Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se u 7,00 sati ujutro, slijede misne nakane i darovatelji…
  • Ponedjeljak, 24. srpnja, 7,00 sati
   Obitelj za ++ rodit. Iliju i Dragicu Antunović i + Tomislava Tadijanića
  • Utorak, 25. srpnja, 7,00 sati
   Marko Zlomislić za ++ rodit. Vidaka i Maricu, ++ br. Miroslava i Marija i ost. ++ iz obit.
  • Srijeda, sv. Ana, 26. srpnja, 7,00 sati
   Roditelji za + sina Milana i ost. ++
  • Četvrtak, 27. srpnja, 7,00 sati
   Jozo Marić za + supr. Dragicu, sina Grgu, rod. Ilku i Blaža, br. Antu i Slavka i ost. ++ iz obit.
  • Petak, 28. srpnja, 7,00 sati
   Branka Antunović za + supr. Matu, sv. Stipu i sv. Maru
   6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 29. srpnja, 7,00 sati
   Mate i Ivuša Đopa za svoje ++
   11,00 sati sv. Misa u Vituši
  • Nedjelja, 30. srpnja – Obiteljski Dan na Kupresu, molimo za sve naše obitelji
   9,00 Obitelj Zovko za + Miru i ost. ++
   11,00 Misa za narod naše župe
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 30. srpnja: u 9,00 i 11,00 sati.
 • Za Crkvu u KM: Marina Kljajo 100, Obitelj Galić 50, Davor Azinović 80 i N.N. 50.
 • Za Caritas u KM: Mara Jurić 20.
 • Za Župni listić u KM: Mara Jurić 10.
 • Sv. Misa u Vituši u subotu, 29. srpnja u 11,00 sati.
 • Javlja župnik nevesinjski: Sv. Misa na blagdan sv. Ane u Ulogu u srijedu, 26. srpnja u 11,00 sati.
 • Obiteljski dan na Kupresu: U sljedeću nedjelju, 30. srpnja u 11,00 sati bit će svečana sv. Misa na Kupresu povodom Obiteljskog dana i dana za starije osobe djedove i bake, sv. Misu predvodi pomoćni biskup banjolučki mons. Marko Semren, a u subotu, 29. srpnja u 19,00 sati sv. Misu predvodi mons. Tomo Vukšić, nadbiskup vrhbosanski, klanjanje u 20,00 sati predvodi nadbiskup u miru kardinal Vinko Puljić. Ako netko želi poći na ova slavlja, a slavi 25, 50 ili 60 godina braka neka se javi do utorka u župni ured kako biste na Kupresu primili prigodni blagoslov. Po svim našim župama u Bosni i Hercegovini molit ćemo u nedjelju za sve bračne parove, djedove i bake da ih Gospodin obdari svojim svetim blagoslovom.
 • Dužijanca u Mostaru, 22. i 23. VII. 2023.: Kako smo i najavili prošle nedjelje jučer i danas u Blagaju i Mostaru organizirano je druženje, programi, folklori, predavanja…s Bunjevačkim Hrvatima iz Vojvodine, preko 300 ih je došlo u Hercegovinu odakle vuku svoje porijeklo. U mnogim programima, na poziv organizatora, sudjeluje i naše folklorno župno društvo „Bijelo Polje“, sinoć su nastupali s ostalim društvima pred Kosačom u Mostaru, a danas su na svečanoj sv. Misi u katedrali u 10,00 sati, koju predvodi biskup Petar. Poslije sv. Mise odvijat će se program „Dužijance“ pred Kosačom, a to je Zahvala Bogu na kraju ljetne žetve. Poslije pučke sv. Mise u našoj župi ide i župnik na završna slavlja u Mostar. Nakon programa pred Kosačom svi su sudjelovatelji i gosti i domaći pozvani na zajedničko druženje i domjenak u Studentskom domu kod Stadiona. O ovome ćete moći ovih dana malo više čitati i na našem župnom portalu, a nadam se i u drugim medijima.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković