Župne oglase možete uzeti u dnu crkve, a imate ih i na oglasnoj ploči i na Portalu naše župe.

 • Sv. Mise kroz tjedan govorit će se: ponedjeljak, srijeda, četvrtak i subota u 18,00 sati, a utorak i petak u 7,00 sati ujutro, slijede misne nakane……
  • Ponedjeljak, 31. srpnja, 18,00 sati
   Ljubica Čarapina za + muža Jozu, 1. godišnjica
  • Utorak, 1. kolovoza, 7,00 sati
   Jela Vukoja za + Antu
  • Srijeda, Gospa od Anđela, 2. kolovoza, 18,00 sati
   Janja Knezović za + muža Andriju i ost. ++
  • Četvrtak, 3. kolovoza, 18,00 sati
   Mara Kožul za + sina Danka, + supr. Karla, svekra Ljubu i svekrvu Katu
   18,30 sati: Jozo Milišić za ++ rodit. Vinka i Anu i sve ost. ++
  • Petak, 4. kolovoza, 7,00 sati – Prvi petak ispovijed
   Marija Kožulj s djecom za ++ Augustina, Antu, Ivu i unuku Ivanu
   6,30 sati sv. Misa u Samostanu
  • Subota, 5. kolovoza, 18,00 sati
   Za pokojnu Miru Stanić, 1. godišnjica i + Ambrozija Stanića
   11,00 sati Rotimlja: Zlatna Misa don Ivice Puljića
  • Nedjelja, 6. kolovoza – Prva nedjelja ispovijed Prvopričesnika u 8,30 sati
   9,00 Ante i Anka Crnjac za sve svoje ++
   11,00 Misa za narod naše župe
   13,00 Sveta Misa na Zijemljima
 • Sv. Mise u sljedeću nedjelju, 6. kolovoza: u 9,00 i 11,00 sati u crkvi, i na Zijemljima u 13,00 sati.
 • U ovom tjednu su P.P. i P.N.: U Prvi Petak ispovijedam prije sv. Mise, koja je u 7,00 sati ujutro, a u Prvu Nedjelju ispovijedam naše Prvopričesnike u 8,30 sati, pola sata prije sv. Mise koja je u 9,00 sati.
 • Ženidbeni oglasi 3:
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti:Ivan Kolobarić,sin Markov i Ljubice r.Krezić iz Potoka, naša župa i Iva Tomić kći Miloradova i Radmile r. Vukšić, Mostarska vrata, župa sv. Ante Humac. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno na Humcu u četvrtak, 24.VIII. 2023.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Dražan Marić, sin Ivanov i Draženke r. Golemac iz Vojna naša župa i Katarina Čuljak kći Mirkova i + Ivice r. Marić iz Cima, župa sv. Marka Cim. Ženidbeni oglas danas, a vjnečanje predviđeno u Cimu u subotu, 5. VIII. 2023.
  • Sveti sakramenat ženidbe želi primiti: Ivan Raič sin Davorov i Ivanke r. Zadro iz Vojna, naša župa i Ivana Vidović, kći Mirkova i Marice r. Pandža iz Raštana, župa sv. Mateja Mostar. Ženidbeni oglas danas, a vjenčanje predviđeno u župi sv. Mateja, u petak, 25. VIII. 2023.
 • Sv. Misa na Zijemljima u nedjelju, 6. kolovoza u 13,00 sati.
 • Devetnica Velikoj Gospi u katedrali: od 6. do 15. kolovoza svaku večer u 20,00 sati pobožnost na Katedralnom trgu, pa sv. Misa, misna slavlja predvode svećenici, a Uočnicu i na Veliku Gospu biskup Petar.
 • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.

Sve vas pozdravlja i na sve zaziva Božji blagoslov,

vaš župnik don Rajko Marković