andrija Pehar 100, Ljubica Čarapina 50 i Obit. Zovko 50.
 • Za Caritas u KM: Obitelj Baković 20, N.N. 100, Pero Raič 20, Ljubo Lovrić 20, Vedran Topić 50, Ljubica Čarapina 50, N.N. 120, Stanka Aničić 50, Obitelj Pere Sesara 20, Obit. Damira Knezovića 20, N.N. 20 i Obit. Zovko 10.
 • Za Župni listić u KM: Ljubo Lovrić 10, Vedran Topić 10, Andrija Pehar 20 i Stanka Aničić 10.
 • Župni Folklor: Probe ovih dana po dogovoru, a danas proba za sve Folkloraše u 12,00 sati u Župnoj dvorani i u ponedjeljak u 18,00 sati.
 • Koncert: Večeras se održava najavljeni Koncert na Igralištu poviše župne crkve u 19,30 sati. Pjeva grupa „Opća opasnost“, ulaznice 10 KM., za djecu besplatno, organizira se na Igralištu i prijenos utakmice Hrvatska-Španjolska preko video-zida.
 • Završnica Lipanjskih zora: Pred nama je još jedan velik i važan događaj, Završnica Lipanjskih zora u Bijelom Polju. Sutra u ponedjeljak, 19. lipnja, svečanu sv. Misu u 19,00 sati u našoj crkvi predslavi naš biskup Petar, poslije sv. Mise komemoracija kod Spomenika, pa Mimohod s ratnim stjegovima, svečani program na našem Igralištu i na kraju zajedničko druženje. Ovo je braćo i sestre važan dan za sve nas, za našu župu i za čitav hrvatski narod na ovim prostorima, dan kad ćemo se pomoliti za sve naše poginule i nestale hrvatske branitelje, očekujemo brojne ugledne goste i prijatelje, pa tako pozivamo i sve vas na ovu prigodnu, svečanu komemoraciju.
 • Braćo i sestre! Neka ove današnje sv. Mise budu Mise Zahvalnice Gospodinu Bogu za uspjeh naših „Dana Srca Isusova u Bijelom Polju“. Sve je hvala Bogu proteklo lijepo i svečano. Drago mi je da ste se mnogi ispovjedili, pričestili i da ste sudjelovali na sv. Misama i u ostalim župnim slavljima. Još jedanput hvala svima koji su svojom aktivnošću i doprinosima pomogli na bilo koji način, posebno hvala mladima. Sva naša bjelopoljska slavlja objavljujemo na našem župnom Portalu, a obavijesti sa slikama poslali smo i na 15-ak svjetovnih i crkvenih portala i tiskovina, pa možete i tamo čitati o „Danima Srca Isusova“ u Bijelom Polju. Mladi su se, predvođeni našim Folklorom, lijepo uključili u organizaciju Patrona župe. Imamo zaista divnu mladost koja zavrjeđuje sve pohvale, neka ih sve Gospodin Bog trajno čuva, štiti, brani i svojim svetim blagoslovom obasiplje!
 • U subotu, 24. lipnja je Ivandan, nezapovjedan blagdan, sv. Misa u 7,00 s. redovito.
 • U srijedu, 21. lipnja je prvi dan ljeta.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.
 • Na kraju sv. Mise u 11,00 sati: Zahvaljujem gledateljima i slušateljima RTV HB, koji su s nama bili u izravnom prijenosu pod ovom sv. Misom. Hvala ravnateljstvu, uredništvu i tehničkom osoblju RTV HB, koji su omogućili prijenos sv. Mise, a osobito mi je drago što je prijenos sv. Mise mogla pratiti i naša dijaspora putem YouTube kanala RTV HB. Na sve vas, a posebno na stare, bolesne i nemoćne, zazivam Božji blagoslov.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković